Reklama

Logo AMC AMC program TV na 23 lipca 2019 - ramówka, emisje

07:10 Meandry świadomości

Czas: 110min.

Mężczyzna, który żyje w kilku równoległych rzeczywistościach (Tom McManus), spotyka cztery różne wcielenia tej samej kobiety (Tilda Swinton)

Godziny emisji Meandry świadomości

09:00 Jabberwock-Przebudzenie bestii

Czas: 105min.

Bohater z mieczem (Tahmoh Penikett) musi uratować swój dom i ukochaną kobietę przed skrzydlatym potworem.

Godziny emisji Jabberwock-Przebudzenie bestii

10:45 Niebo czy ziemia

Czas: 110min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

Godziny emisji Niebo czy ziemia

12:35 Rewolwerowiec

Czas: 115min.

Western z udziałem Johna Wayne'a. Umierający rewolwerowiec przeżywa swoje ostatnie dni, chcąc zakończyć życie bez bólu, ale z godnością.

Godziny emisji Rewolwerowiec

14:30 Burza

Czas: 105min.

Uwspółcześniona interpretacja szekspirowskiej opowieści o miłości, zdradzie i wolności, rozgrywająca się na tajemniczej wyspie w delcie Missisipi w czasie wojny secesyjnej. W roli głównej Peter Fonda.

Godziny emisji Burza

Reklama

16:15 W innym życiu

Czas: 115min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

Godziny emisji W innym życiu

18:10 Chlopcy

Czas: 105min.

Uczniowie szkoły dla chłopców znajdują nieprzytomną dziewczynę. Kiedy przychodzi do siebie, odmawia wezwania pomocy lekarskiej... Wygląda na to, że dziewczyna przed czymś ucieka.

Godziny emisji Chlopcy

19:55 Pytanie do Boga

Czas: 125min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

Godziny emisji Pytanie do Boga

22:00 Kto ma pszczoły ten ma miód

Czas: 105min.

Wdowa organizuje spotkanie dla swoich przyjaciół z wyższych sfer, aby rozwiązać zagadkę śmierci męża.

Godziny emisji Kto ma pszczoły ten ma miód

23:45 Ślepy Tor

Czas: 135min.

Leo (Mark Wahlberg) odsiedział wyrok w więzieniu i chce rozpocząć nowe życie. Wraca do rodzinnego miasta, aby zacząć pracę, ale wkrótce staje się świadkiem aktów sabotażu, wymuszeń i morderstwa.

Reżyseria: James Gray

Obsada: Mark Wahlberg , Joaquin Phoenix , Charlize Theron , James Caan , Ellen Burstyn , Faye Dunaway , Andy Davoli , Tony Musante , Victor Argo , Tomás Milián , Robert Montano , Victor Arnold , Chad Aaron , Louis Guss , Annika Pergament , Steve Lawrence

Godziny emisji Ślepy Tor

02:00 Zaćmienie

Czas: 115min.

Thriller z Matthew Modinem w roli głównej. Zepsuty rozrywkami aktor próbuje odtworzyć wydarzenia pewnej nocy sprzed lat. Niestety, to, co wydarzyło się wtedy w Miami, pozostaje dla niego zagadką...

Godziny emisji Zaćmienie

03:55 Park makabry

Czas: 95min.

Po spartaczonym napadzie na bank w małym miasteczku w Kalifornii dwóch złodziei ucieka z zakładnikiem. Zaczyna się długi i niebezpieczny pościg.

Godziny emisji Park makabry

05:30 Pacific Heights

Czas: 100min.

Thriller psychologiczny w reżyserii Johna Schlesingera. Para odnawia wymarzony dom — a wtedy wprowadza się do niego lokator z piekła rodem, który stara się pozbyć właścicieli.

Godziny emisji Pacific Heights

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-07-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-07-23 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry