Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-05 - ramówka, emisje

2018-11-05 Pokaż dziś

07:10

Zabijaka zabijaka

Czas: 105min.

Kierowca ciężarówki J.D. Dawes (Chuck Norris) szuka swojego brata, który zaginął w miasteczku rządzonym przez skorumpowanego sędziego.

  Godziny emisji Zabijaka zabijaka

08:55

Wyścig po złoto

Czas: 125min.

"Dobrzy goście" Wahl i Pleasance, oraz ich arcywróg, Peppard, próbują wydobyć złoto warte 50 milionów dolarów z wraku okrętu, zatopionego w czasie II wojny światowej.

  Godziny emisji Wyścig po złoto

11:00

Ludzie, o których zapomniał czas

Czas: 105min.

Grupa ludzi wyrusza, aby odnaleźć zaginionego marynarza na tropikalnej wyspie. Nikt nie wie, że napotkają tam wulkany, potwory i groźnych jaskiniowców.

  Godziny emisji Ludzie, o których zapomniał czas

12:45

Eksperyment

Czas: 110min.

Prawdziwa historia dwóch wspinaczy i ich niebezpiecznej wyprawy na zachodnią ścianę Siula Grande w peruwiańskich Andach.

  Godziny emisji Eksperyment

14:35

Still Life: A Three Pines Mystery

Czas: 105min.

Inspektor Armand Gamache przybywa ze swymi ludźmi do Three Pines, rozwiązać zagadkę śmierci pewnej powszechnie lubianej kobiety. Już wkrótce okazuje się, że urocza wioska kryje niejeden mroczny sekret...

  Godziny emisji Still Life: A Three Pines Mystery

Reklama
16:20

Jack i magiczna fasola

Czas: 110min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

  Godziny emisji Jack i magiczna fasola

18:10

Spotkanie 2

Czas: 120min.

Haker komputerowy (Patrick Muldoon) dowiaduje się o spisku kosmitów, którzy chcą podbić Ziemię, korzystając z umiejętności podszywania się pod ludzi.

  Godziny emisji Spotkanie 2

20:10

400 Days

Czas: 110min.

Czworo astronautów bierze udział w symulacji podróży kosmicznej. Trwająca 400 dni próba dobiega końca, ale uczestnicy czują, że coś jest nie tak.

  Godziny emisji 400 Days

22:00

Humans - Seria 3, odc. 5

Czas: 60min.

Sam jest wstrząśnięty ostatnimi wydarzeniami, a Joe pomaga mu poradzić sobie z sytuacją. Tymczasem w Railyard ujawniona zostaje prawda i realizują się niebezpieczne plany.

  Godziny emisji Humans

23:00

Tragedia Na Przełęczy Diatłowa

Czas: 125min.

Piątka studentów udaje się na miejsce słynnego "wypadku w przełęczy Dyatlow". Chcą zrobić dokument o tym, co się tam stało. Nie trwa długo, a ich wyprawa przybiera dramatyczny obrót....

  Godziny emisji Tragedia Na Przełęczy Diatłowa

01:05

Filozofowie 

Czas: 125min.

Wykładowca filozofii (James D'Arcy) proponuje studentom ćwiczenie: muszą wybrać spośród siebie 10 osób, które zostaną ocalone z nuklearnej zagłady i dadzą początek nowej ludzkości.

  Godziny emisji Filozofowie 

03:10

Krocodylus

Czas: 105min.

Producent (Joel West) organizuje „krwawy surfing": wrzuca do wody krwawe szczątki ryb, aby przywabić rekiny, a potem surfuje wśród nich, aby nagrać efektowny materiał.

  Godziny emisji Krocodylus

04:55

Elektryczne Sny

Czas: 95min.

Komedia, w której Lenny Von Dohlen i Virginia Madsen wpadają w nietypowy trójkąt miłosny z szalonym komputerem.

  Godziny emisji Elektryczne Sny

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-05. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-05 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info