Reklama

Logo AMC AMC program TV na 30 maja 2020 - ramówka, emisje

06:00 Jeździec Wielorybów

Czas: 115min.

Wyreżyserowana przez Niki Caro opowieść o miłości, odrzuceniu i zwycięstwie. W plemieniu Maorysów wodzami mogą być tylko mężczyźni. Paikei, wnuczka wodza, uważa, że powinna zostać jego następczynią.

Godziny emisji Jeździec Wielorybów

07:55 Whistle and I'll Come to You

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

09:00 Zoom In - Seria 1, odc. 21

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

09:10 Operacja Dunkierka

Czas: 110min.

Film wojenny w reżyserii Nicka Lyona. W czasie II wojny światowej oddział amerykańskich żołnierzy chroni pewnego naukowca. Aby wrócić do domu, muszą przebić się przez terytorium wroga.

Reżyseria: Nick Lyon

Obsada: Ifan Meredith , Kimberley Hews , Michael Wouters , Kyle Hotz , Tyler Cole , Conner P. Kelley , Darren Hill , Brian M. Alvey , Dominic Alvey , Jerry L. Beasley , Eddie Curry , Justin De La Rosa , Brandon Graham , John R Grounds , John Todd Hartzler

Godziny emisji Operacja Dunkierka

11:00 Tunel

Czas: 130min.

Film akcji z niezapomnianą rolą Sylvestra Stallone. Bohater stara się uratować grupę ludzi uwięzionych w tunelu po potężnej eksplozji.

Godziny emisji Tunel

Reklama

13:10 Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

Godziny emisji Zaginiony skarb

15:00 Kosmiczni wojownicy

Czas: 110min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

Godziny emisji Kosmiczni wojownicy

16:50 Mind Blown

Czas: 110min.

W roli głównej — Jessica Uberuaga. Grupa osób posiadających moc telekinezy musi odkryć tajemnicę katastrof niszczących amerykańskie miasta, zanim będzie za późno.

Godziny emisji Mind Blown

18:40 Ósma plaga

Czas: 110min.

Thriller w reżyserii Paula Zillera. Ludzie usiłują powstrzymać rozrost ogromnych pnączy, które mogą zniszczyć świat. Trzeba znaleźć źródło problemu i usunąć potworną roślinę, zanim będzie za późno.

Godziny emisji Ósma plaga

20:30 Reptisaurus

Czas: 90min.

Film akcji w reżyserii Christophera Raya. Grupa przyjaciół trafia na pozornie bezludną wyspę — szybko jednak zdają sobie sprawę, że wcale nie są na niej sami...

Godziny emisji Reptisaurus

22:00 Ostatni smok

Czas: 120min.

Film fantasy w reżyserii Roba Cohena. Ostatni smok i rycerz zabijający smoki musza podjąć współpracę, aby powstrzymać złego króla, który stał się po części nieśmiertelny.

Godziny emisji Ostatni smok

00:00 Wirtualny grom

Czas: 115min.

Mistrz gier w wirtualnej rzeczywistości zostaje wciągnięty w spisek mający na celu zniszczenie świata. Czy zdoła powstrzymać genialnego przestępcę?

Godziny emisji Wirtualny grom

01:55 The Divide

Czas: 130min.

Grupa ludzi, którzy przetrwali atak atomowy, żyje w piwnicach swego bloku. Strach i kurczące się zapasy sprawiają, że między ocalałymi zaczynają wybuchać konflikty...

Godziny emisji The Divide

04:05 Habit

Czas: 115min.

Połączenie horroru i romansu w reżyserii Larry'ego Fessendena. Sam zerwał właśnie z dziewczyną, a wkrótce potem zmarł jego ociec. Mężczyzna coraz więcej pije — aż spotyka tajemniczą Annę.

Godziny emisji Habit

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-05-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-05-30 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry