Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-11-26 - ramówka, emisje

2018-11-26 Pokaż dziś

06:55

Elvira's Haunted Hills

Czas: 105min.

Rok 1851, rumuńskie Karpaty. Elvira, która zmierza do Paryża na rewię kankana, zatrzymuje się na noc w nawiedzonym zamku.

Godziny emisji Elvira's Haunted Hills

08:40

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 12

Czas: 10min.

Colin Firth długo walczył o sławę. Zanim zdobył rolę pana Darcy'ego, grał przez ponad dziesięć lat. Teraz słynie jako "ponury wrażliwiec" - i jest niezwykle popularny.

Godziny emisji Portrety gwiazd

08:50

Still Life: A Three Pines Mystery

Czas: 105min.

Inspektor Armand Gamache przybywa ze swymi ludźmi do Three Pines, rozwiązać zagadkę śmierci pewnej powszechnie lubianej kobiety. Już wkrótce okazuje się, że urocza wioska kryje niejeden mroczny sekret...

Godziny emisji Still Life: A Three Pines Mystery

10:35

Dr Phibes powraca

Czas: 105min.

Dr Phibes (Vincent Price) wyrusza do Egiptu, aby znaleźć tam eliksir życia i wskrzesić swoją żonę, zmarłą rzekomo na skutek błędów lekarzy.

Godziny emisji Dr Phibes powraca

12:20

Projekt "Momentum"

Czas: 110min.

W jednej z głównych ról — Louis Gosset Jr. Mężczyzna obdarzony zdolnością telekinezy spotyka grupę ludzi o podobnych umiejętnościach.

Godziny emisji Projekt Momentum

Reklama
14:10

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 28

Czas: 10min.

Seth Rogen zawsze wiedział, że chce być komikiem. Już jako nastolatek na imprezach i barmicwach uprawiał stand-up, wygłaszając monologi pełne specyficznego, pikantnego humoru.

Godziny emisji Portrety gwiazd

14:20

Josie i kociaki

Czas: 115min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

Godziny emisji Josie i kociaki

16:15

Nastoletni wilkołak dwa

Czas: 110min.

Jason Bateman gra rolę studenta college'u, który uczy się dzięki sportowemu stypendium. Na szczęście okazuje się, że podobnie jak jego kuzyn jest wilkołakiem — co pozwala mu osiągać lepsze wyniki.

Godziny emisji Nastoletni wilkołak dwa

18:05

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 26

Czas: 10min.

W 2010 r., po ogromnym sukcesie kinowej trylogii „Władca Pierścieni", w Wellington w Nowej Zelandii Peter Jackson otrzymał z rąk gubernatora tytuł szlachecki.

Godziny emisji Portrety gwiazd

18:15

Krwiożerczy rój

Czas: 110min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

20:05

Niepokonany

Czas: 115min.

Pełen akcji film fantasy z Billy'm Zanem. Biali Wojownicy wykorzystują starożytne chińskie sztuki walki aby zwyciężyć bitwę przeciwko na wskroś złym Aniołom Ciemności.

Godziny emisji Niepokonany

22:00

Humans - Seria 3, odc. 8

Czas: 60min.

Dramatyczne zakończenie. Mia, Max i roboty zaczynają walkę z ludźmi. Laura, Niska i Mattie muszą podjąć decyzje, które zmienią całe ich życie.

Godziny emisji Humans

23:00

Mutant 2

Czas: 100min.

Nauczycielka Remi i jej uczniowie zostają uwięzieni w szkole przez polujące na nich ogromne, zmutowane karaluchy.

Godziny emisji Mutant 2

00:40

Cisnienie

Czas: 125min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

Godziny emisji Cisnienie

02:45

Jak Wykończyć Panią T?

Czas: 110min.

Hellen Mirren i Katie Holmes grają główne role w opowieści o dziewczynie, która tak pragnie pójść do college'u, że gotowa jest zamordować nauczycielkę, która stoi jej na drodze.

Godziny emisji Jak Wykończyć Panią T

Reklama
04:35

Prawdziwi mężczyźni

Czas: 85min.

Znakomity agent CIA (James Belushi) rekrutuje dobrodusznego agenta ubezpieczeniowego (John Ritter). Razem muszą uratować świat — a przy okazji przekonają się, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną.

Godziny emisji Prawdziwi mężczyźni

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-26 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info