Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-10-21 - ramówka, emisje

2018-10-21 Pokaż dziś

06:20

Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

  Godziny emisji Zaginiony skarb

08:10

Rewolwerowiec

Czas: 115min.

Western z udziałem Johna Wayne'a. Umierający rewolwerowiec przeżywa swoje ostatnie dni, chcąc zakończyć życie bez bólu, ale z godnością.

  Godziny emisji Rewolwerowiec

10:05

Ucieczka w kajdanach

Czas: 110min.

Tony Curtis i Sidney Poitier grają role skutych ze sobą łańcuchem zbiegłych przestępców. Zbiegowie uciekają przez niebezpieczne bagna, ścigani przez helikoptery i grupy pościgowe z psami.

  Godziny emisji Ucieczka w kajdanach

11:55

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 25

Czas: 10min.

Michael Fassbender urodził się w Niemczech, ale wychowywał się w Irlandii. Dziś jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn — i jednym z najlepszych młodych aktorów w Hollywood.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

12:05

Wielki napad na pociąg

Czas: 125min.

Sean Connery i Donald Sutherland wcielają się w role przestępców realizujących śmiały plan obrabowania pociągu, który przewozi złoto dla brytyjskich żołnierzy walczących w wojnie krymskiej.

  Godziny emisji Wielki napad na pociąg

Reklama
14:10

W innym życiu

Czas: 115min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

  Godziny emisji W innym życiu

16:05

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 20

Czas: 10min.

Jesse Adam Eisenberg, znany z ról neurotyków, zagrał Marka Zuckerberga - twórcę Facebooka - w filmie "The Social Network".

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:15

Chlopcy

Czas: 105min.

Uczniowie szkoły dla chłopców znajdują nieprzytomną dziewczynę. Kiedy przychodzi do siebie, odmawia wezwania pomocy lekarskiej... Wygląda na to, że dziewczyna przed czymś ucieka.

  Godziny emisji Chlopcy

18:00

Droga

Czas: 130min.

W postapokaliptycznym świecie ojciec (Viggo Mortensen) i syn szukają żywności i starają się uniknąć brutalnych gangów. Chcą przeżyć i dotrzeć nad morze.

  Godziny emisji Droga

20:10

Ukryta strategia

Czas: 110min.

W roli głównej Tom Cruise. Dwóch żołnierzy doznaje poważnych ran w czasie pobytu w Afganistanie. Już wkrótce staną się bohaterami serii wydarzeń, w które zamieszani będą kongresman, dziennikarka i naukowiec.

  Godziny emisji Ukryta strategia

22:00

Zaznanie

Czas: 135min.

Prawnik (Alec Baldwin) ma bronić mężczyzny, który zabił ludzi odpowiedzialnych za śmierć swojego syna. Adwokat będzie musiał wybierać między chęcią zrobienia kariery a moralnością i życzeniem swojego klienta.

  Godziny emisji Zaznanie

00:15

Robocop 2

Czas: 135min.

Ciąg dalszy kinowego hitu. Robocop walczy z gangiem handlarzy narkotyków, oraz z nowym policyjnym robotem, który wyrwał się spod kontroli swych twórców.

  Godziny emisji Robocop 2

02:30

Hollywoodland

Czas: 150min.

Adrien Brody i Ben Affleck grają główne role w filmie inspirowanym jedną z najbardziej tajemniczych historii w Hollywood: śmiercią George'a Reevesa, pierwszego odtwórcy roli Supermana.

  Godziny emisji Hollywoodland

05:00

Niepokonany

Czas: 90min.

Pełen akcji film fantasy z Billy'm Zanem. Biali Wojownicy wykorzystują starożytne chińskie sztuki walki aby zwyciężyć bitwę przeciwko na wskroś złym Aniołom Ciemności.

  Godziny emisji Niepokonany

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-21 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info