Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na poniedziałek - ramówka, emisje

2019-05-27

06:00

Wehikuł czasu: 27 maja

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 3min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
06:05

Trwa...  Redakcja: Dział Śledczy: Dom starców, sez. 2, odc. 4

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W redakcji "Expressu Codziennego" zjawia się Maria. Prosi Basię o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki Lusi, która po śmierci męża przeprowadziła się do domu seniora. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej błagała o ratunek, ale połączenie zostało przerwane. Dziennikarka jedzie do mieszkania zaginionej. Od sąsiadki dowiaduje się, że jego nowym właścicielem jest Roman Kowalczyk – geriatra pracujący w ośrodku spokojnej starości. Reporterzy docierają do podobnych przypadków. W końcu...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wehikuł czasu: 27 maja

program informacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 3min.

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

  Godziny emisji Wehikuł czasu

Reklama
07:15

Mini Pod lupą: Jak działa centrum krwiodawstwa?, sez. 2, odc. 13

cykl felietonów ( Polska 2015 ) Czas: 5min.

W programie znalazły się felietony z drugiego sezonu "Pod lupą".

  Godziny emisji Pod lupą

07:25

Mini Pod lupą: Karabinek szturmowy Beryl, sez. 3, odc. 1

cykl felietonów ( Polska 2016 ) Czas: 8min.

W programie znalazły się felietony z trzeciego sezonu "Pod lupą".

  Godziny emisji Pod lupą

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Operacja sam sum, odc. 3

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Tym razem na połów sumów do Hiszpanii pojedzie także młoda kobieta, która spróbuje swych sił jako fotoreporterka. Będzie również wspierać wędkarzy w ciężkich zmaganiach z wąsatymi potworami z rzeki Ebro. Widzowie poznają ciekawą metodę łowienia i poczują specyficzny klimat Katalonii.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: King of the Jerkbait, odc. 4

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Istnieje wiele sposobów łowienia drapieżników, ale na szczególną uwagę zasługują wszelkie nowości. Znakomity wędkarz oraz twórca ciekawych wzorów przynęt uczy i opowiada o nowej metodzie na tzw. jerki. Znakomity instruktaż w wykonaniu Piotra Piskorskiego pośród malowniczych plenerów południowej Szwecji dodatkowo uzupełniają wspaniałe okazy ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mister Wobler, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Widzowie poznają tradycyjne przynęty, jakimi są wobblery oraz prawidłowe techniki ich używania. Ten odcinek to lektura obowiązkowa każdego miłośnika spinningu, a także inspiracja dla tych, którzy jeszcze nigdy nie łowili.

Reżyseria: Paweł Mirecki

  Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

Reklama
09:05

Militarny top 10: Samoloty i śmigłowce, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 51min.

Podczas pierwszej wojny światowej bitwy, toczone dotąd na lądzie i wodzie, przeniosły się też w powietrze. Od tego czasu zdobycie przewagi w podniebnej walce było kluczem do zwycięstwa wojny. W programie zobaczymy przegląd samolotów bojowych, które odegrały ważną rolę w poszczególnych konfliktach. Eksperci omawiają zalety brytyjskich myśliwców Sopwith F.1 Camel z okresu I wojny światowej, amerykańskich modeli P-51 Mustang, używanych podczas II wojny światowej i w Korei, oraz myśliwców...

  Godziny emisji Militarny top 10

10:05

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 18

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku oglądają pracownicy lombardu, jest wydana w 1934 roku książka "Reguły gry w golfa". Chumlee musi ocenić, czy podręcznik jest autentyczny. Później Rick ma okazję kupić organy, które należały do Stevena Tylera, wokalisty Aerosmith. Później Chumlee, który założył się z Coreyem, próbuje swoich sił w grze w golfa. Przekonamy się, czy dobrze wykorzysta pomoc legendarnego instruktora Butcha Harmona.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

