Reklama

Logo Travel Channel Travel Channel program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-12-11

23:50

Trwa...  Dziwaczne potrawy, odc. 3/14

program ( USA )

Żadne inne jedzenie nie daje tyle satysfakcji, ile to, które osobiście się upolowało. Andrew Zimmern poluje i kosztuje najlepszego jedzenia na Ziemi w Dziwacznych potrawach: upoluj, zabij, zjedz! Żadne inne jedzenie nie daje tyle satysfakcji, ile to, które osobiście się upolowało. Andrew Zimmern poluje i kosztuje najlepszego jedzenia na Ziemi w Dziwacznych potrawach: upoluj, zabij, zjedz!

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

00:45

Ekstremalne łodzie mieszkalne, odc. 4/7: Przebudowana łódź rybacka

serial ( USA )

Wybierzcie się na niekończące się wakacje na morzu, by popływać łodzią łybacką przekształconą w luksusowe spa, odwiedzić pływający luksusowy dom z łazienką za 100 tysięcy dolarów oraz przebudowany okręt wojenny, kóremu nadano nowy blask. Wybierzcie się na niekończące się wakacje na morzu, by popływać łodzią łybacką przekształconą w luksusowe spa, odwiedzić pływający luksusowy dom z łazienką za 100 tysięcy dolarów oraz przebudowany okręt wojenny, kóremu nadano nowy blask.

  Godziny emisji Ekstremalne łodzie mieszkalne

Reklama
01:45

Ekstremalne domy świata, odc. 13

program ( Wielka Brytania )

W tym odcinku zajrzymy do nietypowego drewnianego domu w Anglii, dziwnego domku w austriackich górach i zadziwiające lokum w hiszpańskiej pieczarze. Pozwólcie się zaskoczyć! W tym odcinku zajrzymy do nietypowego drewnianego domu w Anglii, dziwnego domku w austriackich górach i zadziwiające lokum w hiszpańskiej pieczarze. Pozwólcie się zaskoczyć!

  Godziny emisji Ekstremalne domy świata

02:10

Walka o bagaż, odc. 6/13: Dawno temu w lombardzie

serial ( Kanada )

Lombard Prince of Pawn na Florydzie wywoła wielkie zamieszanie, organizując aukcję unikalnych i cennych antyków z prywatnej kolekcji, która powstawała na przestrzeni dekad! Czy Mark, Billy i Valerie zabiorą do domu największą błyskotkę lombardu? Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody...

  Godziny emisji Walka o bagaż

02:35

WKW - wakacyjna kronika wypadków, odc. 24

program rozrywkowy ( USA )

Czy wymarzone wakacje mogą okazac się istnym koszmarem? Dzięki wakacyjnej kronice wypadków przekonacie się, że wszystko jest możliwe. Niecodzienny wypadek na oczach wędkarzy - mały samolot traci silnik i spada do jeziora w Michigan w środku sezonu wakacyjnego. Pecha do wody ma też surfer, który został wepchnięty pod powierzchnię przez potężną falę. A na koniec pokaz monster trucków, który zamienia się w tragedię, gdy jedna z ciężarówek przewraca się i zamyka w potrzasku kierowcę.

  Godziny emisji WKW - wakacyjna kronika wypadków

03:25

Pierwszy raz za granicą..., odc. 1/9

program ( Polska )

Można odnieść wrażenie, że świat się bardzo skurczył i dotrzeć można wszędzie, a wyjechać może de facto każdy. Serio, każdy? Okazuje się, że co czwarty Polak nigdy nie był za granicą, a tylko co trzeci ma ważny paszport, jak wynika z sondażu CBOS. W tym programie za granicę wyjadą ludzie, których stopa nigdy nie stanęła poza granicami Polski. W każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą. Podpatrzymy, jak świeżo upieczeni...

  Godziny emisji Pierwszy raz za granicą...

04:00

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 1/12

program ( USA )

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. Jack Maxwell dostaje przepustkę do sekretnego świata drinków, które znajdują się w najbardziej ukrytych barach w kraju.

  Godziny emisji Podróżnik na gazie - najlepsze bary

Reklama
04:25

Muzealne tajemnice, odc. 10/13

serial ( USA )

Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. W Muzeum Farmacji w Nowym Orleanie odkrywa metalowy przedmiot, który rzekomo był sekretnym składnikiem tajemniczego leku. Muzeum Historii Sztuki w Austrii przechowuje renesansową rzeźbę, która kiedyś została skradziona, co rozpętało niebezpieczną akcję poszukiwawczą. Z kolei w Muzeum Henry’ego Forda w Dearborn w stanie Michigan, ze-staw...

