Reklama

Logo Stopklatka TV Stopklatka TV program TV na 2018-12-29 - ramówka, emisje

2018-12-29 Pokaż dziś

06:00

Titanic 1912: akta sprawy cz. 1

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Dlaczego Titanic zatonął? Co tak naprawdę było przyczyną katastrofy? Co jeszcze wydarzyło się pamiętnej nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku? Tim Maltin przez lata prowadził badania i wykonał różne ekspertyzy mające obalić wiele mitów. Twórca rzuca nowe światło na katastrofę Titanica.

Reżyseria: Nigel Levy

Obsada: Bernard Hill , Tim Maltin , Don Murphy

Godziny emisji Titanic 1912: Akta sprawy

06:50

Apokalipsa: Siła Hitlera odc. 1 : Hitler

serial dokumentalny ( Francja 2011 ) Czas: 54min.

Dwuczęściowy dokument składa się z materiałów w całości pochodzących z odkrytych taśm filmowych, które poddano obróbce cyfrowej i do których częściowo dodano kolor. Powstaje z nich obraz II wojny światowej, przestawiając nie tylko jej złożoność, ale również perspektywy ofiar i zwycięzców. Zobaczyć w nim można rzadkie zdjęcia Hitlera odpoczywającego w swoim alpejskim domu, prześladowania Żydów w getcie w Łodzi i poruszające pożegnania francuskich żołnierzy wyruszających na wojnę.

Reżyseria: Isabelle Clark , Daniel Costelle

Godziny emisji Apokalipsa: Siła Hitlera

08:00

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 58: Ksiądz w niebezpieczeństwie

serial fabularny ( Austria 1998 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Peter Carpentier

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

09:00

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 59: Przegrany

serial fabularny ( Austria 1998 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Michael Riebl

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

10:00

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 60: Śmierć na Kalenbergu

serial fabularny ( Austria 1998 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Michael Riebl

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

Reklama
11:00

Allo, Allo, Christmas Special

serial fabularny ( Wielka Brytania 1985 ) Czas: 45min.

W uroczej kawiarence w okupowanym przez faszystów miasteczku, przesiadują niemieccy oficerowie, angielscy jeńcy, wojskowa żandarmeria i włoscy brygadierzy. Prowadzący knajpę Rene dzielnie odpiera ataki ze wszystkich stron. Nie zważając na obecność swojej żony, znajduje też czas na romanse.

Obsada: Gordon Kaye , Carmen Silvera , Vicki Michelle , Kirsten Cooke , Guy Siner

Godziny emisji Allo, allo!

12:00

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

fabularny, przygodowy ( USA 2011 ) Czas: 84min.

Była agentka specjalna Marissa zajmuje się wychowywaniem trójki dzieci. Gdy psychopata chce przejąć kontrolę nad Ziemią, kobieta wraca do organizacji, w której znajduje się oddział małych agentów.

Reżyseria: Robert Rodriguez

Obsada: Jessica Alba , Mason Cook , Rowan Blanchard , Joel McHale , Jeremy Piven , Alexa PenaVega , Daryl Sabara , Ricky Gervais , Danny Trejo , Marci Madison , Frank Welker

Godziny emisji Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

13:50

Książę i ja

fabularny, komedia romantyczna ( USA, Czechy 2004 ) Czas: 103min.

Paige Morgan (Julia Stiles), studentka medycyny z Wisconsin, ma w życiu jasno określony cel, który konsekwentnie realizuje - chce skończyć studia i zostać lekarzem. Eddie (Luke Mably), następca tronu duńskiego, a jednocześnie playboy i wielbiciel szybkich wozów, próbuje natomiast uciec przed życiem, które zostało mu narzucone. Co by było, gdyby się spotkali? Miłość od pierwszego wejrzenia? Niekoniecznie... Czyż bowiem uczucie może okazać się ważniejsze od korony? Albo czy uroki królewskiego...

Reżyseria: Martha Coolidge

Obsada: Alberta Watson , Eliza Bennett , Eva Dočolomanská

Godziny emisji Książę i ja

16:15

Taxi 4

fabularny, sensacyjny ( Francja 2007 ) Czas: 84min.

Taksówkarz Daniel i jego przyjaciel policjant Émilien ruszają w pełen adrenaliny pościg za niebezpiecznym przestępcą z Belgii, którego Émilien omyłkowo wypuścił na wolność.

Reżyseria: Gérard Krawczyk

Obsada: Samy Naceri , Frédéric Diefenthal , Emma Wiklund , Edouard Montoute , Jean-Christophe Bouvet , Jean-Luc Couchard , François Damiens , Mourade Zeguendi , Miguel Eduardo Cueva , Bernard Farcy , Driss Spinosa , Mermoz Melchior , Frédérique Tirmont , Djibril Cissé , Patrick Poivre d'Arvor , Johnson Douyard , Boris Napes , Marc Andréoni , Jean-Louis Barcelona , Paul Bebga , Jean-François Palaccio , Gilbert Bourguignon , Stéphane Dausse , Husky Kihal , Jan Rouiller , Alexandre Le Provost , Gérard Pinter , Alexandre de Seze , Jean-Claude Dumas , René Brunie

Godziny emisji Taxi 4

17:55

Poirot: Zbrodnia na festynie

fabularny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 89min.