10:25

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 19

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem Corey ma okazję kupić list odnaleziony po katastrofie samolotu pasażerskiego, który wskutek kolizji w powietrzu z inną maszyną rozbił się nad Nevadą 21 kwietnia 1958 roku. Później Rick rozważa zakup elementów pochodzących ze słynnego transatlantyku Queen Mary. Następnie szef musi poradzić coś na to, że klientów odstraszają trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego. Daje się wykazać Austinowi, który zostaje menedżerem... parkingu.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

11:00

Starożytni kosmici: Tajemnice piramid, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Na całym świecie znajdują się – lepiej lub gorzej zachowane – imponujące budowle, wzniesione nawet kilka tysięcy lat przed naszą erą. Wszystkie one, od starożytnych ruin w Sudanie, poprzez świątynie indyjskie czy budowle Majów, aż po piramidy egipskie, mają podobny charakterystyczny kształt. Twórcy serii zastanawiają się, jak to możliwe, że w zamierzchłych czasach na kilku kontynentach zbudowano takie monumentalne konstrukcje. Być może kluczem do tej zagadki jest ingerencja obcych.

  Godziny emisji Starożytni kosmici

11:55

Wielkie przeprowadzki: Ogromny statek parowy, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 44min.

Jeremy Patterson, specjalizujący się w przewożeniu obiektów wielkogabarytowych, staje przed nie lada wyzwaniem. Ma przetransportować jeden z największych i najsłynniejszych parowców w Ameryce – SS President – z doków w Illinois do miasteczka St. Elmo. Tam statek zostanie przekształcony w wyjątkowy hotel. Trasa, jaką musi pokonać, liczy prawie 160 km, z czego ostatnia część to droga lądowa. Patterson zamierza przewieźć parowiec na specjalnej platformie. Okazuje się jednak, że nie da się...

  Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

12:55

Na lodowym szlaku, sez. 4, odc. 11

reality show ( USA, Kanada 2010 ) Czas: 42min.

Ray Veilleux, dla którego to pierwszy sezon na trasie Dalton Highway, w nieprzyjemny sposób przekonuje się, że kierowca nie może sobie pozwolić nawet na najmniejszą chwilę nieuwagi. Walka o tytuł króla szlaku staje się coraz bardziej zacięta. Błąd Raya może kosztować go szansę na zwycięstwo. Lisa wyjeżdża na trasę, holując trudną do ciągnięcia niedźwiedzią klatkę. Tymczasem Hugh pakuje się w kłopoty, uszkadzając swój ładunek, który został źle zapakowany.

  Godziny emisji Na lodowym szlaku

13:55

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 20

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Szef wycenia buicka z 1956 roku – auto uważane niegdyś za idealny samochód dla rodziny. Gdy do lombardu trafia kurtka znanego amerykańskiego piosenkarza Neila Diamonda, Rick jest bardzo podekscytowany. Przekonamy się, czy radość udzieli się jego synowi. W sklepie mają zawisnąć portrety wszystkich mężczyzn z rodziny Harrisonów. Chumlee z oczywistych względów zostaje pominięty, ale mimo to stara się znaleźć sposób, by odcisnąć swoje piętno na wystroju lombardu.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

14:15

Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 21

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem Rick ma okazję kupić wyprodukowaną w 1969 roku klasyczną gitarę elektryczną Les Paul Professional. Później Corey i Chumlee oglądają figurkę, która zdobiła maskę rolls-royce'a z lat 30. ubiegłego wieku. Następnie pracownicy lombardu zauważają, że senior rodu Harrisonów przysypia częściej niż zwykle. Postanawiają coś z tym zrobić. Przekonamy się, czy uda im się obudzić śpiącego giganta, czy stanie się on ich najgorszym koszmarem.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

Reklama
14:50

Kryptonim szef, sez. 4, odc. 14

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Eric Casaburi założył firmę Retro Fitness, ponieważ chciał umożliwić mniej zamożnym klientom korzystanie z wysokiej jakości sprzętu gimnastycznego. Pod jego marką działa już ponad 90 lokali, jednak biznesmen pragnie jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność. W tym celu musi na własne oczy przekonać się, jakie są najmocniejsze, a jakie najsłabsze strony jego firmy. Pragnie też sprawdzić, czy pracownicy podzielają jego miłość do Retro Fitness. Na swojej drodze spotyka zarówno ludzi...

