Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-14 - ramówka, emisje

2018-09-14 Pokaż dziś

06:55

Parszywa dwunastka 4

Czas: 110min.

Oddział żołnierzy II wojny światowej. Tym razem, jedną z 12 jest kobieta, a w drużynie jest chyba hitlerowski szpieg... Tym trudniej walczyć z niemieckimi geniuszami, którzy planują utworzenie Czwartej Rzeszy.

  Godziny emisji Parszywa dwunastka 4

08:45

Ucieczka w kajdanach

Czas: 110min.

Tony Curtis i Sidney Poitier grają role skutych ze sobą łańcuchem zbiegłych przestępców. Zbiegowie uciekają przez niebezpieczne bagna, ścigani przez helikoptery i grupy pościgowe z psami.

  Godziny emisji Ucieczka w kajdanach

10:35

W innym życiu

Czas: 115min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

  Godziny emisji W innym życiu

12:30

Atak na "Królową"

Czas: 105min.

Agent Secret Service (Joe Lando) i jego brat (Rob Estes) starają się powtrzymać terrorystów, którzy na pokładzie statku chcą zdobyć kody do broni atomowej.

  Godziny emisji Atak na Królową

14:15

Wielki napad na pociąg

Czas: 125min.

Sean Connery i Donald Sutherland wcielają się w role przestępców realizujących śmiały plan obrabowania pociągu, który przewozi złoto dla brytyjskich żołnierzy walczących w wojnie krymskiej.

  Godziny emisji Wielki napad na pociąg

Reklama
16:20

Max Havoc: W kręgu ognia

Czas: 105min.

Mały chłopiec kradnie Maxowi walizkę. Okazuje się, że złodziejaszek jest sierotą, zmuszanym do kradzieży przez uliczny gang.

  Godziny emisji Max Havoc: W kręgu ognia

18:05

Lotnik

Czas: 110min.

Christopher Reeve gra asa przestworzy w historii, która toczy się w czasach początków lotnictwa. Energiczną pasażerką pilotowanego przez niego samolotu jest Rosanna Arquette.

  Godziny emisji Lotnik

19:55

Ucieczka McKenzie

Czas: 125min.

Trzymający w napięciu dramat osadzony w czasach II wojny światowej. Twardy kapitan ma zapobiec przewidywanej ucieczce grupy niemieckich żołnierzy z obozu jenieckiego. W roli głównej Brian Keith.

  Godziny emisji Ucieczka McKenzie

22:00

Wojna Harta

Czas: 140min.

Colin Farrell wciela się w rolę porucznika Tommy'ego Harta: studenta prawa na Uniwersytecie Harvarda, który zgłasza się na ochotnika, aby walczyć w I wojnie światowej.

  Godziny emisji Wojna Harta

00:20

Kochanica Francuza

Czas: 145min.

Na planie filmu, którego akcja osadzona jest w XIX-wiecznej Anglii, aktorzy przeżywają historię podobną do losów granych przez siebie postaci. W rolach głównych Meryl Streep i Jeremy Irons.

  Godziny emisji Kochanica Francuza

02:45

Wojenne opowieści

Czas: 105min.

Dramat z Jeffem Goldblumem w roli głównej. Dwójka korespondentów wojennych - cynik i idealistka - musi dojść do porozumienia, pracując razem w Uzbekistanie.

  Godziny emisji Wojenne opowieści

04:30

Wspaniały rok 1939

Czas: 130min.

Brytyjski thriller, którego akcja rozgrywa się w Londynie i na sielskiej wsi w hrabstwie Norfolk, w czasie gdy Wielka Brytania stoi na krawędzi wojny.

  Godziny emisji Wspaniały rok 1939

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-14 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info