Reklama

Logo Da Vinci Da Vinci program TV na 2018-08-20 - ramówka, emisje

2018-08-20 Pokaż dziś

06:00

Były sobie Ameryki: Gorączka złota

program historyczny Czas: 27min.

W dzisiejszym odcinku o kontynencie amerykańskim ogarniętym gorączką złota. W dzisiejszym odcinku o kontynencie amerykańskim ogarniętym gorączką złota.

Godziny emisji Były sobie Ameryki

06:35

Naukowe dowody: Słońce

program popularnonaukowy Czas: 12min.

12-letnia Amanda chce się dowiedzieć, dlaczego lato w Szwecji jest tak jasne. W tym celu buduje zegar słoneczny i wielką latającą kiełbasę. Amanda ma 12 lat i mieszka w Szwecji. Chce się dowiedzieć, dlaczego lata są tak jasne, a zimy ciemne. W tym celu buduje własny zegar słoneczny i latającą kiełbasę oraz zmienia kierunek, w jakim rosną krzaki ziemniaków.

Godziny emisji Naukowe dowody

06:55

Poznajemy największych artystów w dziejach świata: Poznajemy Vincenta van Gogha

program o sztuce Czas: 20min.

Vincent van Gogh to legenda. W jego dramatycznym życiu ważne role odgrywali brat Theo i zaprzyjaźniony malarz Paul Gauguin. Vincent van Gogh to legenda. W jego biografii, nadającej się na Hollywoodzki film akcji, kluczowe role odgrywali brat Theo i zaprzyjaźniony malarz Paul Gauguin. Vincentowi udało się stworzyć jedne z najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych obrazów w dziejach sztuki.

Godziny emisji Poznajemy największych artystów w dziejach świata

07:30

Magija: Postrzelone piłki

program o sztuce Czas: 11min.

Nie spuszczajcie oka z podskakujących piłek, bo Jay zamierza zrobić z nimi coś magicznego! Nie spuszczajcie oka z podskakujących piłek, bo Jay zamierza zrobić z nimi coś magicznego!

Godziny emisji Magija

07:50

Marvi Hammer: Słonie i jaskinie

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o wyprawie do niesamowitych jaskiń oraz o komunikacji inteligentnych słoni. W dzisiejszym odcinku m.in. o wyprawie do niesamowitych jaskiń oraz o komunikacji inteligentnych słoni.

Godziny emisji Marvi Hammer

Reklama
08:25

Obłędne zwierzaki: Podniebne przeszpiegi

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak dostrzec z ziemi drapieżnego ptaka? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak dostrzec z ziemi drapieżnego ptaka? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

08:50

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

Godziny emisji Nauka na maksa

09:20

Sportowe laboratorium: Snowboard

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Na pomoc Willowi wysyła na stok Coulton, prawdziwego zawodowca.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

09:35

Kto tam?: Kazachstan

program popularnonaukowy Czas: 7min.

Nasi bohaterowie jadą do pięknego Kazachstanu. Podążają Jedwabnym Szlakiem i rozwiązują zagadkę starożytnego grodziska Akyrtas. Chłopiec i jego pies jadą do Kazachstanu, kraju bezkresnych stepów, błękitnych jezior i czystych jak kryształ rzek. Podążają z kupcami Jedwabnym Szlakiem i wsłuchują się w niezwykły śpiew wydm. Oglądają miejscowe rozgrywki sportowe i festyny.

Godziny emisji Kto tam

09:50

Artzooka: Wielkanocne kukiełki

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi wielkanocne kukiełki, zmieniający się obrazek oraz lampkę ze świecącej kuli. Jeremie robi wielkanocne kukiełki, zmieniający się obrazek oraz lampkę ze świecącej kuli.

Godziny emisji Artzooka

10:25

Siesta Z: „Frankenstein” Mary Shelley

program o sztuce Czas: 13min.

Dr Frankenstein stwarza potwora. Zaczyna się go bać i wyrzuca go. Czy Siesta zdoła powstrzymać potwora, który szuka zemsty? Sieście śni się, że razem z doktorem Frankensteinem powołuje do życia potwora. Doktor zaczyna się go bać i wyrzuca go z laboratorium. Siesta i potwór uczą się, jak przetrwać. Potwór staje się silniejszy i zaczyna szukać zemsty. Czy Siesta zdoła go powstrzymać?

Godziny emisji Siesta Z

10:45

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 13

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

11:20

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Skamieniałości i Złoty interes

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci uczą się o skamielinach, a nawet cofają się do prehistorycznych czasów! Angie gubi bransoletkę mamy i buduje wykrywacz metali. Po tym jak Kent znajduje ślad dinozaura, dzieciaki z Sekretnego Laboratorium uczą się o skamieniałościach i DNA, a nawet cofają się do prehistorycznych czasów. Gdy Angie gubi złotą, cenną bransoletkę mamy, nasi bohaterowie konstruują własny wykrywacz metali.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

11:50

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Marie Skłodowska-Curie – Niewidzialne promienie

program historyczny Czas: 24min.

Maria Skłodowska-Curie wkracza na scenę i opowiada o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów. Maria Skłodowska-Curie jest gwiazdą odcinka poświęconego naukowcom płci żeńskiej. Opowie o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów i kuchni. Wspaniały przykład poświęcenia w imię nauki i walki o równouprawnienie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

12:25

Siesta Z: „Wir” José Eustasio Rivery

program o sztuce Czas: 13min.

Sieście śnią się Arturo i jego dziewczyna Alicia, która zostaje schwytana. Siesta i Arturo muszą ją uratować. Siesta, Arturo i jego dziewczyna Alicia przedzierają się przez dżunglę. Uciekają przed rodziną Alici i Barrerą, który chce odebrać ją Arturowi. Mimo wysiłków Siesty i Artura udaje mu się z nią uciec. Teraz muszą ją uratować.

Godziny emisji Siesta Z

Reklama
12:45

Domowa nauka: Dźwięk

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym odcinku Steve Spangler pokazuje, jak zrobić szalone instrumenty muzyczne ze zwykłych przedmiotów, jak okulary, rury i samochody. Wierzcie lub nie, ale w naszych szafkach i komodach kryją się orkiestry. W tym odcinku Steve Spangler pokazuje, jak zrobić szalone instrumenty muzyczne ze zwykłych przedmiotów, takich jak okulary, rury i samochody.

Godziny emisji Domowa nauka

13:20

Gra z głową : Złudzenie słuchowe

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Spektrum dźwiękowe jest olbrzymie. Ale nowe sposoby słuchania otworzą nas na nowy, zdumiewający świat dźwięków. Wydaje się, że niektóre dźwięki potrafią nas dosłownie poruszyć czy nami wstrząsnąć. Znamy część tego spektrum, ale nowe sposoby słuchania otworzą nas na nowy, zdumiewający świat dźwięków.

Godziny emisji Gra z głową

13:50

Zręczne pomysły: Ramki na zdjęcia

program o sztuce Czas: 14min.

Jak podarować komuś prezent, w którym kryje się straszny sekret, i jak zrobić ramki na zdjęcia ze starych pudełek na płyty! Jak podarować komuś prezent, w którym kryje się straszny sekret, i jak zrobić ramki na zdjęcia ze starych pudełek na płyty!

Godziny emisji Zręczne pomysły

14:15

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 5

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

14:45

W zwierciadle nauki: Dziwne kształty

program popularnonaukowy Czas: 21min.

W tym odcinku Hamza wymyśla nowy kształt: wtopazoid. Jakie jeszcze dziwne figury wymyślimy? Pobawimy się najbardziej szalonymi trójwymiarowymi kształtami. Z pozoru chropowata forma zapewnia gładką jazdę. Hamza wymyśla nowy kształt: wtopazoid. Jakie jeszcze dziwne figury wymyślimy?

Godziny emisji W zwierciadle nauki

15:15

Nauka na maksa: Stany skupienia materii

program technologiczny Czas: 21min.