  Godziny emisji Muzealne tajemnice

05:10

Zarobić na ruderach w Teksasie, odc. 5/9

program ( USA )

Trzy ekipy przedsiębiorców z branży nieruchomości rywalizują ze sobą w dynamicznych i fascynujących licytacjach nieruchomości. Nasi bohaterowie mają mało czasu na to, żeby tanio je kupić, szybko wyremontować i drogo sprzedać. Jednak jest jedna przeszkoda – kupiony na aukcji dom trzeba tego samego dnia przenieść z miejsca, na którym stoi – a to może okazać się naprawdę niebezpieczne. Kiedy uda im się przetransportować nieruchomość na swoją działkę, zaczyna się wyścig z czasem. Trzeba jak...

  Godziny emisji Zarobić na ruderach w Teksasie

05:50

Dziwaczne potrawy, odc. 7/8: Amsterdam: piszczące węgorze i wafle

serial ( USA )

Andrew wybiera się do Amsterdamu po wyjątkowe interpretacje tradycyjnych holenderskich przepisów. Od krokietów z gęsi i nugetów z insektami, po wędzonego lokalnego węgorza i pustą głowę świni - Andrew czuje nonkonformizm tego miasta w każdej potrawie! Andrew wybiera się do Amsterdamu po wyjątkowe interpretacje tradycyjnych holenderskich przepisów. Od krokietów z gęsi i nugetów z insektami, po wędzonego lokalnego węgorza i pustą głowę świni - Andrew czuje nonkonformizm tego miasta w każdej...

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

06:50

Orzeł czy reszka?, odc. 13/20

program ( Ukraina )

Prowadzący będą mieli okazje się przekonać, czy Budapeszt jest tańszym Paryżem i jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. Odwiedzą pub w ruinach i węgierskie łaźnie. Prowadzący będą mieli okazje się przekonać, czy Budapeszt jest tańszym Paryżem i jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. Odwiedzą pub w ruinach i węgierskie łaźnie.

  Godziny emisji Orzeł czy reszka

07:50

Patent na podróż, odc. 2/4

program

  Godziny emisji Patent na podróż

08:50
09:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston

serial ( USA )

Amerykańską historię znakomicie ilustruje Boston w stanie Massachusetts i właśnie tutaj Andrew Zimmern testuje legendarną kuchnię, począwszy od spróbowania zupy z małży z New England, po odwiedziny w hotelu, w którym wynaleziono bostońskie ciasto z kremem i bułeczki z Parker House. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

09:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Nowy Jork

serial ( USA )

Nowy Jork to miasto pełne najróżniejszych grup etnicznych i kulinarnych fuzji. Andrew testuje słynne potrawy z Wielkiego Jabłka, takie jak kanapki z pastrami, bajgle i łosoś wędzony, pizza na kawałki i amerykański hamburger. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Reklama
10:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu

serial ( USA )

Andrew przedstawia najpopularniejsze klasyki kuchni Honolulu. Począwszy od wędzonego, kruchego prosięcia kalua i kruszonych lodów, po sałatkę z surowych ryb i hawajski przysmak nadziewany mielonką konserwową, znajdzie tu szereg wielokulturowych smakołyków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia

serial ( USA )

Andrew degustuje potrawy, z których słynie Marsylia. Portowe miasto skrywa wiele specjałów, takich jak potrawka rybaka prosto z Morza Śródziemnego, desery owocowe godne rodziny królewskiej czy francuska odpowiedź na pizzę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:20

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13

program ( USA )

Agenci nieruchomości pomagają śmiałkom, którzy postanowili przeprowadzić się do obcego kraju. Każdy z nich otrzyma trzy propozycje nieruchomości, z których wybierze dom swoich marzeń. Nowożeńcy, Kevin oraz Leigh, przeprowadzają się do Townsville w Australii, gdzie Kevin będzie miał możliwość zrobienia doktoratu z oceanografii i spełnić swoje marzenia pracy w pobliży Wielkiej Rafy Koralowej. Leigh chce znaleźć wymarzony dom blisko plaży, natomiast Kevin woli trzymać się budżetu - i swojej...

  Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

11:50

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13

program ( USA )

Agenci nieruchomości pomagają śmiałkom, którzy postanowili przeprowadzić się do obcego kraju. Każdy z nich otrzyma trzy propozycje nieruchomości, z których wybierze dom swoich marzeń. Stephanie i Dano postanawiają porzucić dotychczasowe życie i przenieść się z Kolorado do malowniczego St. Croix. Stephanie ma jednak pewne obawy przed tak poważną decyzją. Czy Dano da radę ją przekonać?

  Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:20

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13

program ( USA )

Stuart i Rachel są gotowi porzucić mroźne zimy Kanady i przenieść się do słonecznej Australii. Rachel martwi się o swoje dzieci, więc razem z mężem muszą zaplanować przeprowadzkę bardzo ostrożnie.

  Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:50

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 9/13

program ( USA )

Dwójka profesorów przenosi się z Wirginii Zachodniej do Stellenbosch w Południowej Afryce. Zadowolenie ich córek jest dla nich priorytetem. Jednak podzielone zdania mogą utrudnić poszukiwanie domu.

  Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:20

Zarobić na ruderach w Teksasie, odc. 4/9

program ( USA )

Trzy ekipy przedsiębiorców z branży nieruchomości rywalizują ze sobą w dynamicznych i fascynujących licytacjach nieruchomości. Nasi bohaterowie mają mało czasu na to, żeby tanio je kupić, szybko wyremontować i drogo sprzedać. Jednak jest jedna przeszkoda – kupiony na aukcji dom trzeba tego samego dnia przenieść z miejsca, na którym stoi – a to może okazać się naprawdę niebezpieczne. Kiedy uda im się przetransportować nieruchomość na swoją działkę, zaczyna się wyścig z czasem. Trzeba jak...

  Godziny emisji Zarobić na ruderach w Teksasie

14:20

Walka o bagaż, odc. 7/13: Dobrze naoliwiona aukcja

serial ( Kanada )

Na aukcji w Buckaroo wystawiono ogromne ilości zajętego przez komornika towaru. Organizowana jest największa wyprzedaż w roku, a wśród sprzedawanych przedmiotów można znaleźć wszystko, począwszy od sprzętu z szybów naftowych, aż po dzieła sztuki - oraz wiele innych przedmiotów! Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z...

  Godziny emisji Walka o bagaż

14:50

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 3/15: Polowanie na Wielką Stopę

serial ( USA )

Rock My RV to seria z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy -...

  Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

15:20

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 4/15: Impreza w kamperze

serial ( USA )

Rock My RV to seria z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy -...

  Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

15:50

Ekstremalne domy świata, odc. 1/13

program ( Wielka Brytania )

W dzisiejszym odcinku zobaczymy dom w Holandii, który jest starym młynem, brzuch wieloryba w stolicy Meksyku i stację kosmiczną w Australii. W dzisiejszym odcinku zobaczymy dom w Holandii, który jest starym młynem, brzuch wieloryba w stolicy Meksyku i stację kosmiczną w Australii.

  Godziny emisji Ekstremalne domy świata

16:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26

program ( USA )

Andrew Zimmern spróbuje przysmaków kuchni wiedeńskiej. Zachwyci się smakiem tortu Sachera, pochodzącego z XIX wieku oraz odkryje wiele lokalnych produktów.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:50

Dziwaczne potrawy, odc. 2/14

program ( USA )

Pełzające jedzenie nie należy do typowych przysmaków. Przy pierwszym gryzie jest chrupkie, ale chwilę później smakuje jak ciepłe wymiociny. Duża część świata zjada takie potrawy i całkiem je sobie chwali. Zobaczcie jak Andrew Zimmern pałaszuje chrupiące ogony gadów i robaków. Pełzające jedzenie nie należy do typowych przysmaków. Przy pierwszym gryzie jest chrupkie, ale chwilę później smakuje jak ciepłe wymiociny. Duża część świata zjada takie potrawy i całkiem je sobie chwali. Zobaczcie jak...

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

17:50

Jestem z Polski, odc. 9

program ( Polska )

„Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat...

