Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-24 - ramówka, emisje

2018-10-24 Pokaż dziś

06:00

Amerykańska Rapsodia

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

  Godziny emisji Amerykańska Rapsodia

08:00

Studnia i wahadlo

Czas: 95min.

Vincent Price popada w szaleństwo, przekonany, że jego żona została pogrzebana żywcem (w rzeczywistości chodziło o spisek żony i jej kochanka). Mężczyzna wpada w morderczy szał.

  Godziny emisji Studnia i wahadlo

09:35

Eichmann Show

Czas: 110min.

Martin Freeman gra główną rolę w filmie, który ukazuje historię telewizyjnej transmisji z procesu Adolfa Eichmanna — jednego z głównych architektów Holokaustu.

  Godziny emisji Eichmann Show

11:25

Tate- mały geniusz

Czas: 115min.

Samotna matka (Jodie Foster) nie potrafi dać swojemu siedmioletniemu synowi pomocy i wsparcia, których on potrzebuje. Nie potrafi tego także dyrektor szkoły dla szczególnie uzdolnionych dzieci.

  Godziny emisji Tate- mały geniusz

13:20

Ucieczka w milczenie

Czas: 110min.

Po traumatycznym przeżyciu Melinda (Kristen Stewart) zamyka się w sobie. Starając się poradzić sobie z dramatyczną sytuacją, opowiada o swoich trudnych doświadczeniach.

  Godziny emisji Ucieczka w milczenie

Reklama
15:10

The Watsons go to Birmingham

Czas: 105min.

Watsonowie wyruszają na rodzinną wyprawę. To co przeżyją sprawi, że będą mogli odważnie stawić czoła przeciwnościom - staną się też sobie znacznie bliżsi.

  Godziny emisji The Watsons go to Birmingham

16:55

Podróż do Indii

Czas: 190min.

Adela Quested przybywa do Indii, by wyjść za mąż za prowincjonalnego urzędnika. Dusi się w podmiejskich konwenansach, pragnie poznać "prawdziwe Indie", cieszy się więc, gdy zostaje jej przedstawiony lekarz, dr Aziz. Adela jest nim zafascynowana, ale nie rozumie uczuć ani jego, ani swoich - i gdy wybiorą się na wyprawę do jaskiń Marabar, ich relacje przybiorą bardzo zły obrót...

  Godziny emisji Podróż do Indii

20:05

Czas Motyli

Czas: 115min.

Kryminał z Salmą Hayek w roli głównej. Prawdziwa historia sióstr Mirabal, zabitych za udział w spisku, który miał na celu obalenie rządu.

  Godziny emisji Czas Motyli

22:00

Miasto śmierci

Czas: 135min.

Lauren Adrian (Jennifer Lopez), dziennikarka z Chicago, przyjeżdża do Meksyku, aby zbadać sprawę tajemniczych morderstw meksykańskich kobiet w okolicy fabryki należącej do amerykańskich właścicieli.

  Godziny emisji Miasto śmierci

00:15

Przeprawa

Czas: 125min.

W czasie II wojny światowej baskijski wieśniak przemyca francuskiego naukowca wraz z rodziną do Hiszpanii. Ściga ich brutalny esesman. W rolach głównych Anthony Quinn, James Mason oraz Malcolm McDowell.

  Godziny emisji Przeprawa

02:20

Powrót człowieka zwanego Koniem

Czas: 145min.

Richard Harris gra w znakomitej kontynuacji historii plemienia Sioux - zostało ono potraktowane wyjątkowo niesprawiedliwie, a gdy zaczęło walkę w swej sprawie, przyłączył się do niego pewien biały...

  Godziny emisji Powrót człowieka zwanego Koniem

04:45

Pytanie do Boga

Czas: 110min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

  Godziny emisji Pytanie do Boga

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-24 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info