  Godziny emisji Kryptonim szef

15:45

OSP. Na ratunek!, sez. 2, odc. 10

serial dokumentalny ( Polska 2019 ) Czas: 44min.

Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno...

  Godziny emisji OSP. Na ratunek!

16:45

Wielkie przeprowadzki: Ogromny okręt podwodny, sez. 4, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 45min.

Zespół śmiałych inżynierów morskich podejmuje próbę przetransportowania olbrzymiej łodzi podwodne. HMCS Onondaga to zbudowany w latach 60. XX wieku brytyjski okręt typu Oberon. Teraz musi pokonać 1100 kilometrów – z portu w Halifaksie w Nowej Szkocji do wioski rybackiej w Quebecu. Tam łódź ma zostać udostępniona dla zwiedzających. Zanim to jednak nastąpi, czeka ją rejs przez burzliwe wody północnego Atlantyku i wąskie śluzy. Epicka wyprawa niemal kończy się katastrofą, kiedy ważący 1400 ton...

  Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

17:45

Premiera Fabryka jedzenia, sez. 2, odc. 13

serial dokumentalny Czas: 30min.

W tym odcinku odwiedzamy zakłady, w których wypiekane są bułki do kanapek, sprzedawanych w sieci fast foodów Quiznos. Zobaczymy też, jak wygląda praca na jednej z farm na Florydzie. Każdego dnia zbiera się tam prawie dwa tysiące ton zielonych pomidorów. Owoce są umieszczane w specjalnym silosie, w którym dojrzewają dwa razy szybciej. Poznamy również tajniki wyrobu chrupiących paluchów z mozzarellą, które wypiekane są w fabryce w Georgii.

  Godziny emisji Fabryka jedzenia

18:25

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 29

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Kolejna aukcja odbywa się na zachodzie, w Inglewood. Nabili Haniss dobrze zna tę okolicę, co nie oznacza, że uda jej się zgarnąć najcenniejszą zdobyć. Darrell Sheets nie ma do zaprezentowania niczego oprócz brawury. Barry Weiss licytuje magazyn ze starym materacem. Ma nadzieję, że znajdzie tam nie byle skarby.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

18:45

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 30

reality show ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Jarrod i Brandi dołączają do kupujących na aukcji w Harbor City. Choć Barry Weiss wygląda i zachowuje się jak włóczęga, to licytuje niczym prawdziwy profesjonalista. Pomimo dużego ryzyka Darrell Sheets kupuje "męski" magazyn.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

19:05

Starożytni kosmici: Kosmici i Wielka Stopa, sez. 4, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Od tysięcy lat w różnych kulturach pojawiają się doniesienia o bestiach przypominających wyglądem hybrydę człowieka i zwierzęcia. Według antycznych mitów takie monstra mogły podróżować pomiędzy światami. W programie prezentowane są teorie mówiące o tym, że te stworzenia istnieją naprawdę. Twórcy serii analizują doniesienia o Wielkiej Stopie. Okazuje się, że w rejonach, w których widywano Sasquatcha, według świadków pojawiało się również UFO. Niektórzy twierdzą, że Wielka Stopa to kosmita albo...

  Godziny emisji Starożytni kosmici

20:00

Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 22

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku Rick ma okazję kupić plakat, który wydrukowano na użytek kampanii prezydenckiej Abrahama Lincolna. Przedmiot pochodzi z 1864 roku, kiedy polityk ubiegał się o reelekcję na najważniejszy urząd w USA. Później Chumlee może znowu poczuć się jak dziecko – wszystko za sprawą figurki Turbomana, która trafia do lombardu. Następnie załoga sklepu – zamiast wybrać się na wycieczkę – spędza dzień w siodle... na drewnianym koniu.

