Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-03-17 - ramówka, emisje

2019-03-17 Pokaż dziś

06:05

Ulubieńcy Ameryki

Czas: 120min.

Komedia romantyczna z udziałem Julii Roberts. Gwen i Eddie to popularni aktorzy, ulubieńcy Ameryki. Kiedy ich związek rozpada się, Lee i Kiki muszą pomóc im wypromować ostatni wspólny film.

Godziny emisji Ulubieńcy Ameryki

08:05

Nie mów jej, że to ja

Czas: 115min.

Komedia romantyczna z udziałem Steve'a Guttenberga. Mężczyzna, który wygrał walkę z rakiem, chce znowu chodzić na randki. Jego siostra robi mu makijaż, aby podobał się kobietom...

Godziny emisji Nie mów jej, że to ja

10:00

Salomon i krolowa Saby

Czas: 165min.

Biblijna opowieść w reżyserii Kinga Vidora z Yulem Brynnerem i Giną Lollobrigidą w rolach głównych.

Godziny emisji Salomon i królowa Saby

12:45

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 12

Czas: 10min.

Colin Firth długo walczył o sławę. Zanim zdobył rolę pana Darcy'ego, grał przez ponad dziesięć lat. Teraz słynie jako "ponury wrażliwiec" - i jest niezwykle popularny.

Godziny emisji Portrety gwiazd

12:55

Prawdziwi mężczyźni

Czas: 105min.

Znakomity agent CIA (James Belushi) rekrutuje dobrodusznego agenta ubezpieczeniowego (John Ritter). Razem muszą uratować świat — a przy okazji przekonają się, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną.

Godziny emisji Prawdziwi mężczyźni

Reklama
14:40

Igraszki losu

Czas: 110min.

Dwoje ludzi spotyka się, zakochuje, a następnie rozstaje z przekonaniem, że w końcu i tak na siebie trafią. Dziesięć lat później nadal nie mogą o sobie zapomnieć...

Godziny emisji Igraszki losu

16:30

Wszyscy Święci!

Czas: 110min.

Mary, "porządna dziewczyna" (Jena Malone), nie wierzy własnym oczom, gdy okazuje się, ze zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest chłopak, który niedawno zadeklarował się jako gej. Mary nie może także uwierzyć w to, co robi jej najlepsza przyjaciółka Hilary Faye (Mandy Moore).

Godziny emisji Wszyscy Święci!

18:20

Projekt "Momentum"

Czas: 110min.

W jednej z głównych ról — Louis Gosset Jr. Mężczyzna obdarzony zdolnością telekinezy spotyka grupę ludzi o podobnych umiejętnościach.

Godziny emisji Projekt Momentum

20:10

End of the world

Czas: 110min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

Godziny emisji End of the world

22:00

Sześciogłowy rekin atakuje

Czas: 115min.

Pełen akcji horror w reżyserii Marka Atkinsa. Kiedy w pobliżu plaży pojawia się sześciogłowy rekin, obóz dla małżeństw zorganizowany na uroczej, bezludnej wyspie zamienia się w walkę o przetrwanie.

Godziny emisji Sześciogłowy rekin atakuje

23:55

Rekinado 3: O Rybia Płetwa

Czas: 110min.

Komedia akcji z udziałem Iana Zieringa. Tornado pełne rekinów niszczy Waszyngton, a potem rusza w stronę Florydy i jej parków rozrywki.

Reżyseria: Anthony C. Ferrante

Obsada: Ian Ziering , Tara Reid , Cassandra Scerbo , Frankie Muniz , Ryan Newman , David Hasselhoff , Mark Cuban , Bo Derek , Blair Fowler , Michael Winslow , Jack Griffo , Michelle Beadle , Ne-Yo , Chris Jericho , Mark McGrath , Ann Coulter , Melvin Gregg , Grant Imahara , Christopher Judge , Lou Ferrigno , Lorenzo Lamas , Kim Richards , Bill Engvall , Jackie Collins , Cindy Margolis , Robert Klein , Rick Fox , Jerry Springer , Penn Jillette , Teller

Godziny emisji Rekinado 3: O Rybia Płetwa

01:45

Sprzedawca cadillakow

Czas: 115min.

Niezwykle zabawna komedia z Robinem Williamsem i Timem Robbinsem w rolach głównych. W ciągu dwóch dni życie pewnego sprzedawcy samochodów zostaje wywrócone do góry nogami.

Godziny emisji Sprzedawca cadillakow

03:40

Park makabry

Czas: 95min.

Po spartaczonym napadzie na bank w małym miasteczku w Kalifornii dwóch złodziei ucieka z zakładnikiem. Zaczyna się długi i niebezpieczny pościg.

Godziny emisji Park makabry

05:15

Po przejściach

Czas: 90min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

Godziny emisji Po przejściach

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-17 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info