Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-18 - ramówka, emisje

2018-10-18 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: W ludzkim piekle

Jezebel staje do ostrej walki ze Scarlett. Czy Czarne Pazury będą miały nową królową? Grupa ze Świątyni musi opuścić swoje nowe tereny, bo zamierzają zasiedlić je ludzie.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Sowi domek

W Karolinie Północnej, Pete buduje zainspirowaną sowami bibliotekę na drzewie. Ekipa tworzy istny majstersztyk nawiązując kształtami domku do wyglądu sowy.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: W jaskini lwa

Dr Jeff stara się uratować nogi szczeniaka potrąconego przez samochód. Nowy specjalista od zwierząt egzotycznych, dr Baier, leczy pytona birmańskiego, który traci na wadze.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Infekcja oka

Infekcja może zniszczyć studentce college'u gałkę oczną. Tajemnicze zakażenie paraliżuje sześciomiesięczne dziecko. Matka doświadcza traumy po porodzie.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Zaskoczeni

Wolność za cenę życia z dala od cywilizacji - oto czego pragną Brownowie. Rodzina przyspiesza budowę chaty. Do rozpoczęcia zimy pozostało niewiele czasu...

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Ucieczka z więzienia

Bezdomny pies na bagnach jest sporym wyzwaniem dla Tii. Dwa chore szczeniaki zostają zabrane właścicielowi, który nie wie co robić. Czy ulubieniec całego schroniska odnajdzie dom?

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday!

Jackson zostaje zaatakowany przez kłopotliwą kotkę, May. Pomaga też zestresowanej opiekunce przetransportować jej dzikie koty do Kanady.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Pościg za seryjnym mordercą

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla winiarni

Dyrektor rodzinnej winiarni prosi o piękne morskie akwarium do salonu. Musi być ono ukończone przed sezonem zbiorów winogron. Czy chłopaki zdążą?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Safari w Parku Krugera, odc. 13

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

  Godziny emisji Safari w Parku Krugera

19:00

Oko w oko z tygrysem ludojadem

Tygrysy z indyjskich Sunderbanów to ostatnie ludojady na świecie: co roku zabijają i zjadają do 80 osób. Co sprawiło, że wybrały taki sposób życia?

  Godziny emisji Oko w oko z tygrysem ludojadem

Reklama
21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Ekstra akwarium dla boksera

Światowej sławy bokser, Fernando Vargas, prosi o akwarium w kształcie rękawicy bokserskiej, które ma znaleźć się w jego siłowni w Las Vegas. Czy wszyscy aż padną z wrażenia?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 2

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

23:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

  Godziny emisji Łowca potworów

00:00

Wybawcy zwierząt: Pen i psy wojny

Brytyjski żołnierz piechoty morskiej, Pen Farthing, prowadzi jedyny w Afganistanie oficjalny azyl dla zwierząt. Ma zamiar przekazać sześć psów żołnierzom, którzy je uratowali.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Powiększające się stado

Pewien Kalifornijczyk ma nadzieję na znalezienie psa, który doda mu sił w walce z rakiem. Tania i Perry szykują się na nowy rozdział w swoim życiu - rodzicielstwo.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Bezwzględna matka natura

To jeden z najtrudniejszych sezonów połowu krabów w historii. Ofiarami bezwzględnej pogody padają nie tylko rybacy, ale i kutry. Który z kapitanów wygra brutalne starcie z naturą?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Detroit: Łańcuch

Śledczy Ramos oraz MacDonald otrzymują informację o psie z obrożą wrośniętą w kark i starają się pociągnąć jego właściciela do odpowiedzialności.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 1

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

05:10

Szkoła przetrwania: Ogień i lód na Islandii

Tym razem samolot zostawia Beara na lodowej czapie na aktywnym wulkanie. Czy ten niestrudzony podróżnik poradzi sobie podczas śnieżnej nawałnicy?

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-18 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info