Reklama

Logo TVN 7 TVN 7 program TV na 21 lutego 2019 - ramówka, emisje

Program archiwalny

05:05 Gotowe na wszystko III, odc. 7/23

serial ( USA )

Życie mieszkańców na Wisteria Lane zmienia się całkowicie, gdy w miejscowym supermarkecie zostają wzięci zakładnicy. "Bang"

Obsada: Eva Longoria , Felicity Huffma , Teri Hatcher

Godziny emisji Gotowe na wszystko

09:30 Zakochani po uszy, odc. 23/120

program ( Polska )

Sylwia cały dzień przechwala się swoją znajomością z bogatym Andrzejem. Słysząc to Piotr czuje się jeszcze bardziej przybity. Kuba chcąc mu pomóc postanawia zabrać go na imprezę. Tymczasem Wiki nie może już znieść, że Natalia jest dalej na nią obrażona. Razem z Asią wpadają na kreatywny pomysł, jak ją przeprosić. Pogodzone już przyjaciółki idą wieczorem świętować powrót ich koleżanki Mileny. Los sprawia, że impreza dziewczyn łączy się z imprezą Kuby i Piotra.

Godziny emisji Zakochani po uszy

10:05 Mango Telezakupy

telezakupy

Godziny emisji Mango Telezakupy

16:20 Gotowe na wszystko III, odc. 8/23

serial ( USA )

Gabrielle postanawia wrócić do świata modelingu, Lynette jest nieufna w stosunku do swojego nowego sąsiada, a Bree poznaje swojego przeciwnika - teściową. "Children and Art"

Obsada: Eva Longoria , Felicity Huffma , Teri Hatcher

Godziny emisji Gotowe na wszystko

19:30 Zakochani po uszy, odc. 24/120

program ( Polska )

Przyjaciele Asi i Piotra przeżywają ich wczorajszy pocałunek. Mimo że Kuba radzi Piotrowi, by za szybko nie wchodził w kolejny związek ten zaprasza Asię na romantyczną kolację. Sylwia się wścieka, gdy się o tym dowiaduje. Z pomocą Pauli postanawia popsuć randkę zakochanym. Tymczasem Teresa nie może znieść tego, że sprawa Sylwii została niesłusznie umorzona. Za wszelką cenę chce, aby dziewczynę spotkała kara, za to co zrobiła.

Godziny emisji Zakochani po uszy

Reklama

20:00 Terminal

film komedia ( USA 2004 )

"Terminal" opowiada historię Viktora Navorskiego (Tom Hanks), pochodzącego z Europy Wschodniej turysty, który chce odwiedzić Nowy Jork. W czasie, gdy Navorski leci do Ameryki, w jego ojczyźnie dochodzi do zamachu stanu. Uwięziony na lotnisku Kennedy’ego, z paszportem znikąd, Viktor nie może legalnie przedostać się na teren Stanów Zjednoczonych i zmuszony jest dniami i nocami koczować w hali tranzytowej terminalu, aż do zakończenia wojny w jego ojczyźnie. Z upływem tygodni i miesięcy...

Reżyseria: Steven Spielberg

Obsada: Tom Hanks , Catherine Zeta-Jones , Stanley Tucci , Chi McBride , Diego Luna

Godziny emisji Terminal

22:40 Miłość bez końca

film obyczajowy ( USA 2014 )

Film opowiada o burzliwym romansie nastolatków Jade Butterfield (Gabriella Wilde) i Davida Axelroda (Alex Pettyfer). Zamożni rodzice Jade nie akceptują związku córki ze skromnym Davidem i próbują zniszczyć ich miłość.

Reżyseria: Shana Feste

Obsada: Alex Pettyfer , Gabriella Wilde , Bruce Greenwood , Joely Richardson , Robert Patrick , Rhys Wakefield , Dayo Okeniyi , Emma Rigby , Anna Enger , Fabianne Therese , Mike Bland , Jake Schultz , Jeff Pope , Zechariah Pierce , Ryan Lewis , Dan Triandiflou , Stephanie Northrup , Andrew Masset , Patrick Johnson , Alexa Rachelle , Jonathan Velazquez , Marie Burke , Danielle Rodas , Tallie Brinson , William Henry Milne , Sonia Rose , Joey Nappo , Jimmy Gonzales , Michelle S. Brzenk , Sharon Conley

Godziny emisji Miłość bez końca

00:50 Oszuści, odc. 8/10

serial ( USA )

, napisy

Godziny emisji Oszuści

04:00 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 1/7

talk show ( Polska )

Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie., audiodeskrypcja

Godziny emisji Druga strona medalu

O programie TV stacji TVN 7

Na stronie stacji telewizyjnej TVN 7 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVN 7. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-21 dla kanału TVN 7 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVN 7 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVN 7. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVN 7

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry