Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-01 - ramówka, emisje

2018-11-01 Pokaż dziś

06:00

Miłość i śmierć

Czas: 105min.

Woody Allen prowadzi narrację na miarę Tołstoja. Tłem jego opowieści jest Rosja końca osiemnastego wieku - epoki, w której Napoleon doskonalił się w robieniu... napoleonek.

  Godziny emisji Miłość i śmierć

07:45

Odkrywcy

Czas: 125min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

  Godziny emisji Odkrywcy

09:50

Skłóceni z życiem

Czas: 145min.

Clark Gable i Marylin Monroe - oboje w swych ostatnich rolach - grają wraz z Montgomerym Cliftem w dramacie o sprzecznościach, różnym podejściu do życia oraz... rodeo w Reno.

  Godziny emisji Skłóceni z życiem

12:15

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 9

Czas: 10min.

Chloë Grace Moretz urodziła się w Atlancie, w amerykańskim stanie Georgia. Na srebrnym ekranie występuje od dziecka — dziś jest już piękną młoda damą i prawdziwą gwiazdą.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

12:25

Wszyscy Święci!

Czas: 110min.

Mary, "porządna dziewczyna" (Jena Malone), nie wierzy własnym oczom, gdy okazuje się, ze zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest chłopak, który niedawno zadeklarował się jako gej. Mary nie może także uwierzyć w to, co robi jej najlepsza przyjaciółka Hilary Faye (Mandy Moore).

  Godziny emisji Wszyscy Święci!

Reklama
14:15

Harry i syn

Czas: 130min.

Paul Newman gra Harry'ego Keacha, wdowca, który pracuje jako operator dźwigu w ekipie rozbiórkowej.

  Godziny emisji Harry i syn

16:25

Kozioł Ofiarny

Czas: 125min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

  Godziny emisji Kozioł Ofiarny

18:30

Zaglada domu Usherow

Czas: 95min.

Klasyczny horror z Vincentem Pricem w roli głównej. Młody mężczyzna odkrywa, że na jego narzeczonej ciąży klątwa, która sprawia, że wszyscy członkowie jej rodziny wpadają w obłęd.

  Godziny emisji Zaglada domu Usherow

20:05

Łowcy czasu

Czas: 115min.

Przygodowy film o wyprawach w czasie. Profesor ulega czarowi pewnej zdeterminowanej kobiety z XXVI wieku. We dwójkę tropić będą niegodziwego wspólnika jej ojca-naukowca. Złoczyńca uciekł do wieku XVIII, sprawa nie będzie więc łatwa.

  Godziny emisji Łowcy czasu

22:00

Kraina bezprawia - Seria 3, odc. 6

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

  Godziny emisji Kraina bezprawia

23:00

Conan Niszczyciel

Czas: 120min.

Zanim Arnold Schwarzenegger wcielił się w postać Terminatora, znany był z roli Conana Niszczyciela. W tym krwawym, klasycznym przygodowym filmie fantasy występuje także Grace Jones.

  Godziny emisji Conan Niszczyciel

01:00

Filozofowie 

Czas: 125min.

Wykładowca filozofii (James D'Arcy) proponuje studentom ćwiczenie: muszą wybrać spośród siebie 10 osób, które zostaną ocalone z nuklearnej zagłady i dadzą początek nowej ludzkości.

  Godziny emisji Filozofowie 

03:05

Kłamca

Czas: 120min.

Prostytutka ginie zamordowana w makabryczny sposób. Głównym podejrzanym zostaje jeden z jej klientów, James Wayland (Tim Roth)...

  Godziny emisji Kłamca

05:05

Skłóceni z życiem

Czas: 125min.

Clark Gable i Marylin Monroe - oboje w swych ostatnich rolach - grają wraz z Montgomerym Cliftem w dramacie o sprzecznościach, różnym podejściu do życia oraz... rodeo w Reno.

  Godziny emisji Skłóceni z życiem

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-01. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-01 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info