Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-07-21 - ramówka, emisje

2018-07-21 Pokaż dziś

06:00

Wojny o morskie przysmaki, odc. 1

W Port Lincoln w Australii Południowej załogi poławiaczy uchowców przygotowują się do sezonu. To bardzo ryzykowny zawód, choć sam biznes jest wart 35 milionów dolarów.

Godziny emisji Wojny o morskie przysmaki

06:50

Rekin w wielkim mieście: Nowy Jork

Liczba żarłaczy białych w wodach u wybrzeży Nowego Jorku spadała od lat. A teraz, nieoczekiwanie, zaczęła rosnąć! Dlaczego? Tego próbuje się dowiedzieć biolog Craig O'Connell.

Godziny emisji Rekin w wielkim mieście

07:35

Mistrz demolki: Klatka schodowa

W posiadłości w Brighton, Lawrie'mu rzucają się w oczy drewniane schody sprzed 90. lat. Czy 12-letni Charlie jest w stanie udowodnić, że nadaje się do pracy przy demolowaniu?

Godziny emisji Mistrz demolki

08:00

Morze złota: Kurs kolizyjny

Aby sfinansować wielką pogłębiarkę, Shawn wyrusza do Bluff, gdzie Kris jest na tropie złota. Najbardziej obiecujące lato Emily może okazać się kompletną klapą.

Godziny emisji Morze złota

09:00

Projekt AKWARIUM: Z popcornem na pełnym morzu

Wayde i Brett przerabiają na akwarium urządzenie do robienia popcornu dla miłośniczki tego smakołyku. Następnie budują zbiornik w kształcie żaglówki.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
10:00

Syberyjskie drogi śmierci

Historia drogi, na której tysiące więźniów gułagów, poszukiwaczy złota, kierowców i lokalnych mieszkańców straciło życie, stawiając czoła bezwzględnej Matce Naturze.

Godziny emisji Syberyjskie drogi śmierci

11:00

Premiera Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini

Wstrząsająca historia szkolnej drużyny piłkarskiej, uwięzionej w jaskini w Tajlandii. Poznaj kulisy dramatycznej i niezwykle trudnej akcji ratunkowej, którą śledził cały świat.

Godziny emisji Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini

12:00

Premiera PrzeTwórcy, odc. 7

„Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego?

Godziny emisji PrzeTwórcy

13:00

Mistrz demolki: Skrót

Lawrie ma przetransportować jedną ze swoich zabytkowych lokomobili do pewnego kolekcjonera. Benny z kolei ma dostarczyć okno jednemu z klientów.

Godziny emisji Mistrz demolki

13:30

Mistrz demolki: Pułapka

Kiedy dawny kumpel postanawia zakończyć trwający od dwudziestu lat spór, Lawrie wykorzystuje okazję, aby kupić od niego część sprzętu. Pojawia się nowe zadanie w Torquay.

Godziny emisji Mistrz demolki

14:00

Złomowisko PL 6, odc. 4

Sterta starych silników, spisany na straty kominek i 17,5 tysiąca grillowych misek. Złomowe gadżety nie znają ograniczeń, trzeba tylko wiedziec gdzie szukać. Ile zarobią złomiarze?

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Mega ładunki, odc. 3

W Southampton Gary Olden przygotowuje wszystko na przyjęcie Mathilde - statku o długości 400 metrów, przewożącego 18 tysięcy kontenerów. To największa jednostka w historii portu.

Godziny emisji Mega ładunki

16:00

Brytyjscy truckersi, odc. 8

Dział zajmujący się transportem kolejowym walczy z czasem — trzeba zabezpieczyć przed wodą wiadukt nad autostradą. Ashley przewozi tysiąc beczek na wodę do magazynu w Mansfield.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

17:00

Na tropie złotego pociągu

Czy złoty pociąg istnieje? Fakty, legendy i śledztwo w sprawie odkrycia nazistowskiego pociągu ze złotem, który pod koniec II wojny światowej zaginął na Dolnym Śląsku.

Godziny emisji Na tropie złotego pociągu

18:00

Gorączka złota: Cios

Toddowi bardzo dużo brakuje do osiągnięcia zamierzonego celu i staje on przed wyjątkowo trudnym ultimatum. Parker musi przenieść Sluficera ale brakuje mu rąk do pracy.

Godziny emisji Gorączka złota

Reklama
19:00

Ekstremalna Alaska: Dzień, w którym uciekły bizony

Otto i Jane ruszają na wyspę Kodiak, aby ratować stado dzikich bizonów. Shane robi postępy w budowie swojej chaty, choć opóźnienia są znaczne.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

20:00

Złomowisko PL 6, odc. 4

Sterta starych silników, spisany na straty kominek i 17,5 tysiąca grillowych misek. Złomowe gadżety nie znają ograniczeń, trzeba tylko wiedziec gdzie szukać. Ile zarobią złomiarze?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini

Wstrząsająca historia szkolnej drużyny piłkarskiej, uwięzionej w jaskini w Tajlandii. Poznaj kulisy dramatycznej i niezwykle trudnej akcji ratunkowej, którą śledził cały świat.

Godziny emisji Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini

22:00

Syberyjska ruletka: Wojna domowa

Mija pierwszy tydzień w lesie. Sean i jego ekipa drwali robią wszystko, aby zwiększyć produkcję drewna. Brak sprzętu stawia pod znakiem zapytania dalszą pracę jednego z drwali.

Godziny emisji Syberyjska ruletka

23:00

Amerykański chopper: powrót legendy: Wielki powrót

Paul Teutul senior i jego syn wracają do budowania motocykli na zamówienie. Czas odbudwać legendarne marki, i przede wszystkim rodzinne relacje między ojcem i synem.

Godziny emisji Amerykański chopper

00:00

Kodeks gangstera: Burquenos

W Alberquerque Lou Ferrante spotyka członków więziennego gangu Burquenos. Jak przebiega rekrutacja nowych członków i kto jest największym rywalem tego gangu?

Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 19

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 20

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Przeklęte złoto: Kosmici na Terrarosa

Adam i Evan z trudnością pokonują skaliste zbocza lodowca Terrarosa. Miejscowy poszukiwacz złota musiał stawić czoła tajemniczym siłom.

Godziny emisji Przeklęte złoto

02:48

Ed Stafford poza cywilizacją: Pustynia Sonora, Arizona

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford musi spędzić samotnie 10 dnia na pustyni Sonora.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

Reklama
03:36

Obcy wewnątrz nas: Noga albo życie

Mężczyzna ze stanu Illinois nagle stracił przytomność. Lekarze obawiają się, że grozi mu niewydolność narządowa. Jak szybko wykryją prawdziwy powód dolegliwości?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Zoom na architekturę: Tajemnice egipskich piramid

Nowatorskie techniki animacji komputerowej odsłonią nam tajemnice budowy legendarnych konstrukcji - od Partenonu w starożytnej Grecji po strzeliste katedry średniowiecznej Europy.

Godziny emisji Zoom na architekturę

05:12

Militaria na warsztat, odc. 2

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-21 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info