Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-03-27 - ramówka, emisje

2019-03-27 Pokaż dziś

06:00

Zwycięski sezon

Czas: 120min.

Trener po przejściach ma szansę odkupić dawne winy, prowadząc dziewczęcą drużynę koszykarską w miejscowym liceum. W jednej z głównych ról — Rooney Mara.

  Godziny emisji Zwycięski sezon

08:00

Sułtani westernu

Czas: 130min.

Billy Crystal, Daniel Stern oraz Bruno Kirby grają trzech przyjaciół, przechodzących kryzys wieku średniego. Czekają na nich przygody w kowbojskim stylu!

  Godziny emisji Sułtani westernu

10:10

Szarza Lekkiej Brygady

Czas: 145min.

Trevor Howard i Vanessa Redgrave dają popis gry aktorskiej w filmie zawierającym niezwykle krytyczne spojrzenie na wiktoriańską Anglię i kontrast pomiędzy arystokracją a klasami niższymi.

  Godziny emisji Szarza Lekkiej Brygady

12:35

Cisnienie

Czas: 120min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

  Godziny emisji Cisnienie

14:35

Operacja Dunkierka

Czas: 110min.

Film wojenny w reżyserii Nicka Lyona. W czasie II wojny światowej oddział amerykańskich żołnierzy chroni pewnego naukowca. Aby wrócić do domu, muszą przebić się przez terytorium wroga.

  Godziny emisji Operacja Dunkierka

Reklama
16:25

Eichmann Show

Czas: 110min.

Martin Freeman gra główną rolę w filmie, który ukazuje historię telewizyjnej transmisji z procesu Adolfa Eichmanna — jednego z głównych architektów Holokaustu.

  Godziny emisji Eichmann Show

18:15

Princess Ka'Iulani

Czas: 115min.

Film oparty na prawdziwej historii: dzieje hawajskiej księżniczki, która usiłuje zachować niezależność swojej wyspy w obliczu kolonizatorskich zapędów Amerykanów.

  Godziny emisji Princess Ka'Iulani

20:10

Eksperyment

Czas: 110min.

Prawdziwa historia dwóch wspinaczy i ich niebezpiecznej wyprawy na zachodnią ścianę Siula Grande w peruwiańskich Andach.

  Godziny emisji Eksperyment

22:00

9 Życie Louisa Draxa

Czas: 125min.

Uznany neurolog (Jamie Dornan) leczy chłopca dziewięciokrotnie uratowanego z wypadków, w których omal nie zginął.

  Godziny emisji 9 Życie Louisa Draxa

00:05

Dom na końcu ulicy

Czas: 125min.

Sarah (Elisabeth Shue) i jej córka, Elissa (Jennifer Lawrence) przeprowadzają się do wymarzonego domu w małym miasteczku. Kiedy zaczynają się dziać dziwne rzeczy, kobiety poznają straszliwą tajemnicę.

  Godziny emisji Dom na końcu ulicy

02:10

Szczęściara

Czas: 110min.

Uczennica szkoły średniej (Elisha Cuthbert) uzależnia się od hazardu, co powoduje napięcia w rodzinie i prowadzi do narastających długów.

  Godziny emisji Szczęściara

04:00

Wyspa Syren

Czas: 110min.

Ryan (Caitlin Carmichael) przeprowadza się z ojcem do małego rybackiego miasteczka. Kiedy stara się przystosować do nowego miejsca, poznaje Coral — która wkrótce okazuje się być syreną.

  Godziny emisji Wyspa Syren

05:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 20

Czas: 10min.

Jesse Adam Eisenberg, znany z ról neurotyków, zagrał Marka Zuckerberga - twórcę Facebooka - w filmie "The Social Network".

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-27 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info