Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2019-04-03 - ramówka, emisje

2019-04-03 Pokaż dziś

06:00

Pierwsze oczarowanie

Czas: 110min.

Colin Firth i Irene Jacob grają główne role w historii rodziny Pettigrew, która w rodzinnej posiadłości w Szkocji musi radzić sobie ze zmianami wywołanymi przez II wojnę światową.

  Godziny emisji Pierwsze oczarowanie

07:50

Wielki traper i mała Czwartek

Czas: 125min.

Komediowy western z Lee Marvinem w roli głównej. Sam próbuje odnaleźć swojego partnera w interesach, który uciekł z ich wspólnym złotem i ukochaną Sama.

  Godziny emisji Wielki traper i mała Czwartek

09:55

Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 105min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

  Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

11:40

Agent wpływu

Czas: 115min.

John Watkins, ambasador Kanady w Moskwie, jest podejrzany o szpiegowanie na rzecz komunistów. Historia oparta na faktach, a w jednej z głównych ról — Christopher Plummer.

  Godziny emisji Agent wpływu

13:35

Oko Tygrysa

Czas: 100min.

Buck, weteran wojny w Wietnamie, wraca do rodzinnego miasteczka, które jest terroryzowane przez gang motocyklowy. Kiedy bandyci mordują żonę i porywają córkę Bucka, ten postanawia się zemścić.

  Godziny emisji Oko Tygrysa

Reklama
15:15

Puckoon

Czas: 95min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

  Godziny emisji Puckoon

16:50

Maska czerwonego moru

Czas: 105min.

Europejski książę (Vincent Price) terroryzuje miejscowych chłopów, wykorzystując swój zamek jako schronienie przed zarazą, która pustoszy kraj.

  Godziny emisji Maska czerwonego moru

18:35

Noc mysliwego

Czas: 110min.

Niezapomniana kreacja Roberta Mitchuma w roli demonicznego kaznodziei ścigającego dwójkę dzieci, które uciekają z wielką sumą pieniędzy.

  Godziny emisji Noc mysliwego

20:25

Zabojstwo

Czas: 95min.

Stanley Kubrick w niezwykle precyzyjny sposób opowiada historię przygotowań do skomplikowanego napadu na kasę wyścigów konnych. W rolach głównych występują Sterling Hayden i Coleen Gray.

  Godziny emisji Zabojstwo

22:00

The Caller 

Czas: 115min.

Rachelle Lefevre gra młodą rozwódkę, która wprowadziła się do nowego mieszkania. Gdy zaczną się tajemnicze telefony, jej życie zmieni się w koszmar...

  Godziny emisji The Caller 

23:55

Ziemia jałowa

Czas: 130min.

Pewien Anglik zamierza okraść lokalnego handlarza narkotyków, przez którego wcześniej trafił do więzienia.

  Godziny emisji Ziemia jałowa

02:05

Biale Piaski

Czas: 120min.

Policjant z małego miasteczka na południowym zachodzie USA znajduje na pustyni ciało i walizkę, w której jest pół miliona dolarów. Przyjmuje tożsamość zamordowanego i włącza się w śledztwo FBI.

  Godziny emisji Biale Piaski

04:05

Przewodnik ornitologa

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

  Godziny emisji Przewodnik ornitologa

05:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 3

Czas: 10min.

Sir Ben Kingsley urodził się jako Krishna Bhanji 31 grudnia 1943 roku. Zaczynał od gry w teatrze. Dziś równie znakomite role tworzy w dramatach, jak w horrorze czy filmach akcji.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-03. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-03 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info