  Godziny emisji Jestem z Polski

18:50
19:20

Kolejkowy zawrót głowy – cały świat, odc. 2/7

program ( USA )

Szalone kolejki znajdziecie na całym świecie, ale tylko jedna z nich może być najlepsza! Starcie rozpocznie Outlaw Run z Missouri. Po nim zaprezentuje się Avalancha z Gwatemali. Wyzwanie podejmie też Phantom's Revenge z Pennsylvani, a na koniec zobaczycie Insane Speed z Tajwanu. Szalone kolejki znajdziecie na całym świecie, ale tylko jedna z nich może być najlepsza! Starcie rozpocznie Outlaw Run z Missouri. Po nim zaprezentuje się Avalancha z Gwatemali. Wyzwanie podejmie też...

  Godziny emisji Kolejkowy zawrót głowy – cały świat

19:50

Wielka Mapa Amerykańskiej Wyżerki, odc. 1/12

program ( USA )

Wielka Mapa Amerykańskiej Wyżerki to program, w którym pokazane są największe i najlepsze dania Ameryki. Od skwierczących cheesburgerów, po pizzę i soczyste steki. Niezapomniane smaki prezentujemy w każdym odcinku. Adam Richman przeprowadza nas przez przeróżne restauracje i jest kulinarnym przewodnikiem dla widzów. Przygotuj się na poznanie najlepszego jedzenia w kraju Adam Richman odkrywa wieprzowinę we wszystkich jej postaciach, niezależnie od tego, czy jest ona smażona, wędzona czy...

  Godziny emisji Wielka Mapa Amerykańskiej Wyżerki

20:20

Wielka Mapa Amerykańskiej Wyżerki, odc. 2/12

program ( USA )

Wielka Mapa Amerykańskiej Wyżerki to program, w którym pokazane są największe i najlepsze dania Ameryki. Od skwierczących cheesburgerów, po pizzę i soczyste steki. Niezapomniane smaki prezentujemy w każdym odcinku. Adam Richman przeprowadza nas przez przeróżne restauracje i jest kulinarnym przewodnikiem dla widzów. Przygotuj się na poznanie najlepszego jedzenia w kraju Adam Richman przemierza kraj, by znaleźć najlepsze z najlepszych amerykańskich hamburgerów. To danie ewoluowało od bułki...

  Godziny emisji Wielka Mapa Amerykańskiej Wyżerki

20:50

W 80 dań dookoła świata, odc. 5/6

program ( USA )

Ogień i mięso, czyli czas na barbecue! Zapowiada się pyszne grillowanie W 80 dań dookoła świata! Ogień i mięso, czyli czas na barbecue! Zapowiada się pyszne grillowanie W 80 dań dookoła świata!

  Godziny emisji W 80 dań dookoła świata

21:50

Dziwaczne potrawy, odc. 1/8

program ( USA )

Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. Andrew Zimmern doświadcza bogatej kuchni północno-zachodniego Pacyfiku.W tym odcinku spotka się oko w oko między innymi z morskim wampirem.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

22:50

Dziwaczne potrawy, odc. 4/14

program ( USA )

Jedzenie wyprodukowane w fabryce można pokochać tak, jak domowe. Andrew Zimmern odwiedzi fabryki, w których powstają wyjątkowe potrawy. Jedzenie wyprodukowane w fabryce można pokochać tak, jak domowe. Andrew Zimmern odwiedzi fabryki, w których powstają wyjątkowe potrawy.

  Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

23:50

Ekstremalne domy świata, odc. 3/13

program ( Wielka Brytania )

Ekstremalne domy świata zabiorą widzów do środka najdziwniejszych i najbardziej niezwykłych domów świata. Ten program to spojrzenie na niektóre z najbardziej niekonwencjonalnych budynków mieszkalnych dzisiejszych czasów oraz na rodziny, dla których są one domem. Victoria zwiedza modernistyczny dom na drzewie w lasach wysypy Vancouver, przyjazny środowisku dom w Outback i mini fortecę przemienioną w luksusową willę na Angielskim wybrzeżu.

  Godziny emisji Ekstremalne domy świata

00:20

Ekstremalne domy świata, odc. 4/13

program ( Wielka Brytania )

Ekstremalne domy świata zabiorą widzów do środka najdziwniejszych i najbardziej niezwykłych domów świata. Ten program to spojrzenie na niektóre z najbardziej niekonwencjonalnych budynków mieszkalnych dzisiejszych czasów oraz na rodziny, dla których są one domem. Victoria odwiedza przyjazny środowisku domek wiejski w Indiach, niezwykłą, trzypiętrową posesję w Grenadzie oraz minimalistyczne dzieło sztuki w Japonii.