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:20

Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 23

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku oglądają pracownicy lombardu, jest gitara basowa, należąca niegdyś do basisty zespołu The Who, Johna Entwistle'a. Rick – wielki fan grupy – jest poruszony. Następny klient przynosi do sklepu słynną papierową sukienkę z printem "NIXON", pochodzącą z kampanii prezydenckiej polityka. Dziś egzemplarze z tej serii są bardzo cenne. Później bliscy seniora rodu Harrisonów postanawiają sprawdzić, czy wciąż może on prowadzić auto, nie...

  Godziny emisji Gwiazdy lombardu

20:55

Wojny magazynowe – Nowy Jork, sez. 2, odc. 12

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W tym odcinku "Wojen magazynowych" kupujący jadą na wyspę Staten Island. Mike B. poszukuje małych przedmiotów, które będzie mógł upchnąć w swojej ciężarówce. Z kolei Joe P. ma nadzieję, że żaden z dokonanych dziś zakupów nie nadwyręży niepotrzebnie jego budżetu. Nowemu uczestnikowi programu, Dużemu Steve'owi, zależy przede wszystkim na ilości, nie jakości. Ma nadzieję sprzedać zdobyte dziś towary na pchlim targu. Candy i Courtney szukają sezonowych towarów. Dla jednej z nich to...

  Godziny emisji Wojny magazynowe – Nowy Jork

21:15

Wojny magazynowe – Nowy Jork, sez. 2, odc. 13

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W tym odcinku nowojorskiej edycji "Wojen magazynowych" kupujący udają się na aukcję do Bayshore, położonego na wyspie Long Island. Joe P. wpada na pewien błyskotliwy pomysł, podczas gdy Chris i Tad decydują się postawić wszystko na jedną kartę. Wspólniczki Candy i Courtney zamierzają przenieść Long Island do brooklińskiego Williamsburga. Mike B. jest całkowicie skoncentrowany na swoich interesach.

  Godziny emisji Wojny magazynowe – Nowy Jork

21:50

Premiera Poszukiwacze złota w Australii, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( Australia 2018 ) Czas: 42min.

Vern i jego córka Carly desperacko poszukują złoża, dzięki któremu mogliby osiągnąć założony cel – milion dolarów. Być może szczęście dopisze im w dniu urodzin mężczyzny. Po ośmiu miesiącach przygotowań Alex Stead i jego wspólnicy wreszcie mogą uruchomić swoją maszynerię wydobywczą. Przekonamy się, jak ich sprzęt zniósł 400-kilometrową podróż na skraj największej australijskiej pustyni. Ted i Lecky prowadzą poszukiwania na dawnym złomowisku.

  Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

22:50

Militarny top 10: Bitwy, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 52min.

Przegląd najważniejszych bitew XX wieku – starć, które wpłynęły na bieg historii. Podczas pierwszej wojny światowej w krwawych walkach nad Sommą tylko pierwszego dnia Brytyjczycy stracili ponad 60 tysięcy ludzi. Bitwa ta zmieniła sposób prowadzenia wojen. Innym przełomowym starciem była stoczona na morzu i w powietrzu bitwa o Midway w 1942 roku. Autorzy programu przypominają również lądowanie aliantów w Normandii 6 czerwca 1944 roku, a także walki podczas chińskiej wojny domowej, wojny...

  Godziny emisji Militarny top 10

23:55

Era czołgów: Symbol władzy, odc. 3

serial dokumentalny ( Francja, Niemcy 2017 ) Czas: 55min.

