Reklama

Logo TVP Polonia TVP Polonia program TV na czwartek - ramówka, emisje

2019-04-25 Pokaż dziś

06:10

Korona królów - odc 47

telenowela historyczna TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

(N) Kazimierz planuje wyjazd do Wyszehradu. Jest wściekły kiedy dowiaduje się, że Anna już nigdy nie urodzi mu syna. Pełka za swoje zasługi zostaje mianowany kasztelanem kaliskim. Biskup Grot organizuje najazd na zamek.

Reżyseria: Wojciech Pacyna , Jerzy Krysiak , Jacek Sołtysiak

Obsada: Mateusz Król , Marta Bryła , Paulina Lasota , Robert Gonera , Sławomir Orzechowski , Marcin Rogacewicz , Wenanty Nosul , Andrzej Popiel , Jan Wieczorkowski , Aleksandra Grzelak

  Godziny emisji Korona królów

06:40

Korona królów - odc 48

telenowela historyczna TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

(N) Delegacja polska dociera do Wyszehradu. Obrady okazują się być burzliwe. Witautas, kupiec i krewny Gabiji przywozi do krakowa córkę Egle - Audre. Grot siłą chce uwolnić swojego siostrzeńca. Królowa wykazuje dużą odwagę i hart ducha.

Reżyseria: Wojciech Pacyna , Jacek Sołtysiak , Jerzy Krysiak

Obsada: Mateusz Król , Marta Bryła , Paulina Lasota , Robert Gonera , Sławomir Orzechowski , Andrzej Popiel , Jan Wieczorkowski , Agata Bykowska , Karina Seweryn , Krzysztof Wrona

  Godziny emisji Korona królów

07:10

wojsko - polskie.pl - odc. 49

reportaż ( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania.

  Godziny emisji wojsko - polskie.pl

07:35

Zaczarowany świat... - odc. 2

cykl reportaży ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Amelia, razem ze swoim tatą Maksimem Woitiulem, pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego, odkryją przed dziećmi tajniki wyjątkowego zawódu - tancerza baletu.

Reżyseria: Katarzyna Urbańska

  Godziny emisji Zaczarowany świat...

07:55
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej.

  Godziny emisji Pytanie na śniadanie

Reklama
11:00

Polonia 24

( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

  Godziny emisji Polonia 24

11:25

Rozmowa Polonii - (430)

rozmowa ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Rozmowa z politykami na aktualne tematy polskiej polityki, w kontekście spraw ważnych dla Polaków - nie tylko mieszkających za granicą.

  Godziny emisji Rozmowa Polonii

11:40

Halo Polonia

magazyn ( Polska 2019 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

  Godziny emisji Halo Polonia

12:25

Wiadomości

( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Codzienny serwis informacyjny.

  Godziny emisji Wiadomości

12:40

Historia jednego obrazu - /27/ Autoportret w żółtym kaftanie - Leon Wyczółkowski

felieton ( Polska 2019 ) Czas: 7min.

Autoportret w chińskim kaftanie Leona Wyczółkowskiego to dzieło rzadko prezentowane w salach muzealnych. Pastel powstał w 1911 roku w Krakowie. Artysta plastyk Anna Sobol i historyk dr Andrzej Smoliński opowiadają o historii jego powstania.

  Godziny emisji Historia jednego obrazu

12:50

Wilnoteka

magazyn ( Litwa 2019 ) Czas: 15min.

Magazyn informacyjno - publicystyczny, realizowany dla TVP Polonia na Litwie. W programie prezentowane jest życie społeczne, kulturalne, polityczne i gospodarcze Polaków na Litwie, ich problemy, osiągnięcia, więzi z Macierzą...

  Godziny emisji Wilnoteka

13:10

Barwy szczęścia - odc. 1964

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(N) Kajtek nie przyznaje się do rozstania z Oliwką. Kłamie, że dziewczyna zamieszka z mamą, by być dla niej oparciem po śmierci Andrzeja. Po aferze dopingowej Darek stara się o nowy kontrakt piłkarski dla Józka. Zgłasza się przedstawiciel klubu Spartanie.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Filip Kosior , Jakub Dmochowski , Jakub Mróz , Hanna Klepacka , Sebastian Stankiewicz , Kacper Krupski , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Julia Zielińska , Oliwier Kozłowski

  Godziny emisji Barwy szczęścia

13:45

M jak miłość - odc. 1429

serial TVP ( Polska 2019 ) Czas: 44min.

(N) Paweł, wspólnie z Julką i Sandrą, zaczyna poszukiwania Basi i Damiana. Magda, wzburzona romansem Budzyńskiego z Anką, odjeżdża z Deszczowej i zostawia Andrzeja samego. Później opowiada o swoich problemach Wernerowi.

