Reklama

Logo TVN 7 TVN 7 program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-20

05:45

Ukryta prawda, odc. 453

program obyczajowy ( Polska )

Olga Gajzler (34) od pięciu lat jest żoną Mirosława (52). Wcześniej była kelnerką w jego restauracji. Mąż prowadzi lokal wspólnie ze swoim czarnoskórym wspólnikiem z Brazylii – Juanem. Małżeństwo od kilku lat bezskutecznie stara się o dziecko. Wreszcie po dwóch nieudanych próbach in vitro, kobiecie udaje się zajść w ciążę. Jednak tuż przed porodem, przyszła mama pada ofiarą wypadku samochodowego. Lekarze są zmuszeni zrobić jej cesarskie cięcie. Dziecko jest zdrowe, ale matka na skutek obrażeń...

  Godziny emisji Ukryta prawda

06:50
Reklama
08:55

Brzydula, odc. 150/180

serial obyczajowy ( Polska )

Aleks proponuje Violetcie, że umorzy jej dług wobec firmy, w zamian za informacje obciążające Marka. Józef orientuje się, że Bartek skrzywdził kiedyś Ulę.

  Godziny emisji Brzydula

09:30

Brzydula, odc. 151/180

serial obyczajowy ( Polska )

Aleks naciska Violettę w sprawie dostarczenia mu haków na Marka. Violetta obiecuje mu, że się wykaże. Marek obawia się, że niechcący uraził Ulę. Zastanawia się, jak ją przeprosić. Ula postanawia pomóc Jaśkowi odzyskać Kingę.

  Godziny emisji Brzydula

10:05

Brzydula, odc. 152/180

serial obyczajowy ( Polska )

Violetta informuje Aleksa, że znalazła haka na Marka. Domaga się jednak rekompensaty za swoją współpracę. Niemal cała rodzina Cieplaków idzie na randki: Ula, Jasiek i ich tata. "Na gospodarstwie" zostaje tylko Beatka.

  Godziny emisji Brzydula

10:40

Brzydula, odc. 153/180

serial obyczajowy ( Polska )

Randka Uli z Markiem zostaje niespodziewanie przerwana. W firmie wybucha skandal związany z Violettą i Aleksem. Violetta obawia się o swoje życie. Sebastian postanawia ją chronić. Przerażona Dąbrowska informuje Józefa, że z Bartkiem coś się stało.

  Godziny emisji Brzydula

11:15

Brzydula, odc. 154/180

serial obyczajowy ( Polska )

Ula przejmuje się tajemniczym zniknięciem Bartka. Marek postanawia wyrzucić Aleksa z firmy. Paulina próbuje pomóc bratu. W Febo&Dobrzański pojawia się Iza. Pshemko jest przekonany, że wróciła na dobre. Violetta, obawiając się zemsty Aleksa, wciąż się ukrywa.

  Godziny emisji Brzydula

Reklama
11:50

Babe: Świnka w mieście

film rodzinny ( Australia, USA 1998 )

Dzielna świnka Babe udowodniła już, że potrafi być świetnym psem pasterskim. Tym razem staje przed trudniejszym zadaniem. Musi ocalić farmę, którą bank chce zająć za długi. Przy tej okazji Babe stanie w obronie przesympatycznych zwierzaków uwięzionych w pewnym hotelu w wielkim mieście. Pierwszy film o przygodach świnki Babe, zatytułowany Babe świnka z klasą został obsypany nagrodami, zdobył m.in. Oscara za efekty specjalne oraz przyniósł ogromne dochody i wiele słów uznania ze strony krytyki...

Reżyseria: George Miller

Obsada: James Cromwell , Magda Szubanski , Mary Stein , Mickey Rooney , E.G. Daily , Danny Mann

  Godziny emisji Babe: Świnka w mieście

13:50

Beethoven IV

film rodzinny ( USA 2001 )

Beethoven czwarty, sympatyczny bernardyn rośnie zdrowo i świetnie się rozwija, ale jest nieposłuszny i potrafi przewrócić dom do góry nogami. Rodzeństwo Richard i Beth Newton (Judge Reinhold, Julia Sweeney) obawia się, że zdesperowani rodzice oddadzą psa na wieś. Aby temu zapobiec, dzieci zapisują psa do szkoły. Tresura odbywa się w parku. Pewnego dnia w trakcie zajęć psy rzucają się na siebie, dochodzi do zamieszania, a w konsekwencji do strasznej pomyłki. Beethoven zostaje zamieniony z...