Phil nalewa „błotko” ze skrobi kukurydzianej do koryta i spróbuje po nim przebiec. Ponadto: cukierkowa skała i młot z zamrożonej dyni. Ciała stałe, ciecze, gazy i wszystko, co pomiędzy – np. „błotko” ze skrobi kukurydzianej. Raz jest płynne, raz stałe. Phil nalewa je do wielkiego koryta, żeby sprawdzić, czy da się po nim przebiec. Ponadto: wielka cukierkowa skała i wielki młot z zamrożonej dynii.

Godziny emisji Nauka na maksa

15:40

Kto tam?: Szwajcaria

program popularnonaukowy Czas: 7min.

Chłopiec i jego pies odwiedzają góry i jeziora Szwajcarii. Przekonają się, jak pyszna jest szwajcarska czekolada. Chłopiec i jego pies podziwiają góry i jeziora Szwajcarii. Poznają węże, smoki, duszki wodne i wróżki z miejscowych legend. Podziwiają słynne szwajcarskie zegarki i scyzoryki oraz próbują pysznych serów i czekolad.

Godziny emisji Kto tam

15:50

Magija: Magiczna matma

program o sztuce Czas: 11min.

Jay, Bridget i czarodziejskie liczby! Jay, Bridget i czarodziejskie liczby!

Godziny emisji Magija

16:10

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Thomas Edison kontra Nikola Tesla – konkurencja motorem postępu

program historyczny Czas: 24min.

Na dworze szaleje burza, a w teatrze wysiada prąd. Betty sugeruje, żeby o pomoc poprosić wynalazcę żarówki: Thomasa Edisona. Na dworze szaleje burza, a w teatrze wysiada prąd. Betty sugeruje, żeby o pomoc poprosić wynalazcę żarówki. I proszę: Thomas Edison oczarowuje widzów swoją kolekcją wynalazków. Jednak nawet on nie daje rady niespodziewanemu gościowi.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

16:50

Obłędne zwierzaki: Półtonowy kot

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jaki kot waży pół tony? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jaki kot waży pół tony? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

Reklama
17:15

Siesta Z: „Dawid i Goliat” z „Księgi Samuela” w Starym Testamencie

program o sztuce Czas: 13min.

Sieście śni się Dawid, młody pasterz. Izraelitów atakują Filistyni. Tylko Dawid i Siesta ośmielają się zmierzyć z olbrzymim Goliatem. Siesta zasypia i śni jej się Dawid, młody pasterz. Izraelitów atakują Filistyni. Dawid jest zbyt młody, żeby walczyć, ale gdy zjawia się olbrzymi Goliat, tylko on i Siesta ośmielają się z nim zmierzyć.

Godziny emisji Siesta Z

17:35

Youtuberzy w Da Vinci - Emce: Jak się uczyć?

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Emce pokazuje, jak się efektywnie uczyć. Emce pokazuje sztuczki wspomagające zapamiętywanie.

Godziny emisji Youtuberzy w Da Vinci - Emce

17:45

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Wędrówki zwierząt

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym odcinku poznajemy wszystkie sekrety wędrówek zwierząt. Podróżujemy na Hawaje, do Gór Skalistych i do Zatoki Delaware. W tym odcinku poznajemy wszystkie sekrety wędrówek zwierząt. Zaczynamy naszą podróż od Hawajów, gdzie Philippe dołącza do badaczy humbaków, a potem kierujemy się w stronę Zatoki Delaware, żeby zobaczyć, jak skrzypłocze wędrują ku linii brzegowej w celach rozrodczych.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

18:20

Artzooka: Zagadkowa kostka

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi zagadkową kostkę z klocków, dekoracje na przyjęcie oraz lalkę ze starej butelki i koszulki. Jeremie robi zagadkową kostkę z klocków, dekoracje na przyjęcie oraz lalkę ze starej butelki i koszulki.

Godziny emisji Artzooka

18:50

Operacja Auć: Nieznane dzieje oczu i tłuszczu

program o zdrowiu Czas: 28min.

Lekarze badają temat oka, ponadto dr Chris ogląda pod mikroskopem tłuszcz. W szpitalu czeka pacjent z ostrą wysypką. Dr Chris i dr Xand patrzą prosto w oko. Odkrywają rolę tłuszczu i przyglądają mu się pod mikroskopem. Tymczasem na ostrym dyżurze: jeden pacjent ma ostrą wysypkę, drugi – zakażenie pod paznokciem.

Godziny emisji Operacja Auć

19:25

W zwierciadle nauki: Piramidy

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu i fakt, że owoce na dole nie pękają. Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu. W tym odcinku będziemy siłować się na rękę z krokodylem, poznamy architekta-samozwańca i sprawdzimy, jak silne są czirliderki.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

20:00

e² Design: Z szarości w zieleń

program o sztuce Czas: 25min.

Paul Pedini zbudował swój dom z odpadów z bostońskiego placu budowy „Big Dig”. Jego pomysł zainspirował twórców kompleksu biurowego. Paul Pedini zbudował swój dom z odpadów z bostońskiego placu budowy „Big Dig”. Sukces eksperymentu zainspirował projektantów kompleksu biurowego w Massachusetts, wykonanego z podobnych materiałów.

Godziny emisji e² Design

20:40

Podniebni myśliwi - świat ważek: Podniebni myśliwi - świat ważek

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Zobacz niezwykły świat ważek, zanim ich naturalne środowisko przestanie istnieć. Poznaj ich nietypowy cykl życia i dowiedz się więcej. Zobacz niezwykły świat ważek, zanim ich naturalne środowisko przestanie istnieć. Dowiedz się, co czyni z nich zabójców doskonałych. Poznaj ich nietypowy cykl życia, miłosne akrobacje i sposób w jaki z larwy przepoczwarzają się w dorosłe owady.

Godziny emisji Podniebni myśliwi - świat ważek

21:40

Youtuberzy w Da Vinci - Emce: Dlaczego lubimy się bać?

program popularnonaukowy Czas: 11min.

Emce obrazowo wyjaśnia, dlaczego lubimy się bać. Emce obrazowo wyjaśnia, dlaczego lubimy oglądać horrory.

Godziny emisji Youtuberzy w Da Vinci - Emce

21:55

Szyfr: Przewidywanie

program popularnonaukowy Czas: 56min.

Marcus bada dziwny świat przeczuć i prognoz, odkrywając, że sens życia, kosmosu i rzeczywistości nie kryje się w liczbie 42, tylko 1,15. Marcus bada dziwny świat przeczuć i prognoz. W drodze do oświecenia unika zmiażdżenia, pokazuje, jak złapać seryjnego mordercę i odkrywa, że sens życia, kosmosu i w ogóle wszystkiego nie kryje się w liczbie 42 lecz w 1,15.

Godziny emisji Szyfr

23:10

W pogoni za szczęściem: Długo i szczęśliwie

program o zdrowiu Czas: 22min.

Adrian odkrywa, jak reaguje na muzykę. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje. Więc czemuż by nie śmiać się trochę więcej? Adrian, podpięty do prawie 6000 elektrod mierzących jego fale mózgowe i puls, odkrywa, jak reaguje na słuchanie muzyki. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje, a czynność ta wywołuje zdrowe zmiany w ciele. Więc czemuż by nie śmiać się nieco więcej?

Godziny emisji W pogoni za szczęściem

23:50

Tajemnice ewolucji: Wpływ człowieka na ewolucję

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Ludzie wpłynęli na ewolucję gatunków zwierząt, od psa, przez konia, po słonie i ich rytuały godowe. Ludzie wpłynęli na ewolucję gatunków zwierząt, m. in. psa, wilka i kojota. Również konie ewoluowały tak, aby sprostać ludzkim wymaganiom. Nasze zachowania zmieniły nawet rytuały godowe słoni.

Godziny emisji Tajemnice ewolucji

00:25

Sekrety mózgu: Tajemnica ręki bionicznej oraz dziwne odczucia

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Dr Jack testuje najbardziej zaawansowaną bioniczną rękę i rozmawia z osobami po amputacjach, które wciąż czują nieistniejące już kończyny. Dr Jack rozmawia z dwoma osobami po amputacjach, które nadal czują nieistniejące już kończyny. Przetestuje też najbardziej zaawansowaną bioniczną rękę na świecie. Magik Pete pokazuje za pomocą sztuczek, jak łatwo ciało może oszukać mózg.