Reżyseria: Mariusz Malec , Kinga Lewińska , Roland Rowiński , Krzysztof Łukaszewicz , Anna Jadowska , Anna Wieczur - Bluszcz

Obsada: Jolanta Krzywkowska , Arkadiusz Smoleński - Bartek , Paweł Deląg , Emilian Kamiński - Ojciec Madzi , Adrianna Kalska - Iza Lewińska , Andrzej Precigs - Ojciec Kingi , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Rafał Mroczek - Paweł , Ewa Kasprzyk - Weronika Sobańska , matka Janka , Weronika Bartold

  Godziny emisji M jak miłość

14:40

Londyńczycy II - odc. 7/16

serial obyczajowy TVP ( Polska 2009 ) Czas: 43min.

(N) Andrzej i Asia mieszkają tymczasowo w domu Darka. Asia z Mariolą jadą do Stevena, żeby podpisać umowę. Okazuje się, że Asia została oszukana. Autorstwo charakteryzacji Stevena na okładce płyty zostało przypisane Stevenowi.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Natalia Rybicka , Marcin Bosak , Przymysław Sadowski , Lesław Żurek , Grażyna Barszczewska , Rafał Maćkowiak , Gabriela Muskała , Michał Włodarczyk , Roma Gąsiorowska , Sławomir Orzechowski

  Godziny emisji Londyńczycy II

15:30

Pod Tatrami

magazyn ( Polska 2019 ) Czas: 8min.

W odcinku pokażemy podhalańskie zwyczaje wielkanocne. Zobaczymy także potrawy tradycyjnej kuchni i warsztaty kulinarne przeprowadzone w zakopiańskim Zespole Szkół Hotelarsko - Turystycznych

  Godziny emisji Pod Tatrami

Reklama
15:45

Wiadomości

( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Codzienny serwis informacyjny.

  Godziny emisji Wiadomości

15:55

Korona królów - odc 194

telenowela historyczna TVP ( Polska 2019 ) Czas: 24min.

(N) Kazimierz przyjmuje załamaną po śmierci męża Cudkę. Szczere rozmowy zbliżają ich ku sobie. Adelajda obiecuje wsparcie jej po śmierci Pełki. Król poleca Ligęzie, by ten pojechał do Olgierda prosić go o spotkanie.

Reżyseria: Jacek Sołtysiak , Jerzy Krysiak , Piotr Fiedziukiewicz , Wojciech Pacyna

Obsada: Andrzej Hausner , Aleksandra Przesław , Piotr Ligienza , Marcin Rogacewicz , Karol Biskup , Piotr Nowak , Hubert Wróblewski , Jacek Ryś , Paulina Lasota , Grzegorz Woś

  Godziny emisji Korona królów

16:25

Jak to działa - odc. 163 Co z tym Bałtykiem?

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

(N) W tym odcinku Radek Brzózka zmierzy się z alarmistycznymi doniesieniami ekologów na temat zagrożeń grożących Bałtykowi. Co jest tylko straszakiem, a co realnym problemem? Kto dba o Bałtyk?

  Godziny emisji Jak to działa

16:55

Nieziemscy - odc. 7 Misja ratunkowa

program dla dzieci ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

(N) Amanda, Sofija, Igor i Timor przy użyciu szczotek do zamiatania wykonują dziwne pozycje. Okazuje się, że wspólnie przygotowują się do misji ratunkowej. Nieziemscy są mocno zaniepokojeni tym, co się dzieje na Ziemi.

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

  Godziny emisji Nieziemscy

17:20

Historia jednego obrazu - /28/ W restauracji Janina Baranowska

felieton ( Polska 2019 ) Czas: 7min.

Tworząca od lat wojennych na emigracji Janina Baranowska, to nie tylko malarka. Zajmuje się m.in. ceramiką i witrażami. O jej obrazie W restauracji rozmawiają historyk sztuki prof. Jan Wiktor Sienkiewicz i historyk dr Andrzej Smoliński.

  Godziny emisji Historia jednego obrazu

17:30

Teleexpress

( Polska 2019 ) Czas: 15min.

(N) Codzienny magazyn informacyjny.

  Godziny emisji Teleexpress

17:55

Koło pióra 7

magazyn ( Polska 2019 ) Czas: 24min.

(JM) Autorski program literacki Mariusza Cieślika, który opowiada o najważniejszych wydarzeniach ze świata literatury. Gościem jest autorka popularnych kryminałów Marta Guzowska oraz autor książki "Godot i jego cień", Antoni Libera.

Reżyseria: Joanna Makowska

Obsada: Jarosław Gajewski

  Godziny emisji Koło pióra

18:25

Racja stanu - (151)

( Polska 2019 ) Czas: 25min.

