Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-13 - ramówka, emisje

2018-11-13 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 13

Amerykańska badaczka, Cynthia Moss, obserwuje zadziwiające zachowania słonicy Echo i jej stada na terenie kenijskiego parku narodowego Amboseli.

Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla zapaśnika

Zapaśnik Chris Jericho prosi o ogromne akwarium będące repliką pasa mistrza wrestlingu, wraz z listą swoich wrogów. Czy Brett i Wayde sprostają zadaniu czy trafią na słynną listę?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Średniowieczna forteca na drzewie

Pete buduje cytadelę na drzewie dla pewnej pary zafascynowanej czasami średniowiecza. Wysoka wieża pomieści okrągły stół i salę tronową. Będzie też loft ze szklaną podłogą.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Cień szansy

Dr Jeff przeprowadza trudną operację usunięcia dużego guza z boku dobermana. Tymczasem dr Baier leczy dziesięcioletnią papugę nimfę, która ma problemy z oddychaniem.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 2

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Kaszlę krwią

Mężczyzna zaczyna kaszleć krwią. Nowożeńca dopada bardzo rzadka choroba. Młody ojciec skarży się na paraliżujące bóle brzucha.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar

Tia zaskakuje rodzinę, byłych więźniów i wszystkie psy w schronisku niezwykłym świątecznym prezentem. Pytanie brzmi - co zrobić by ten ogromny dar był w Villalobos przydatny?

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Koci areszt

Jackson zostaje wezwany w sprawie kota, którego uciążliwe wybryki zmusiły właściciela do zamykania go w osobnym pomieszczeniu. Czy uda się znaleźć przyczynę złego zachowania kota?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Tajna pułapka

Pracownicy PSPCA ratują psa, porzuconego przez właścicieli podczas mrozu. Pomagają też kotu, który utknął w kanale ściekowym.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Jak w angielskim ogrodzie

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Leśne poszukiwania

Strażnicy z Maine poszukują nielegalnych upraw marihuany ukrytych w głębi lasu. Okazuje się też, że poszukiwania ofiary wypadku podczas polowania prowadzią do szokującego odkrycia.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Kraina wulkanów

W Indonezji jest więcej aktywnych wulkanów niż w jakimkolwiek innym kraju na Ziemi. Jak tutejsza przyroda przystosowała się do specyficznych warunków życia w takim miejscu?

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
20:00

Premiera Amba - rosyjski tygrys

Gordon Buchanan wyrusza w okolice Władywostoku, aby tropić potężne tygrysy syberyjskie. Spotyka też ludzi, którzy dzielą teren z tymi nieuchwytnymi zwierzętami.

Godziny emisji Amba - rosyjski tygrys

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Zaskoczenie

Hannett używa wszystkich swoich umiejętności, aby schwytać ranną gęś. Lucas ma do czynienia z przedawkowaniem narkotyków, a MacFadzen musi sobie poradzić z agresywnym jastrzębiem.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Weterynarz w dziczy: Wśród rekinów

Dr Chris Brown wyrusza na wybrzeże Australii, aby uratować cztery foki zaplątane w rybackie sieci. Później na Fidżi zakłada lokalizatory rekinom — żarłaczom tępogłowym.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

23:00

Dzikie Indochiny: Tajlandia

Kraj targany potężnymi siłami natury, gdzie zwierzęta, aby przetrwać, stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Tygrysy nadal są tam największymi drapieżnikami, a małpy szybko ewoluują.

Godziny emisji Dzikie Indochiny

00:00

Po ataku: Puma i łoś

Opowieści o ludziach, którzy przeżyli atak dzikiego zwierzęcia. W tym odcinku historia małżeństwa, zaatakowanego przez pumę oraz dziewczynki, na którą zaszarżował ogromny łoś.

Godziny emisji Po ataku

01:00

Człowiek w roli ofiary: Dokąd uciec?

W czasie prac na gospodarstwie Allena została zaatakowana przez czarnego niedźwiedzia. Z kolei Jonathan Schoeneman w czasie łowienia ryb stanął oko w oko z krokodylem.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: To nie Kansas

Zmęczona i wykończona załoga kutra Northwestern z trudem spełnia polecenia wymagającego kapitana Siga. Rybak Jake Anderson doznaje poważnego obrażenia.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: W mgnieniu oka

Strażnicy ratują życie turystom gdy ich kanoe wywraca się do góry dnem. Po znalezieniu jelenia w potrzasku, pojawiają się pytania. Zatrzymany zostaje człowiek posiadający kokainę.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Zdrada

Śledczy zajmują się sprawą psa, którego zwrócono do schroniska z powodu choroby. Dziewczynka ratuje konia, pozostawionego przez właścicieli bez wody i jedzenia.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 7

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Namibia

Ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls zaprezentuje nam jak można przeżyć w najbardziej gorących i suchych miejscach na ziemi, takich jak namibijska pustynia.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-13. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-13 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info