Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2019-03-19 - ramówka, emisje

2019-03-19 Pokaż dziś

06:00

Na bagnach Florydy: Z jednym wiosłem

Bracia muszą oczyścić kanał pełen jadowitych węży. Czy Stephen jest gotów, by zmierzyć się ze swoimi lękami? Panowie spróbują także przejąć pisklęta aligatora.

Godziny emisji Na bagnach Florydy

06:25

Fani czterech kółek: Volkswagen kamper

Mike chce kupić przerobiony autobus, ale Edd woli tradycyjne modele kamperów. Edd uchodzi za eksperta od silników chłodzonych powietrzem, ale czy tym razem projekt się powiedzie?

Godziny emisji Fani czterech kółek

07:10

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Marzenia o własnej łodzi

Sezon połowu krabów jest już na półmetku. Kutry, które dotarły na północne łowiska, muszą zwijać swoje sieci, ponieważ lód polarny zaczyna pokrywać morskie wody.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Premiera Jak to jest zrobione?: Piłkarzyki, mydło z Marsylii

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o tradycyjnym mydle z Marsylii i scyzorykach Laguiole.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

08:30

Premiera Jak to jest zrobione?: Zestawy mebli kawowych, druk wypukły

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o ceramicznych lampach bambusowych i ubijakach do asfaltu.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Spokojna przystań

Burza śnieżna i awarie mogą utrudnić ekipie pociągu transport ciężkiego ładunku. Tymczasem Jim i Nancy spotykają się z małżeństwem, które żyje w lesie bez prądu.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Grenlandia - wyspa skarbów: Walka z czasem

Czas mija nieubłaganie. Górnicy przerzucają się ze złota na rubiny i szafiry. Niestety, znowu przyroda okazuje się silniejsza i mężczyźni muszą uciekać przed schodzącą lawiną.

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

11:00

Bimbrownicy: Gdzie whisky płynie z wolna

W pierwszych tygodniach sezonu bimbrownicy chcą jak najwięcej zarobić, zanim policja zacznie deptać im po piętach. Z kolei Josh i Bill pracują w zabytkowej destylarni.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Laos: Góry Annamskie

W Laosie Ed musi zmierzyć się z jednym z najtrudniejszych terenów w życiu. Okolica jest przepiękna, ale wszędzie można trafić na miny z czasów wojen indochińskich.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Zakazany owoc

Dwie osoby muszą przetrwać 21 dni bez pożywienia, wody i ubrania w najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych rejonach świata. Czy dadzą sobie radę?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Śnieg, mróz i ciemność

Wczesna, sroga zima zaskakuje Kilcherów. Podczas gwałtownej nocnej burzy śnieżnej ginie jeden z nowo narodzonych cielaków. Syn i żona Otto wyruszają na poszukiwania zwierzaka.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 7, odc. 7

Brak snu, kolejne usterki w aucie i drewniane krzesła zamiast złomu! Czy wyprawa do Czech przyniesie jakikolwiek zysk ekipie Krzykacza?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Klan z Alaski: Długa droga

Poważna diagnoza wstrząsa Brownami. Rodzina zmuszona jest podjąć decyzję, która może zmienić ich życiową wędrówkę. Matt próbuje się przystosować po ponownym spotkaniu z Noah.

Godziny emisji Klan z Alaski

17:00

Nietypowe Transporty, odc. 7

Widzowie zobaczą jakie przeciwności stają na drodze ekip zajmujących się logistyką drogą morską, rzeczną, kolejową i lotniczą.

Godziny emisji Nietypowe Transporty

18:00

Ciężarówką przez Wietnam, odc. 4

David Andres, polski kierowca ciężarówki mieszkający w USA, odkrywa Wietnam — swoją ciężarówką pokonuje najtrudniejsze i najbardziej fascynujące drogi w tym kraju.

Godziny emisji Ciężarówką przez Wietnam

Reklama
19:00

Złomowisko PL 4, odc. 6

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 6, odc. 9

Złom to ciężka droga do wzbogacenia - dosłownie! Ekipa z Olmetu musi usunąć estakadę znad drogi krajowej. Marek z Edkiem w poszukiwaniu zlecenia błądzą w korytarzach domu strachów.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Ciężarówką przez Wietnam, odc. 5

David Andres, polski kierowca ciężarówki mieszkający w USA, odkrywa Wietnam — swoją ciężarówką pokonuje najtrudniejsze i najbardziej fascynujące drogi w tym kraju.

Godziny emisji Ciężarówką przez Wietnam

22:00

Premiera Granice wytrzymałości Zachara, odc. 1

Wojciech Zacharków - były żołnierz wojsk specjalnych, pokaże tajniki survivalu w Górach Izerskich.

Godziny emisji Granice wytrzymałości Zachara

22:30

Od destrukcji do produkcji, odc. 1

Wizjonerzy recyklingu wyjaśniają w jaki sposób prawie wszystko - od samolotów po puste butelki - może zostać zostać zniszczone a następnie przemienione w coś zupełnie innego?

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

23:00

Premiera Najniebezpieczniejszy zawód świata: Stawka: milion dolarów

Jake próbuje ryzykownego skrótu, mając do dyspozycji tylko jeden sprawny silnik. Casey i Josh przeprowadzają na morzu zabieg chirurgiczny. Czy Edgar poradzi sobie jako kapitan?

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

00:00

Fani czterech kółek: Honda CVCC, 1977

Tym razem Mike i Edd zabierają się za ekologiczny projekt. Mike wybiera ekonomiczny samochód Honda CVCC z 1977 roku, w którym trzeba przebudować silnik.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 3

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 4

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Piekielne drogi: Długa droga w dół

Dramatyczna akcja ratunkowa w górach: Al musi wciągnąć ciężarówkę do przewozu drewna ponad 200 metrów pod górę. Ekipa pomocy drogowej usiłuje odblokować kanion po poważnym wypadku.

Godziny emisji Piekielne drogi

Reklama
02:50

Alaska: ostatni przystanek, odc. 3

Cztery rodziny wybrały życie w zupełnym odosobnieniu, zmaganie się z trudnymi, arktycznymi warunkami i dzikimi zwierzętami, na jednym z niewielu nieskażonych cywilizacją obszarów.

Godziny emisji Alaska

03:40

Ciężarówką po antypodach, odc. 6

Najtwardsi kierowcy ciężarówek ruszają w drogę przez bezkresne przestrzenie Australii. Ładunki są jeszcze większe, drogi bardziej wyboiste, a akcja coraz bardziej wciągająca!

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

04:30

Dom na Alasce: Alaskie jeziora

Glennallen na Alasce to kraina dziesiątek pięknych i dzikich jezior. Tam właśnie chcą zamieszkać Eric i Cynthia, którzy wyprowadzają się ze swojego zatłoczonego pensjonatu.

Godziny emisji Dom na Alasce

05:00

Co było dalej?, odc. 14

Dwa samoloty ze spadochroniarzami na pokładzie zbliżają się do siebie na niebezpieczną odległość. Silny prąd morski wciąga nagle nurka. Samochodowe wyścigi mają wybuchowy przebieg.

Godziny emisji Co było dalej

05:30

Od destrukcji do produkcji: Protezy rąk

Wizjonerzy recyklingu i chemicy-czarodzieje wspólnie przetwarzają stare lodówki i dają nowe możliwości ludziom w potrzebie.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-19 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info