Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-29 - ramówka, emisje

2018-09-29 Pokaż dziś

06:55

Aleksander Wielki

Czas: 155min.

Richard Burton, Frederic March i Claire Bloom występują w sadze o słynnym greckim królu, który zmarł w wieku trzydziestu trzech lat, ale wcześniej podbił cały ówczesny świat.

Godziny emisji Aleksander Wielki

09:30

Narzeczona dla księcia

Czas: 115min.

Chory dziadek czyta chłopcu opowieść "Narzeczona dla księcia".

Godziny emisji Narzeczona dla księcia

11:25

Zjawy

Czas: 110min.

Peter Plunkett nie radzi sobie z utrzymaniem zamku w Irlandii, wpada więc na pomysł, by reklamować go jako miejsce nawiedzone przez duchy - i w ten sposób ściągnąć doń naiwnych amerykańskich turystów.

Godziny emisji Zjawy

13:15

Inspektor Closeau

Czas: 115min.

Słynny inspektor Clouseau powraca! Tym razem w rolę gapowatego policjanta wcielił się Alan Arkin.

Godziny emisji Inspektor Closeau

15:10

Earthbound

Czas: 115min.

Joe pochodzi z innej planety — tak w każdym razie powiedział mu ojciec, który zmarł, kiedy chłopak miał 11 lat. Joemu trudno przystosować się do życia wśród ludzi, chciałby także znaleźć dziewczynę...

Godziny emisji Earthbound

Reklama
17:05

400 Days

Czas: 105min.

Czworo astronautów bierze udział w symulacji podróży kosmicznej. Trwająca 400 dni próba dobiega końca, ale uczestnicy czują, że coś jest nie tak.

Godziny emisji 400 Days

18:50

Swiat przyszlosci

Czas: 130min.

Park rozrywki, w którym każdy może zrealizować swe najskrytsze fantazje. Łudząco podobne do ludzi androidy gotowe są wykonać każde polecenie odwiedzających. Pewien reporter i jego asystentka przybywają na otwarcie parku, i orientują się, że nie zawsze jest w nim rozrywkowo...

Godziny emisji Swiat przyszlosci

21:00

Humans - Seria 1, odc. 1

Czas: 55min.

Hawkinsowie kupują najnowszy gadżet: kobietę-androida. Nie wiedzą, że grozi im niebezpieczeństwo - zarówno ze strony nowonabytej, jak i Leo, który desperacko jej szuka. Tymczasem ukochana androidka Georga ulega awarii...

Godziny emisji Humans

21:55

Humans - Seria 1, odc. 2

Czas: 55min.

Laura nabiera coraz większych podejrzeń co do Anity - "matki idealnej". George jest przerażony, kiedy dostaje nową androidkę, Verę.

Godziny emisji Humans

22:50

Humans - Seria 1, odc. 3

Czas: 55min.

Anita ratuje życie Toby'ego - ale w jej zachowaniu jest coś dziwnego. George uwalnia się, zaś Pete jest zły, bo zabójstwo w domu publicznym zostało zatuszowane. Niska jest wolna, i... czyżby znalazła kolejną ofiarę?

Godziny emisji Humans

23:45

Humans - Seria 1, odc. 4

Czas: 55min.

Joe zbliża się za bardzo do pięknej Anity, a Karen okazuje się nie tym, kim się wydawała... Leo jest coraz bliżej odszukania Mii, a Niska dokonuje zemsty.

Godziny emisji Humans

00:40

Humans - Seria 1, odc. 5

Czas: 55min.

Karen wpada na trop Niski, więc Leo ukrywa ją u George'a, z którym Synth niespodziewanie się zaprzyjaźnia. Joe obawia się, że kiedy wyjdzie na jaw, co zrobił, jego rodzina się rozpadnie.

Godziny emisji Humans

01:35

Humans - Seria 1, odc. 6

Czas: 55min.

Laura wyjawia Mattie swój sekret, a Pete odwraca się od Karen, kiedy ta opowiada mu prawdę o sobie. Leo i Mia znów są razem, ale kosztem największego poświęcenia ze strony Maksa.

Godziny emisji Humans

02:30

Humans - Seria 1, odc. 7

Czas: 55min.

Zdesperowana Karen odnajduje Niskę, ale George ryzykuje własne życie, aby ją uratować. Cała grupa Synthów zostaje z Hawkinsami, jednak w pobliżu już czai się Hobb...

Godziny emisji Humans

03:25

Humans - Seria 1, odc. 8

Czas: 55min.

Hawkinsowie pomagają uciec Synthom złapanym przez Hobba. Cała rodzina czuje, że więzi między nimi zostały odbudowane. Ale jaką przyszłość mają przed sobą roboty i ludzie?

Godziny emisji Humans

Reklama
04:20

Indianski wojownik

Czas: 110min.

Kirk Douglas w roli zdobywcy Dzikiego Zachodu - najpierw zakochuje się w piękności z plemienia Siouxów, potem wdaje się w spór między skłóconymi Indianami a miejscowym fortem.

Godziny emisji Indianski wojownik

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-29 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info