Magazyn publicystyczny, program prowadzą na zmianę Barbara Włodarczyk oraz Grzegorz Ślubowski, przegląd międzynarodowej prasy prowadzi Konrad Madejczyk na zmianę z Adamem Gizą...

  Godziny emisji Racja stanu

18:55

Barwy szczęścia - odc. 1964

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(N) Kajtek nie przyznaje się do rozstania z Oliwką. Kłamie, że dziewczyna zamieszka z mamą, by być dla niej oparciem po śmierci Andrzeja. Po aferze dopingowej Darek stara się o nowy kontrakt piłkarski dla Józka. Zgłasza się przedstawiciel klubu Spartanie.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Filip Kosior , Jakub Dmochowski , Jakub Mróz , Hanna Klepacka , Sebastian Stankiewicz , Kacper Krupski , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Julia Zielińska , Oliwier Kozłowski

  Godziny emisji Barwy szczęścia

19:25

Wschód

magazyn ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

Cykl reportaży realizowany na Kresach, głównie na Ukrainie. Ten program przybliża mieszkańcom naszego kraju miejsca urodzenia ich dziadów i pradziadów, pokazuje historię krainy, która przez wieki była częścią naszej Ojczyzny...

  Godziny emisji Wschód

Reklama
19:45

Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 25 - Polarnik

( Polska 1991 ) Czas: 9min.

Zabawne przygody sympatycznego i niezwykłego pingwinka Pik - Poka, którego marzeniem są podróże. Pik - Pok z Nicponiem spotykają polarnika prowadzącego badania naukowe.

Reżyseria: Dariusz Zawilski

  Godziny emisji Mały pingwin Pik - Pok

20:00

Wiadomości

( Polska 2019 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

  Godziny emisji Wiadomości

20:30

Pogoda

( Polska 2019 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

20:35

Sport

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

  Godziny emisji Sport

20:45

Komisarz Alex s.XI - odc. 138 (seria XI. odc. 8) - Zamknięta sprawa

serial kryminalny TVP ( Polska 2018 ) Czas: 42min.

(N) Podczas nocnej imprezy komisarz Górski poznaje studentkę prawa, Millę. Jej matka, pod koniec lat 90. popełniła samobójstwo. Tak przynajmniej orzekła policja. Milli ta sprawa nie daje spokoju, nie wierzy w samobójstwo matki. Zwraca się o pomoc do Górskiego.

Reżyseria: Robert Wichrowski

Obsada: Krystian Wieczorek , Karolina Nolbrzak , Beata Fido , Janusz Chabior , Piotr Bondyra , Maria Sobocińska , Wojciech Wysocki , Krzysztof Szczepaniak , Marek Sawicki , Krzysztof Szekalski

  Godziny emisji Komisarz Alex

21:45
Na żywo

Polonia 24

( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

  Godziny emisji Polonia 24

22:05
Na żywo

Rozmowa Polonii - (431)

rozmowa ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Rozmowa z politykami na aktualne tematy polskiej polityki, w kontekście spraw ważnych dla Polaków - nie tylko mieszkających za granicą.

  Godziny emisji Rozmowa Polonii

22:20
Na żywo

Halo Polonia

magazyn ( Polska 2019 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

  Godziny emisji Halo Polonia

23:10

Focus on Poland - (85)

( Polska 2019 ) Czas: 14min.

Program informacyjny w języku angielskim tworzony z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju oraz o cudzoziemcach poszukujących informacji o Polsce.

  Godziny emisji Focus on Poland

23:30

Misja

reportaż ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Reportaż opowiada o polskiej zakonnicy Michaeli Rak, która w 2015 r. otworzyła w Wilnie Hospicjum im. Błogosławionego Księdza Michała Sopoćki.

  Godziny emisji Misja

00:00

Magazyn śledczy Anity Gargas - /111/

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Magazyn śledczy Anity Gargas.

  Godziny emisji Magazyn śledczy Anity Gargas

00:30

Korona królów - odc 194

telenowela historyczna TVP ( Polska 2019 ) Czas: 24min.

(N) Kazimierz przyjmuje załamaną po śmierci męża Cudkę. Szczere rozmowy zbliżają ich ku sobie. Adelajda obiecuje wsparcie jej po śmierci Pełki. Król poleca Ligęzie, by ten pojechał do Olgierda prosić go o spotkanie.

Reżyseria: Jacek Sołtysiak , Jerzy Krysiak , Piotr Fiedziukiewicz , Wojciech Pacyna

Obsada: Andrzej Hausner , Aleksandra Przesław , Piotr Ligienza , Marcin Rogacewicz , Karol Biskup , Piotr Nowak , Hubert Wróblewski , Jacek Ryś , Paulina Lasota , Grzegorz Woś

  Godziny emisji Korona królów

01:00

Wschód

magazyn Czas: 15min.