  Godziny emisji Ekstremalne domy świata

00:50

Ekstremalne domy świata, odc. 1/13

program ( Wielka Brytania )

W dzisiejszym odcinku zobaczymy dom w Holandii, który jest starym młynem, brzuch wieloryba w stolicy Meksyku i stację kosmiczną w Australii. W dzisiejszym odcinku zobaczymy dom w Holandii, który jest starym młynem, brzuch wieloryba w stolicy Meksyku i stację kosmiczną w Australii.

  Godziny emisji Ekstremalne domy świata

01:15

Walka o bagaż, odc. 7/13: Dobrze naoliwiona aukcja

serial ( Kanada )

Na aukcji w Buckaroo wystawiono ogromne ilości zajętego przez komornika towaru. Organizowana jest największa wyprzedaż w roku, a wśród sprzedawanych przedmiotów można znaleźć wszystko, począwszy od sprzętu z szybów naftowych, aż po dzieła sztuki - oraz wiele innych przedmiotów! Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z...

  Godziny emisji Walka o bagaż

01:40

Seksowne plaże z Bridget, odc. 6/13

program ( USA )

Bridget pływa z delfinami, bierze udział w odważnej przejażdżce bobslejem po górach, próbuje lokalnego rumu i swobodnie tańczy w rytm muzyki wybijanej na bębnach na seksownych plażach Jamajki. Bridget pływa z delfinami, bierze udział w odważnej przejażdżce bobslejem po górach, próbuje lokalnego rumu i swobodnie tańczy w rytm muzyki wybijanej na bębnach na seksownych plażach Jamajki.

  Godziny emisji Seksowne plaże z Bridget

02:30

Niebieski kontynent, odc. 2/6

program

Tym razem Camilla odwiedzi Melanezję, czyli Czarne Wyspy i zbada kraje Fiji oraz Vanuatu. Tym razem Camilla odwiedzi Melanezję, czyli Czarne Wyspy i zbada kraje Fiji oraz Vanuatu.

  Godziny emisji Niebieski kontynent

03:20

Pierwszy raz za granicą..., odc. 2/9

program ( Polska )

Można odnieść wrażenie, że świat się bardzo skurczył i dotrzeć można wszędzie, a wyjechać może de facto każdy. Serio, każdy? Okazuje się, że co czwarty Polak nigdy nie był za granicą, a tylko co trzeci ma ważny paszport, jak wynika z sondażu CBOS. W tym programie za granicę wyjadą ludzie, których stopa nigdy nie stanęła poza granicami Polski. W każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą. Podpatrzymy, jak świeżo upieczeni...

  Godziny emisji Pierwszy raz za granicą...

03:55

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 2/12

program ( USA )

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. Jack Maxwell odwiedza najlepsze bary z pięknymi widokami. Od restauracji z oknem na malownicze góry po bar na dachu z piękną panoramą Denver, Jack odkryje, że drink ze wspaniałym widokiem smakuje jeszcze lepiej.

  Godziny emisji Podróżnik na gazie - najlepsze bary

04:20

Muzealne tajemnice, odc. 11/13

serial ( USA )

Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. W Muzeum Farmacji w Nowym Orleanie odkrywa metalowy przedmiot, który rzekomo był sekretnym składnikiem tajemniczego leku. Muzeum Historii Sztuki w Austrii przechowuje renesansową rzeźbę, która kiedyś została skradziona, co rozpętało niebezpieczną akcję poszukiwawczą. Z kolei w Muzeum Henry’ego Forda w Dearborn w stanie Michigan, ze-staw...

  Godziny emisji Muzealne tajemnice

05:05

Zarobić na ruderach w Teksasie, odc. 6/9

program ( USA )

Trzy ekipy przedsiębiorców z branży nieruchomości rywalizują ze sobą w dynamicznych i fascynujących licytacjach nieruchomości. Nasi bohaterowie mają mało czasu na to, żeby tanio je kupić, szybko wyremontować i drogo sprzedać. Jednak jest jedna przeszkoda – kupiony na aukcji dom trzeba tego samego dnia przenieść z miejsca, na którym stoi – a to może okazać się naprawdę niebezpieczne. Kiedy uda im się przetransportować nieruchomość na swoją działkę, zaczyna się wyścig z czasem. Trzeba jak...

  Godziny emisji Zarobić na ruderach w Teksasie

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Travel Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info