Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-08-24 - ramówka, emisje

2018-08-24 Pokaż dziś

06:50

Mistrzowski rzut

Czas: 130min.

Historia człowieka, który przyjmuje posadę trenera szkolnej drużyny koszykówki w małym miasteczku w Indianie. Czeka go podwójne wyzwanie: ma poprowadzić drużynę do zwycięstwa w stanowych mistrzostwach 1951 roku, oraz odkupić swą tajemniczą przeszłość.

  Godziny emisji Mistrzowski rzut

09:00

Szarza Lekkiej Brygady

Czas: 145min.

Trevor Howard i Vanessa Redgrave dają popis gry aktorskiej w filmie zawierającym niezwykle krytyczne spojrzenie na wiktoriańską Anglię i kontrast pomiędzy arystokracją a klasami niższymi.

  Godziny emisji Szarza Lekkiej Brygady

11:25

Burza

Czas: 105min.

Uwspółcześniona interpretacja szekspirowskiej opowieści o miłości, zdradzie i wolności, rozgrywająca się na tajemniczej wyspie w delcie Missisipi w czasie wojny secesyjnej. W roli głównej Peter Fonda.

  Godziny emisji Burza

13:10

Dyliżans

Czas: 110min.

Grupa ludzi podróżuje dyliżansem przez tereny należące do wrogo nastawionych Indian. Ich droga do Lordsburga pełna będzie niebezpieczeństw i przygód.

  Godziny emisji Dyliżans

15:00

Wielki traper i mała Czwartek

Czas: 125min.

Komediowy western z Lee Marvinem w roli głównej. Sam próbuje odnaleźć swojego partnera w interesach, który uciekł z ich wspólnym złotem i ukochaną Sama.

  Godziny emisji Wielki traper i mała Czwartek

Reklama
17:05

Zbrodnia i kara

Czas: 120min.

Raskolnikow (Patrick Dempsey) popełnił morderstwo, aby dowieść swojej wielkości — a teraz dręczy go poczucie winy. Ekranizacja powieści Fiodora Dostojewskiego.

  Godziny emisji Zbrodnia i kara

19:05

Noc mysliwego

Czas: 115min.

Niezapomniana kreacja Roberta Mitchuma w roli demonicznego kaznodziei ścigającego dwójkę dzieci, które uciekają z wielką sumą pieniędzy.

  Godziny emisji Noc mysliwego

21:00

Terror - Seria 1, odc. 10

Czas: 70min.

Niezwykła wyprawa osiąga punkt kulminacyjny, kiedy ludzie Zachodu muszą stanąć twarzą w twarz z mitologią Inuitów, na których teren wkroczyli.

  Godziny emisji Terror

22:10

Hendrix

Czas: 125min.

Biografia Jimiego Hendrixa - zapewne najbardziej "rewolucyjnego" gitarzysty wszechczasów. Analiza życia Hendrixa - na scenie i poza nią.

  Godziny emisji Hendrix

00:15

Parker Cane

Czas: 120min.

Były policjant, a obecnie prywatny detektyw, bada sprawę zamordowania swojego przyjaciela, przy okazji odkrywając skandal związany z toksycznymi odpadami.

  Godziny emisji Parker Cane

02:15

Syreny 

Czas: 110min.

Młody pastor (Hugh Grant) i jego żona (Tara Fitzgerald) odwiedzają malarza (Sam Neill), którego obraz uznano za bluźnierczy. Artysta mieszka w towarzystwie trzech atrakcyjnych modelek.

  Godziny emisji Syreny 

04:05

Dom przy Carroll Street

Czas: 115min.

1951, Waszyngton. Pewna kobieta zostaje uznana za komunistkę - w wyniku czego traci pracę. Przypadkiem wpada na trop afery szpiegowskiej...

  Godziny emisji Dom przy Carroll Street

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-24 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info