Sierpień 1945 roku. Stany Zjednoczone zrzucają bomby nuklearne na Hiroszimę i Nagasaki, chcąc w ten sposób zapewnić trwały pokój. Gdy jednak ZSRR konstruuje własną broń tego typu, rozpoczyna się zimna wojna, a świat opanowuje lęk przed atomową zagładą. Okoliczności te nie oznaczają jednak, że czołgi wychodzą z użycia. Wręcz przeciwnie, walczą na wszystkich kontynentach. W latach 50. XX wieku biorą udział m.in. w wojnie koreańskiej, w roku 1973 są na polach krwawych bitew wojny Jom Kippur....

Reżyseria: Barbara Necek , Florian Dedio , Anna Kwak-Sialelli

  Godziny emisji Era czołgów

01:00

Polowanie na Hitlera, sez. 1, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 41min.

Podążając za informacjami z odtajnionych archiwów FBI, Bob Baer i dr John Cencich próbują zrekonstruować ewentualny pobyt Hitlera w Argentynie. Okazuje się, że w tym południowoamerykańskim kraju bliski przyjaciel wodza III Rzeszy prowadził tajemniczy hotel. Zespół śledczy bada to miejsce i spotyka świadka, który twierdzi, że widział tu Führera. Tim Kennedy i Gerrard Williams udają się do nadmorskiego miasteczka w Brazylii, gdzie według dokumentów FBI pojawił się Hitler z Ewą Braun.

  Godziny emisji Polowanie na Hitlera

02:00

Lista Fokusa: Sprawdzone sposoby na udane zdjęcia z wakacji, odc. 26

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Zaproszeni do studia goście wypowiadają się na określone tematy, zapewniając rozrywkę oraz solidną porcję praktycznych porad. Jako komentatorzy występują eksperci, celebryci oraz telewidzowie.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

02:30

Lista Fokusa: Najlepsi strzelcy mundiali, odc. 27

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Piotr Koźmiński, Andrzej Kostyra, Sonia Wesołowska.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

  Godziny emisji Lista Fokusa

03:00

OSP. Na ratunek!, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( Polska 2019 ) Czas: 44min.

Strażacy z Ożarowa Mazowieckiego mają za zadanie ugasić trawę, która płonie tuż przy torach kolejowych. Muszą się spieszyć, ponieważ w bliskiej odległości znajduje się transformator zasilający i kontrolujący szlaban i sygnalizację świetlną na przejeździe kolejowym. Zaraz po powrocie z tej akcji Patryk odbiera kolejne zgłoszenie. Tym razem ochotnicy muszą uwolnić kota uwięzionego pod maską samochodu. Tymczasem strażacy z OSP Aleksandrów Łódzki wyjeżdżają do pożaru maszyny służącej do produkcji...

  Godziny emisji OSP. Na ratunek!

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: Porwanie, sez. 2, odc. 2

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Dora próbuje pocieszyć Baśkę po ostatniej rozmowie z narzeczonym. Marek dostaje informację o uprowadzeniu 4-letniej Julki Branickiej. Dora zbiera informacje o rodzinie i porwaniach dzieci w Polsce. Z kolei Adam i Baśka jadą do przedszkola, gdzie uczęszczała dziewczynka. Dyrektorka placówki jednak odmawia współpracy. Marek rozmawia z matką Julki. Przed kilkoma miesiącami Klara rozwiodła się z agresywnym mężem. Sąd pozbawił go praw rodzicielskich. Mężczyzna ma jednak mocne alibi. Tymczasem Adam...

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Wyrachowanie, sez. 2, odc. 3

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Dziennikarze dowiadują się o zatrzymaniu Jana Chmielewskiego, który przed kilkoma dniami otrzymał propozycję objęcia posady prezesa Banku Światowego w Nowym Jorku. Zatrzymany twierdzi, że narkotyki, jakie znalezione w jego płaszczu, zostały podrzucone. Pracownicy redakcji sprawdzają krąg znajomych podejrzanego. Typują byłą kochankę mężczyzny i jego kolegę z pracy. Nieoczekiwane spotkanie z synem Chmielewskiego pozwala rozwiązać zagadkę.

  Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na poniedziałek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na poniedziałek dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info