Jedną z atrakcji festynu w posiadłości Nasse jest zabawa w polowanie na mordercę. Ofiarę udawać ma miejscowa dziewczyna Marlena Tucker. Podczas spotkania organizatorzy odkrywają, że doszło do prawdziwej zbrodni. Poirot rozpoczyna śledztwo.

Reżyseria: Tom Vaughan

Obsada: Suchet David , Sean Pertwee , Chris Gordon

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

20:00

Nieustraszony (Huo Yuanjia)

fabularny, dramat ( Chiny, Hong Kong, USA 2006 ) Czas: 97min.

Film opowiada historię młodego mistrza wschodnich sztuk walki, który na skutek choroby przegrywa ważny pojedynek. Stając się pośmiewiskiem i sprowadzając hańbę na rodzinę, młody wojownik decyduje się wybrać trudną drogę ku odkupieniu. By odzyskać tytuł i szacunek, przyjdzie mu walczyć z okrutnym i bezlitosnym przeciwnikiem.

Reżyseria: Ronny Yu

Obsada: Shido Nakamura , Betty Sun , Yong Dong

Godziny emisji Nieustraszony (Huo Yuanjia)

22:00

Ostatni Mohikanin

fabularny ( USA 1992 ) Czas: 107min.

XVIII-wieczna Ameryka: kraj kolonii i wojen między imperiami Anglii i Francji. Wychowany przez Indian biały chłopiec próbuje żyć tak, jak jego plemię, ale na drodze do spokoju staje gorące uczucie do córki angielskiego generała.

Reżyseria: Michael Mann

Obsada: Daniel Day-Lewis , Madeleine Stowe , Russell Means , Eric Schweig , Jodhi May , Steven Waddington , Wes Studi , Maurice Roeves , Patrice Chéreau , Edward Blatchford , Terry Kinney , Tracey Ellis , Justin M. Rice , Dennis Banks , Pete Postlethwaite

Godziny emisji Ostatni Mohikanin

00:30

Taksówkarz

fabularny ( USA 1976 ) Czas: 109min.

Travis (Robert De Niro), weteran wojny w Wietnamie cierpiący na bezsenność, zatrudnia się jako taksówkarz na nocnej zmianie. Jeżdżąc wieczorami po Nowym Jorku, styka się z najbardziej podejrzanymi i niebezpiecznymi ludźmi i zdaje sobie sprawę, ile otacza go przemocy i okrucieństwa. Próbuje, bezskutecznie zresztą, nawiązać znajomość z pracowniczką kampanii wyborczej, Betsy (Cybill Shepherd). Spotyka też młodą prostytutkę Iris (Jodie Foster), którą próbuje namówić do powrotu do domu.

Reżyseria: Martin Scorsese

Obsada: Niro Robert De , Jodie Foster , Albert Brooks

Godziny emisji Taksówkarz

02:50

Essential Killing

fabularny ( Polska, Norwegia, Irlandia, Węgry, Francja 2010 ) Czas: 78min.

Obsypany wieloma nagrodami film Jerzego Skolimowskiego. Afgańczyk Mohammed zostaje zatrzymany przez amerykańskich żołnierzy. W drodze do tajnego więzienia w Europie Środkowej udaje mu się uciec. Tułając się po lasach i bezdrożach, zrobi wszystko, by przetrwać.

Reżyseria: Jerzy Skolimowski

Obsada: Vincent Gallo , Emmanuelle Seigner , David L. Price

Godziny emisji Essential Killing

04:35

Niania sezon 3 odc. 34: Czarodziej parkietu

serial fabularny ( Polska 2006 ) Czas: 23min.

Karolina usiłuje nakłonić Maksa do zakupu nieruchomości – letniskowego domku w Sopocie. Maks nie jest przekonany do tej inwestycji, bo jak twierdzi brakuje mu opinii dobrego doradcy finansowego. Tymczasem Frania wybiera się wraz z Zuzią na zakupy do delikatesów spożywczych, gdzie poznaje Igora – bardzo przystojnego i atrakcyjnego mężczyznę. Maks nie szczędzi sobie złośliwostek na temat nowej "sklepowej" znajomości Frani, ale tylko do momentu gdy osobiście poznaje Igora. Okazuje się,...

Reżyseria: Jerzy Bogajewicz

Obsada: Agnieszka Dygant , Tomasz Kot , Adam Ferency , Tamara Arciuch , Maria Maciejowska , Roger Karwiński , Emilia Stachurska

Godziny emisji Niania

Reklama
05:10

Niania sezon 4 odc. 51: Wielka gra Frani

serial fabularny ( Polska 2007 ) Czas: 23min.

Do Karoliny przyjeżdża jej dawno niewidziany brat Karol, doktor nauk ekonomicznych. Frania od progu kokietuje Karola, który imponuje jej intelektem. Karol namawia Franię na udział w teleturnieju "Najcieńsze Ogniwo", prowadzonym przez Kazimierę Szczukę. Frania nie ma jednak pojęcia, że Karol założył się z Karoliną. Jeśli uda mu się tak podszkolić Franię, żeby dostała się do teleturnieju, to Karolina odda mu drogocenny obraz. Ku zdziwieniu wszystkich, w tym przede wszystkim...

Reżyseria: Jerzy Bogajewicz

Obsada: Agnieszka Dygant , Tomasz Kot , Adam Ferency , Tamara Arciuch , Maria Maciejowska , Roger Karwiński , Emilia Stachurska

Godziny emisji Niania

O programie TV stacji Stopklatka TV

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-29 dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Stopklatka TV

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info