Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-23 - ramówka, emisje

2018-11-23 Pokaż dziś

06:00

Kot na drzewie: Na ratunek kociakom

Shaun udaje się na samotną nocną misję, aby uratować kota, który zaginął trzy tygodnie temu. Tom i Shaun podejmą także próbę uratowania dzikiego kota w Bonney Lake.

Godziny emisji Kot na drzewie

06:30

Projekt AKWARIUM: Ekstremalne oczka wodne

Wayde i Brett idą łeb w łeb! Oboje budują ekstremalne, jedyne w swoim rodzaju, ogrodowe oczka wodne . Zwycięzca może być tylko jeden!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Lily ratuje szczenięta

Pies cierpiący na rzadką chorobę potrzebuje operacji, jednak dr Jeff nigdy nie wykonywał takiego zabiegu. Ponadto, pewien kot doznał tajemniczego urazu. Czy ekipa zdoła mu pomóc?

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Patagonia

Patagonia to ogromna i niezwykle zróżnicowana kraina. Kamera rejestruje życie zamieszkałych tam ludzi i zwierząt na przestrzeni całego roku.

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 10

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty!

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 2

Poszukiwacz przygód Bear Grylls zostawia grupę mężczyzn i kobiet na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Wyposażeni są jedynie we własne ubrania oraz kilka podstawowych narzędzi.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Byle do przodu

Tia próbuje uratować bezdomnego psa, ale nie pozwala jej na to uraz nogi. Nowy członek zespołu, Mike, stara się połączyć pracę i obowiązki rodzica.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Ratunek w ostatnim momencie

Weterynarze PSPCA opatrują ranę na szyi psu rasy husky. Do ośrodka przybywają też dwa czworonogi, które zostały porzucone przez właścicieli podczas burzy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium na wakacje

Wayde i Brett budują swoje największe z dotychczasowych akwarium o tematyce wakacyjnej. Budują także zbiornik w kształcie kuli śniegu na przywitanie zimy.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Strażnik kontra dzicz

Strażnicy przyrody chronią zasoby naturalne stanu Maine. Parker przemieszcza baribala a Alan Curtis łączy siły z biologiem aby zaczipować hibernujące niedźwiadki.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turcja

Turcja to kraina kontrastów, gdzie przyroda musi stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom. Wysokie góry, zmiany klimatu i wrogie linie brzegowe - wszystko to odgrywa tu ważną rolę.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
20:00

Przygarnąć miłość

Prowadząca program Cecily Strong przedstawia wzruszające historie o zwierzętach uratowanych i adoptowanych przez gwiazdy. W programie hokeista David Backes i aktorka Selma Blair.

Godziny emisji Przygarnąć miłość

21:00

Premiera Weterynarz w dziczy: Zagrożone zwierzęta Wietnamu

Tym razem Chris wyrusza do Wietnamu, aby przeprowadzić operacje dwóch zagrożonych żółwi. Później leczy kilka łuskowców, które odebrano przemytnikom. Zwierzęta są w ciężkim stanie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 4

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Najdziksze wyspy: Vancouver

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium pełne wspomnień

Kierowca wyścigowy Kurt Busch i jego żona chcą mieć w domu akwarium z makietą miejsca, w którym brali ślub!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 7

W odcinku najlepsze fragmenty z serii, w której Frank poszukiwał w Afryce tzw. Wielkiej Piątki zwierząt. Do tego nagrania zza kulis programu i inne niepublikowane dotąd materiały.

Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Starość i zdrada

Jake Harris z Cornelia Marie dostaje od życia niezłą lekcję. Na kutrze Wizard dochodzi do tragedii, kiedy jeden z rybaków zaplątuje się w sieci.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zajęcie psiarni

Główny śledczy, Charles Jantzen, zajmuje się sprawą psiarni, w której czworonogi karmione są padliną. Jest to jeden z najgorszych przypadków w jego dotychczasowej karierze.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Ekipa doktora Jeffa spieszy z pomocą niewielkiej suczce, która rodzi spore szczenie. Weterynarze udają się też do centrum miasta aby udzielić pomocy bezdomnym i ich zwierzętom.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Wyspy Australii i Oceanii

Bear zostaje wrzucony do Morza Panamskiego i szybko dociera do wybrzeża, gdzie buduje tratwę i uzdatnia słona wodę. Czy gwałtowna burza zatopi jego łódź?

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-23 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info