Reklama

Logo AMC AMC program TV na 29 maja 2020 - ramówka, emisje

06:00 Zagłada Ziemi

Czas: 105min.

Steve Lannon (Joe Lando) musi odnaleźć swoją żonę (Michelle Stafford) i córkę (Denyse Tonz). Tymczasem do Ziemi zbliża się kursem kolizyjnym potężna asteroida...

Godziny emisji Zagłada Ziemi

07:45 Bieguny śmierci

Czas: 100min.

Film akcji, w którym główną rolę zagrał Charles Shaughnessy. Podziemne testy jądrowe wywołują serię dziwnych zjawisk na całym świecie. Zbliża się globalna katastrofa.

Godziny emisji Bieguny śmierci

09:25 Thor Wszechmogący

Czas: 110min.

Film przygodowy, w roli głównej Cody Deal. Kiedy bóg demonów kradnie młot Thora, ten użyje całej swej mocy, aby go odzyskać.

Godziny emisji Thor Wszechmogący

11:15 Śmiercionośny robot

Czas: 105min.

Film science fiction w reżyserii Paula Zillera. Na Ziemię spada meteoryt, z którego uwalnia się śmiercionośna bakteria, zamieniająca metalowe przedmioty w niepowstrzymane narzędzia zniszczenia.

Godziny emisji Śmiercionośny robot

13:00 Zjadacz kości

Czas: 105min.

Starożytna indiańska legenda o Zjadaczu Kości okazuje się prawdziwa: prastare zło poluje na mieszkańców małego miasteczka.

Godziny emisji Zjadacz kości

Reklama

14:45 Niebezpieczne miasto

Czas: 105min.

Juliette Lewis gra młodą kobietę, która zupełnie przypadkiem znajduje się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie — i całe jej życie staje na głowie.

Godziny emisji Niebezpieczne miasto

16:30 Ucieczka w milczenie

Czas: 110min.

Po traumatycznym przeżyciu Melinda (Kristen Stewart) zamyka się w sobie. Starając się poradzić sobie z dramatyczną sytuacją, opowiada o swoich trudnych doświadczeniach.

Godziny emisji Ucieczka w milczenie

18:20 Operacja Dunkierka

Czas: 110min.

Film wojenny w reżyserii Nicka Lyona. W czasie II wojny światowej oddział amerykańskich żołnierzy chroni pewnego naukowca. Aby wrócić do domu, muszą przebić się przez terytorium wroga.

Reżyseria: Nick Lyon

Obsada: Ifan Meredith , Kimberley Hews , Michael Wouters , Kyle Hotz , Tyler Cole , Conner P. Kelley , Darren Hill , Brian M. Alvey , Dominic Alvey , Jerry L. Beasley , Eddie Curry , Justin De La Rosa , Brandon Graham , John R Grounds , John Todd Hartzler

Godziny emisji Operacja Dunkierka

20:10 Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

Godziny emisji Zaginiony skarb

22:00 Tunel

Czas: 130min.

Film akcji z niezapomnianą rolą Sylvestra Stallone. Bohater stara się uratować grupę ludzi uwięzionych w tunelu po potężnej eksplozji.

Godziny emisji Tunel

00:10 Ślepy Tor

Czas: 135min.

Leo (Mark Wahlberg) odsiedział wyrok w więzieniu i chce rozpocząć nowe życie. Wraca do rodzinnego miasta, aby zacząć pracę, ale wkrótce staje się świadkiem aktów sabotażu, wymuszeń i morderstwa.

Reżyseria: James Gray

Obsada: Mark Wahlberg , Joaquin Phoenix , Charlize Theron , James Caan , Ellen Burstyn , Faye Dunaway , Andy Davoli , Tony Musante , Victor Argo , Tomás Milián , Robert Montano , Victor Arnold , Chad Aaron , Louis Guss , Annika Pergament

Godziny emisji Ślepy Tor

02:25 Wieczór kawalerski

Czas: 105min.

W roli głównej — Andrew Bongiorno. Kiedy w Las Vegas krzyżują się drogi uczestników wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, tylko pierwszy drużba i pierwsza druhna mogą uratować sytuację.

Godziny emisji Wieczór kawalerski

04:10 Biznes

Czas: 110min.

Frankie opuszcza biedną dzielnicę Londynu, aby zacząć nowe życie na Costa del Sol. Cały jego bagaż podręczny stanowi puszka wypchana pieniędzmi...

Godziny emisji Biznes

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-05-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-05-29 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry