Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-01-22 - ramówka, emisje

2019-01-22 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 9

Stuart opiekuje się pięknie ubarwionymi kondorami królewskimi. Do pracy na terminalu zostaje przyjęty młody stażysta. Czy poradzi sobie z dzikimi zwierzętami?

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Nowy biznes

Utalentowany duet spróbuje zmienić Toyotę Highlander w nietypowe akwarium. Zajmą się też przygotowaniami do otwarcia nowego biura ATM na południowej Florydzie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą

Dr Jeff z ekipą mają niewiele czasu by pomóc bulldogowi angielskiemu, który połknął kamień. Hector ma za to okazję na porządny wysiłek fizyczny dzięki miotowi szczeniąt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Andy

Andy to najdłuższy łańcuch górski świata, ciągnący się wzdłuż całego zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Jak radzą sobie zwierzęta, żyjące na dużych wysokościach?

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Nowojorskie Zoo - Bronx: Taniec tygrysa

Pomimo nadziei opiekunów zwierząt, potencjalna para tygrysów nie przypada sobie do gustu. W zoo pojawia się też para jeżozwierzy grzebieniastych!

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

11:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

W Boże Narodzenie na świat przychodzi dziewczynka. Lekarze odkrywają, że jej mózg uległ zakażeniu już w macicy matki. Kobieta twierdzi, że ma w oku robaka.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Walka albo ucieczka

Wykorzystując to, co daje nam natura, Brownowie stworzyli system, który ułatwi im transport drewna potrzebnego do budowy domu w alaskańskiej dziczy.

Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowe horyzonty

Nowe wyzwania czekają na pracowników schroniska Villalobos, gdy zapada decyzja o otwarciu nowego oddziału w pobliskim hrabstwie Assumption.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Na ratunek niedźwiedziowi

Oficerowie ratują baribala, potrąconego przez samochód. Natomiast inni funkcjonariusze przesłuchują właściciela nielegalnej ubojni świń.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Za blisko

Arsenault zatrzymuje mężczyznę, który poluje zbyt blisko szkoły i niszczy własność publiczną. Strażnicy dostają wiadomość, że w dzielnicy mieszkalnej ktoś dokarmia niedźwiedzia.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Czworonogi na diecie: Otyły kot Thor

Travis przearanżowuje dom otyłego kota z problemami zdrowotnymi. Daje też rady zbyt opiekuńczym właścicielom psa będącego krzyżówką golden retrievera i pirenejskiego psa górskiego.

Godziny emisji Czworonogi na diecie

Reklama
20:00

Szczęki w powietrzu - nocni łowcy

Słynny fotograf rekinów Chris Fallows udaje się na ósmą przygodę z cyklu "Szczęki w powietrzu". Chce on odkryć w jaki sposób żarłacze białe polują w kompletnej ciemności.

Godziny emisji Szczęki w powietrzu - nocni łowcy

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Przynęta

Strażnicy McKee i Pushee badają sprawę dwóch myśliwych, którzy nielegalnie wabili jelenie. Arsenault stara się wydobyć informację od nieskorego do współpracy nastolatka.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Premiera Wilki i wojownicy: Misja: uratować wilki

Matt kieruje operacją ratowania 60 wilków z miejsca, które prawdopodobnie jest fermą futrzarską. Weterani używają wszystkich możliwych sposobów — mają nawet „wtyczkę" na miejscu.

Godziny emisji Wilki i wojownicy

23:00

Wojna o nosorożce: Czas na broń ciężką

Trzyczęściowy dokument ukazujący działania byłych i obecnych żołnierzy sił specjalnych USA, którzy starają się pokrzyżować plany kłusowników, polujących na nosorożce w RPA.

Godziny emisji Wojna o nosorożce

00:00

Królowa psich serc: O psach, które jeździły autostopem

Amanda wyrusza w podróż, aby uratować Jedi — boksera, który pomimo utraty wzroku, nie stracił rozpierającej go energii. W schronisku robi się tłok: są w nim aż 32 psy.

Godziny emisji Królowa psich serc

01:00

Jadowita Australia , odc. 3

W programie: jad tarantuli rewolucjonizuje przemysł hodowlany, mrówki pomagają w rozwoju sztucznej inteligencji i pigment skorpiona, który może pomóc w leczeniu nowotworów.

Godziny emisji Jadowita Australia 

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciemne morze

Kutry Time Bandit i Cornelia Marie są pełne krabów. Dobry humor kapitana Phila niszczy jego własny syn, który ujawnia straszliwy sekret.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Wyścig o życie

Śledczy zajmują się sprawą brutalnie porzuconej suczki i jej szczenięcia. Natomiast oficer Casadevall rusza z pomocą psom, które pozostawiono na pełnym słońcu w upalny dzień.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 7

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba

Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-01-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-01-22 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info