  Godziny emisji Wschód

01:20

Nieziemscy - odc. 7 Misja ratunkowa

program dla dzieci ( Polska 2019 ) Czas: 15min.

(N) Amanda, Sofija, Igor i Timor przy użyciu szczotek do zamiatania wykonują dziwne pozycje. Okazuje się, że wspólnie przygotowują się do misji ratunkowej. Nieziemscy są mocno zaniepokojeni tym, co się dzieje na Ziemi.

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

  Godziny emisji Nieziemscy

01:45

Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 25 - Polarnik

( Polska 1991 ) Czas: 9min.

Zabawne przygody sympatycznego i niezwykłego pingwinka Pik - Poka, którego marzeniem są podróże. Pik - Pok z Nicponiem spotykają polarnika prowadzącego badania naukowe.

Reżyseria: Dariusz Zawilski

  Godziny emisji Mały pingwin Pik - Pok

02:00

Wiadomości

( Polska 2019 ) Czas: 30min.

(N) Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

  Godziny emisji Wiadomości

02:30

Sport

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

  Godziny emisji Sport

02:35

Komisarz Alex s.XI - odc. 138 (seria XI. odc. 8) - Zamknięta sprawa

serial kryminalny TVP ( Polska 2018 ) Czas: 42min.

(N) Podczas nocnej imprezy komisarz Górski poznaje studentkę prawa, Millę. Jej matka, pod koniec lat 90. popełniła samobójstwo. Tak przynajmniej orzekła policja. Milli ta sprawa nie daje spokoju, nie wierzy w samobójstwo matki. Zwraca się o pomoc do Górskiego.

Reżyseria: Robert Wichrowski

Obsada: Krystian Wieczorek , Karolina Nolbrzak , Beata Fido , Janusz Chabior , Piotr Bondyra , Maria Sobocińska , Wojciech Wysocki , Krzysztof Szczepaniak , Marek Sawicki , Krzysztof Szekalski

  Godziny emisji Komisarz Alex

03:20

Historia jednego obrazu - /28/ W restauracji Janina Baranowska

felieton ( Polska 2019 ) Czas: 7min.

Tworząca od lat wojennych na emigracji Janina Baranowska, to nie tylko malarka. Zajmuje się m.in. ceramiką i witrażami. O jej obrazie W restauracji rozmawiają historyk sztuki prof. Jan Wiktor Sienkiewicz i historyk dr Andrzej Smoliński.

  Godziny emisji Historia jednego obrazu

03:30

Barwy szczęścia - odc. 1964

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(N) Kajtek nie przyznaje się do rozstania z Oliwką. Kłamie, że dziewczyna zamieszka z mamą, by być dla niej oparciem po śmierci Andrzeja. Po aferze dopingowej Darek stara się o nowy kontrakt piłkarski dla Józka. Zgłasza się przedstawiciel klubu Spartanie.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Filip Kosior , Jakub Dmochowski , Jakub Mróz , Hanna Klepacka , Sebastian Stankiewicz , Kacper Krupski , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Julia Zielińska , Oliwier Kozłowski

  Godziny emisji Barwy szczęścia

04:05

Polonia 24

( Polska 2019 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

  Godziny emisji Polonia 24

04:25

Rozmowa Polonii - (431)

rozmowa ( Polska 2019 ) Czas: 10min.

Rozmowa z politykami na aktualne tematy polskiej polityki, w kontekście spraw ważnych dla Polaków - nie tylko mieszkających za granicą.

  Godziny emisji Rozmowa Polonii

04:40

Halo Polonia

magazyn ( Polska 2019 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

  Godziny emisji Halo Polonia

05:25

Racja stanu - (151)

( Polska 2019 ) Czas: 25min.

Magazyn publicystyczny, program prowadzą na zmianę Barbara Włodarczyk oraz Grzegorz Ślubowski, przegląd międzynarodowej prasy prowadzi Konrad Madejczyk na zmianę z Adamem Gizą...

  Godziny emisji Racja stanu

05:55

Focus on Poland - (85)

( Polska 2019 ) Czas: 14min.

Program informacyjny w języku angielskim tworzony z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju oraz o cudzoziemcach poszukujących informacji o Polsce.

  Godziny emisji Focus on Poland

06:05

Zakończenie dnia

 

O programie TV stacji TVP Polonia

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Polonia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na czwartek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP Polonia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na czwartek dla kanału TVP Polonia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Polonia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Polonia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP Polonia

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info