Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-26 - ramówka, emisje

2018-10-26 Pokaż dziś

06:10

Salomon i krolowa Saby

Czas: 165min.

Biblijna opowieść w reżyserii Kinga Vidora z Yulem Brynnerem i Giną Lollobrigidą w rolach głównych.

  Godziny emisji Salomon i krolowa Saby

08:55

Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

  Godziny emisji Po przejściach

10:45

Dyliżans

Czas: 110min.

Grupa ludzi podróżuje dyliżansem przez tereny należące do wrogo nastawionych Indian. Ich droga do Lordsburga pełna będzie niebezpieczeństw i przygód.

  Godziny emisji Dyliżans

12:35

Flight from Ashiya

Czas: 120min.

Trzech pilotów-ratowników (Yul Brynner, George Chakiris i Richard Widmark) musi zawrzeć zgodę i przeprowadzić trudną misję: śpieszą na pomoc Japończykom, którzy w czasie sztormu znaleźli się w szalupie ratunkowej.

  Godziny emisji Flight from Ashiya

14:35

Lisa w Krainie Zabawek

Czas: 110min.

W roli głównej Drew Barrymore. Dzieczyna budzi się w państwie zabawek. Tu, wraz z rodziną i przyjaciółmi, postara się odsunąć od władzy złego Barnaby'ego.

  Godziny emisji Lisa w Krainie Zabawek

Reklama
16:25

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 30

Czas: 10min.

W 2006 Zac Effron podbił srebrny ekran - i serca całej rzeszy fanek - dzięki filmowi "High School Musical". Dla wielu młodych kinomanów nie ma większej gwiazdy...

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:35

I'm Reed Fish

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

  Godziny emisji I'm Reed Fish

18:25

Nauka jazdy

Czas: 115min.

Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

  Godziny emisji Nauka jazdy

20:20

Poza Swiadomoscia

Czas: 100min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

  Godziny emisji Poza Swiadomoscia

22:00

Bitwa O Ziemie

Czas: 135min.

Przygodowy film science fiction z udziałem Johna Travolty. Jest rok 3000. Ziemię najechała kosmiczna rasa Psychloków. Ludzie są ich niewolnikami — ale zbliża się czas rebelii.

  Godziny emisji Bitwa O Ziemie

00:15

Potęga strachu

Czas: 140min.

Thriller z Paulem Walkerem w roli głównej. Drobny przestępca ma pozbyć się broni, z której zginęli skorumpowani gliniarze. Kiedy pistolet wpada w niepowołane ręce, wszystko wymyka się spod kontroli.

  Godziny emisji Potęga strachu

02:35

Godziny rozpaczy

Czas: 120min.

Niebezpieczny przestępca ucieka z więzienia. Bierze za zakładników przypadkowo wybraną rodzinę. W rolach głównych Mickey Rourke i Anthony Hopkins.

  Godziny emisji Godziny rozpaczy

04:35

Pocalunek przed smiercia

Czas: 90min.

Thriller. Robert Wagner gra Budda Corlissa, ambitnego chłopaka z ubogiej rodziny, który morduje swoją ciężarną dziewczynę, Dorothy (Joanne Woodward) i próbuje upozorować jej samobójstwo.

  Godziny emisji Pocalunek przed smiercia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-26 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info