Godziny emisji Sekrety mózgu

01:25

Tajemnice inżynierii: Satelita

program technologiczny Czas: 58min.

W programie krok po kroku pokażemy, jak powstaje jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń świata. Najnowocześniejsze satelity komunikacyjne są dziś projektowane i konstruowane w Wielkiej Brytanii. Dzięki wyjątkowemu zaproszeniu od ich producenta, firmy Astrium, pokażemy, jak powstaje jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń świata.

Godziny emisji Tajemnice inżynierii

02:25

Tajemnice ewolucji: Ewolucja od szyi w górę

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Niektóre zwierzęta przystosowały się do otoczenia od szyi w górę. Nieprzypadkowo sępy są łyse, a orangutany mają obwisłe policzki. Niektóre zwierzęta przeszły ewolucję, przystosowując się do otoczenia od szyi w górę. Nieprzypadkowo sępy są łyse, a orangutany mają obwisłe policzki. Przyczyny, dla których głowa ryby młota ma taki kszałt, są nawet dwie!

Godziny emisji Tajemnice ewolucji

02:55

Tajemnice ewolucji: Ewolucja od szyi w górę

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Niektóre zwierzęta przystosowały się do otoczenia od szyi w górę. Nieprzypadkowo sępy są łyse, a orangutany mają obwisłe policzki. Niektóre zwierzęta przeszły ewolucję, przystosowując się do otoczenia od szyi w górę. Nieprzypadkowo sępy są łyse, a orangutany mają obwisłe policzki. Przyczyny, dla których głowa ryby młota ma taki kszałt, są nawet dwie!

Godziny emisji Tajemnice ewolucji

03:25

Gatunki zagrożone: Aj-aj

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja. To zwierzę, które podobno zwiastuje śmierć i dlatego jest tępione. Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja, czyli palczaka madagaskarskiego. Prowadzące nocny tryb życia zwierzę jest tak szpetne, że podobno zwiastuje śmierć. Dlatego od lat jest prześladowane. Aj-aj ma jednak większy problem – wycinkę lasów pod uprawy.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

04:25

Chwila, w której stanęło słońce - Kepler, Galileusz i sklepienie niebieskie: Chwila, w której stanęło słońce - Kepler, Galileusz i sklepienie niebieskie

program historyczny Czas: 59min.

Dzieje mało znanej przyjaźni dwóch znakomitych uczonych: Keplera i Galileusza. W epoce, w której nauka przeorała dotychczasową wizję świata, para wybitnych uczonych wspólnie przeciwstawiła się istniejącemu status quo. Zaskakująca przyjaźń dwóch astronów, Jana Keplera i Galileusza, która zmieniła bieg dziejów.

Godziny emisji Chwila, w której stanęło słońce - Kepler, Galileusz i sklepienie niebieskie

05:25

W pogoni za snem: Całą dobę

program o zdrowiu Czas: 22min.

Czy pracownikom zmianowym grozi większe ryzyko zachorowań? Jak mają radzić sobie z ciągłym zakłócaniem ich cyklu snu? Czy pracownikom zmianowym grozi większe ryzyko zachorowań? Jak mają radzić sobie z ciągłym zakłócaniem ich cyklu snu? Adrian pracuje na 10-godzinnej nocnej zmianie w chińskiej restauracji. Jak do zmiany zaadaptuje się jego zegar biologiczny?

Godziny emisji W pogoni za snem

05:45

Futuris: Globalne obserwacje

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Wszechobecne i łatwe w hodowli, mikroalgi są obiecującym źródłem produktów żywieniowych i nie tylko. Wszechobecne i łatwe w hodowli, mikroalgi są obiecującym źródłem produktów żywieniowych i nie tylko. W tym odcinku polecimy do Hiszpanii, Portugalii i Holandii aby się przyjrzeć związanym z nimi technologiom.

Godziny emisji Futuris

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Da Vinci

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-20 dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info