Reklama

Logo AMC AMC program TV na 23 lipca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Pierwsza strona

Czas: 110min.

Oparta na faktach historia dziennikarza, który popada w niełaskę, gdy informacje z większości jego tekstów okażą się zmyślone. W rolach głównych Hayden Christensen i Steve Zahn.

Godziny emisji Pierwsza strona

07:50 Kompania karna

Czas: 110min.

Reżyserski debiut Martina Sheena z udziałem jego syna Charliego: historia więźnia-buntownika w amerykańskiej bazie wojskowej w Niemczech w latach 60. XX w.

Reżyseria: Martin Sheen

Obsada: Charlie Sheen , Martin Sheen , Laurence Fishburne , Blu Mankuma , Michael Beach , Harry Stewart , James Marshall , Ramon Estevez , Lochlyn Munro

Godziny emisji Kompania karna

09:40 Poza Swiadomoscia

Czas: 95min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

Godziny emisji Poza Swiadomoscia

11:15 Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

13:00 Freejack

Czas: 125min.

Łowcy nagród z przyszłości porywają młodego kierowcę wyścigowego i przenoszą go do Nowego Jorku z 2009 roku, gdzie jego ciało ma być sprzedane pewnemu bogaczowi.

Godziny emisji Freejack

Reklama

15:05 Shaolin Soccer

Czas: 130min.

Młody mnich z Shaolin łączy się ze swoimi zniechęconymi braćmi, aby stworzyć drużynę piłkarską, wykorzystującą na boisku techniki sztuk walki. W roli głównej Stephen Chow.

Godziny emisji Shaolin Soccer

17:15 Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

Godziny emisji Latający Chłopcy

19:15 Kowboje Przestrzeni

Czas: 110min.

Komedia przygodowa w reżyserii Stuarta Gordona. Dowódca kosmicznego transportowca leci na Ziemię z tajemniczym ładunkiem. Kiedy napadają go piraci, okazuje się, że w ładowni są bojowe roboty.

Godziny emisji Kowboje Przestrzeni

21:05 NOS4A2 - Seria 2, odc. 3

Czas: 55min.

Vic Krótszą Drogą dociera do Haverhill. Pod jej nieobecność Lou i Wayne stawiają czoła straszliwemu niebezpieczeństwu.

Godziny emisji NOS4A2

22:00 NOS4A2 - Seria 2, odc. 4

Czas: 60min.

Charlie Manx rusza na łowy. Vic i jej rodzina ukrywają się razem z Maggie.

Godziny emisji NOS4A2

23:00 King kobra

Czas: 110min.

Horror z udziałem Pata Mority. Zmutowany wąż ucieka z laboratorium i terroryzuje mieszkańców małego miasteczka w Kalifornii.

Godziny emisji King kobra

00:50 Wirtualny grom

Czas: 115min.

Mistrz gier w wirtualnej rzeczywistości zostaje wciągnięty w spisek mający na celu zniszczenie świata. Czy zdoła powstrzymać genialnego przestępcę?

Godziny emisji Wirtualny grom

02:45 Mutant 2

Czas: 95min.

Nauczycielka Remi i jej uczniowie zostają uwięzieni w szkole przez polujące na nich ogromne, zmutowane karaluchy.

Godziny emisji Mutant 2

04:20 Tysiąc całunków w głąb

Czas: 100min.

Mia Selva (Jodie Whittaker) widzi, jak starsza kobieta wyskakuje z okna. Wkrótce orientuje się, że ta starsza pani to... ona sama. Teraz musi stawić czoła własnej przeszłości, aby zmienić przyszłość.

Godziny emisji Tysiąc całunków w głąb

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-07-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-07-23 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry