Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-15 - ramówka, emisje

2018-10-15 Pokaż dziś

06:05

I'm Reed Fish

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

Godziny emisji I'm Reed Fish

07:55

Strzał dla Sokratesa

Czas: 110min.

Film opowiada historię drogi drużyny piłkarskiej Irlandii Północnej na mistrzostwa świata w Meksyku w 1986 r.

Godziny emisji Strzał dla Sokratesa

09:45

Zwycięski sezon

Czas: 120min.

Trener po przejściach ma szansę odkupić dawne winy, prowadząc dziewczęcą drużynę koszykarską w miejscowym liceum. W jednej z głównych ról — Rooney Mara.

Godziny emisji Zwycięski sezon

11:45

Na dobre i na złe

Czas: 110min.

Tajna agentka chciałaby zrobić sobie przerwę w pracy i wyjechać w podróż poślubną do Madrytu - niestety, okazuje się, że praca podąża za nią...

Godziny emisji Na dobre i na złe (serial kryminalny)

13:35

Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

Godziny emisji Po przejściach

Reklama
15:25

Konnica

Czas: 135min.

John Wayne, Constance Towers i William Holden w historii, której oparta na prawdziwych wydarzeniach akcja toczy się w 1863. Opowieść o akcji zniszczenia torów kolejowych przez przeciwników Konfederacji.

Godziny emisji Konnica

17:40

Człowiek w żelaznej masce

Czas: 150min.

Muszkieterowie ratują tajemniczego więźnia z twierdzy na wyspie — i tak zaczyna się ich największa przygoda.

Godziny emisji Człowiek w żelaznej masce

20:10

Krwiożerczy rój

Czas: 110min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

22:00

Humans - Seria 3, odc. 2

Czas: 60min.

Max musi stawić czoło konsekwencjom swoich decyzji. Laura odkrywa, że w Komisji Drydena nie mówią jej całej prawdy. Joe odkrywa tajemnicę Karen.

Godziny emisji Humans

23:00

Jesteśmy snem

Czas: 115min.

Terapeuta (James Caan) manipuluje umysłem mężczyzny (Lukas Haas), który poprzez swoje sny może wpływać na rzeczywistość i zmieniać ją.

Godziny emisji Jesteśmy snem

00:55

Amerykanski Szatan

Czas: 125min.

Złożona z Anglików i Amerykanów grupa młodych rockmanów rzuca college i wyrusza do Sunset Strip, aby realizować swoje marzenia. W roli głównej — Andy Biersack.

Godziny emisji Amerykanski Szatan

03:00

Pięciu z Balibo

Czas: 125min.

Anthony LaPaglia wciela się w rolę Rogera Easta — korespondenta wojennego, który wyrusza do Timoru Wschodniego, aby zbadać sprawę zamordowania w 1975 r. piątki dziennikarzy.

Godziny emisji Pięciu z Balibo

05:05

Flight from Ashiya

Czas: 100min.

Trzech pilotów-ratowników (Yul Brynner, George Chakiris i Richard Widmark) musi zawrzeć zgodę i przeprowadzić trudną misję: śpieszą na pomoc Japończykom, którzy w czasie sztormu znaleźli się w szalupie ratunkowej.

Godziny emisji Flight from Ashiya

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-15 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info