Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2018-10-16 - ramówka, emisje

2018-10-16 Pokaż dziś

06:00

Słodki biznes: Zawodnicy, prawnicy i dowcipnisie

Cukiernicy z pomocą swojego mistrza Buddy'ego pieką tort dla nowojorskiej organizacji charytatywnej Toma Coughlina, Giant's Coach. Marissa rewanżuje się za żarty.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wiza na miłość: Cześć, do widzenia

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Córka inna niż wszystkie: Pragnienie akceptacji

Jazz poddaje się regresji hipnotycznej, aby poradzić sobie z nadwagą i lepiej zrozumieć problemy z przeszłości. Przygotowuje się też do pierwszej randki z dziewczyną.

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

08:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Podwójne wesele, podwójny kłopot

Dwie przyjaciółki chcą zorganizować podwójne romskie wesele. Matka jednego z mężczyzn nie zgadza się, aby syn poślubił dziewczynę spoza romskiej społeczności.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

09:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 16

Uczestnicy konkursu kulinarnego gotują dania z produktów znalezionych w tajemniczej skrzyni. Zwycięzca tego starcia ma zapewnione miejsce w finałowej czwórce.

Obsada: Magda Gessler

Godziny emisji Masterchef: Gordon Ramsay

Reklama
10:00

Słodki biznes: Włos się jeży!

Zapraszamy do Carlo's Bakery na spotkania z Buddym Valastro, najsłynniejszym mistrzem sztuki cukierniczej w USA, który razem z rodziną stawia czoła nowym, słodkim wyzwaniom.

Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Słodki biznes: Carlo i kowboje

Na zamówienie stowarzyszenia rodeo Buddy piecze ogromny tort w kształcie kowboja na koniu. Potem musi przygotować ciasto na okrytą całkowitą tajemnicą imprezę.

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Matka w ciąży, córka w ciąży: Fakty z życia

Ciąża i poród to jedne z najbardziej emocjonalnych okresów w życiu każdej kobiety. Napięcie wzrasta podwójnie, kiedy matka i jej nastoletnia córka są w ciąży w tym samym czasie.

Godziny emisji Matka w ciąży, córka w ciąży

12:00

Wiza na miłość, odc. 17

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

Godziny emisji Wiza na miłość

13:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 1

Pewna Romka z Rumunii planuje ogromne wesele w stylu Aladyna ale musi najpierw pokonać swoje demony. Ponadto, impreza z okazji szesnastych urodzin przeradza się w istną wojnę.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

15:00

Słodki biznes: Dzień Matki, kwiatowe smaki i warsztaty cukiernicze

Dziś jest Dzień Matki, a cukiernikom zabrakło jednego z podstawowych składników. Tymczasem klan Valastro zbiera się w rodzinnym gronie, aby świętować ten dzień razem z Mommą.

Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Festiwal kolorów, koniec szkoły i kolorowa randka

Buddy Valastro to jeden z najsłynniejszych mistrzów sztuki cukierniczej w całej Ameryce. W swojej cukierni Carlo's w New Jersey piecze na zamówienie niezwykłe ciasta i torty.

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Córka inna niż wszystkie, odc. 8

Jazz obchodzi 17. urodziny, a Greg i Jeanette — 24. rocznicę ślubu. Aby to uczcić, Greg postanawia zaskoczyć Jeanette i zorganizować uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

17:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romskie tradycje i przesądy

Podczas swojego ślubu nastoletni Romowie z różnych klanów rezygnują z tradycyjnych obrzędów. Wrogo nastawione rodziny postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

18:00

Sześć razy córka: Nowy członek rodziny

Spotkania z rodziną Busby, której życie przypomina jazdę na karuzeli! Adam i Danielle mają ręce pełne roboty, opiekując się 15-miesięcznymi pięcioraczkami.

Godziny emisji Sześć razy córka

Reklama
19:00

Słodki biznes: Ogniste smoki i kocie śluby

Buddy tworzy tort z ziejącym ogniem smokiem dla pewnego średniowiecznego rycerza. Kocia kawiarnia chce by Mary stworzyła tort na kocie wesele oraz by została mistrzynią ceremonii!

Godziny emisji Słodki biznes

19:30

Słodki biznes: Dzwony weselne i moc kwiatów

Buddy poznaję pannę młodą kochającą kwiaty. Prosi ona o babeczki przypominające bukiety. Ponadto, Mauro i Madeline romantycznie świętują swoją dwudziestą piątą rocznicę ślubu.

Godziny emisji Słodki biznes

20:00

Wiza na miłość, odc. 18

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

Godziny emisji Wiza na miłość

21:00

Premiera Wyrok za seks: Hardrockowe figle-migle

Para lubiąca dobrą zabawę i ostry seks po koncercie rockowym zatrzymała się na postoju dla ciężarówek. Z kolei inny młody człowiek starał się odzyskać swoją dziewczynę.

Godziny emisji Wyrok za seks

21:30

Wyrok za seks: Ludzie kontra Penelope Peaks

Para próbuje zaprzyjaźnić się z nowymi sąsiadami, ale gdy na jaw wychodzi ich pornograficzny biznes, lokalni stróże prawa biorą sprawę w swoje ręce.

Godziny emisji Wyrok za seks

22:00

Mieszkając z duchem: Nieproszeni goście

Przerażone małżeństwo szuka pomocy pogromców duchów, kiedy w ich mieszkaniu pojawia się lewitujące krzesło. Podczas wizyty medium na jaw wychodzi wstrząsająca prawda.

Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Duchy: Nieśmiertelna miłość

Duch udręczonego nastolatka niszczy spokojne życie młodej rodziny. Czy badaczom zjawisk paranormalnych uda się odkryć prawdę o śmierci chłopaka i pomóc mu zaznać spokoju?

Godziny emisji Duchy

00:00

Wyspa miłości, odc. 13

Najciekawsze i najbardziej pikantne wiadomości z willi z ostatniego tygodnia, a w wśród nich randki, plotki, dramaty, miłosne trójkąty i zdrady.

Godziny emisji Wyspa miłości

01:00

Seks-wypadki: Skończ to!

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Otyłość, która zabija: Otyłe życie

Spotkanie z chirurgami kliniki leczenia otyłości w Houston. Chorobliwie otyli pacjenci o wadze od 180 do 450 kg poddają się operacjom zmniejszenia żołądka, które ratują im życie.

Godziny emisji Otyłość, która zabija

Reklama
03:00

Wielki świat małych ludzi: Dzieci mają większe bagaże

Matt rozważa inwestycję niemającą nic wspólnego z farmą i z Amy. Ponadto, Roloffowie sprzeczają się o przyszłość farmy.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość, odc. 8

Sześć par korzysta z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają do USA. Teraz będą mieli 90 dni na decyzję - czy biorą ślub, czy wracają do swoich krajów.

Godziny emisji Wiza na miłość

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Dziecko na łodzi

Na łodzi na pełnym morzu kobieta nagle dostaje silnych bólów brzucha. Kiedy wreszcie dociera pomoc medyczna, okazuje się, że to silne bóle porodowe.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Córka inna niż wszystkie: Słodko-gorzkie szesnaste urodziny

Gdy Jazz jest zajęta poszukiwaniem odpowiedniego lekarza do przeprowadzenia jej operacji, rodzina dziewczyny planuje przyjęcie-niespodziankę z okazji 16. urodzin.

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-16 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info