Reżyseria: David M. Evans

Obsada: Judge Reihold , Julia Sweeney , Joe Pichler , Michaela Gallo , Kaleigh Krish

  Godziny emisji Beethoven IV

15:50

Lorax

film komedia ( USA 2012 )

Animacja 3D opowiadająca o ambitnym stworze, który pomimo ostrzeżeń niszczy wszystkie drzewa w miasteczku, by wybudować fabrykę.

Reżyseria: Chris Renaud

Obsada: Danny DeVito , Ed Helms , Zac Efron , Taylor Swift , Betty White

  Godziny emisji Lorax

17:40

Święty

film sensacyjny ( USA 1997 )

Simon Templar, znany również jako Święty (Val Kilmer) jest wirtuozem wśród oszustów i złodziei. Ukradnie każdy, nawet najpilniej strzeżony skarb. Inteligentny i pozbawiony ludzkich emocji Simon Templar wpada w pułapkę miłości, gdy na jego drodze pojawia się piękna kobieta Emma Russell (Elisabeth Shue), której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Poczytny autor Leslie Charteris przedstawił światu postać Świętego w 1926 roku, historie opowiadające o losach tego bohatera publikował do końca...

Reżyseria: Phillip Noyce

Obsada: Val Kilmer , Elizabeth Shue , Rade Serbedzija , Valery Nikolaev , Henry Goodman , Alun Armstrong

  Godziny emisji Święty

20:00

Peacemaker

film sensacyjny ( USA 1997 )

Gdy rokowania rozbrojeniowe zostały pomyślnie zakończone i gdy cały świat wreszcie mógł odetchnąć z ulgą, daleko na Syberii doszło do potężnej eksplozji. Teraz nikt nie spodziewał się nuklearnego wybuchu o tak ogromnej sile rażenia. Rządy Stanów Zjednoczonych i Rosji, dwóch najpotężniejszych mocarstw atomowych postanawiają wyjaśnić przyczyny katastrofy. Amerykański naukowiec, doktor Julia Kelly (Nicole Kidman), od początku śledztwa nie wierzy, że eksplozja była kwestią przypadku. Jej poglądy...

Reżyseria: Mimi Leder

Obsada: George Clooney , Nicole Kidman , Marcel Iures , Alexander Baluev , Armin Mueller-Stahl

  Godziny emisji Peacemaker

22:35

W doborowym towarzystwie

film komedia ( USA 2004 )

Dan Foreman (DENNIS QUAID) skończył 51 lat i raczej nie ma powodów do narzekania. Od dawna kieruje biurem reklamy w tygodniku "Sports America", który ostatnio bije rekordy sprzedaży. Pismo zawdzięcza swój sukces w dużej części właśnie Danowi i jego sprawdzonemu, ciepłemu podejściu do klientów oraz świetnej pracy zespołowej. Nawet wieści o kolejnym potomku, którego spodziewa się jego żona, oraz o przyjęciu najstarszej córki Alex (SCARLETT JOHANESSON) na (dość drogi) nowojorski...

Reżyseria: Paul Weitz

Obsada: Topher Grace , Scarlett Johansson , Marg Helgenberger , David Paymer , Clark Gregg , Philip Baker Hall , Selma Blair , Malcolm McDowellDennis Quaid

  Godziny emisji W doborowym towarzystwie

00:55

Agentka o stu twarzach, sez. 2, odc. 7/22

serial ( USA )

Sydney musi jak najszybciej znaleźć lekarstwo dla Vaughna, którego życie wisi na włosku z powodu starcia z wodą w Taipei. Ale, aby znaleźć antidotum, Sydney musi zawrzeć być może niebezpieczny dla życia Sloane’a układ z Sarkiem. W międzyczasie, Will kontynuuje badania dla Vaughna i odkrywa pewne zatrważające niezgodności obejmujące znormalizowane testy na inteligencję dwudziestolatka. "The Counteragent"

  Godziny emisji Agentka o stu twarzach

01:55

Agentka o stu twarzach, sez. 2, odc. 8/22

serial ( USA )

Sydney, Jack i Irina muszą odłożyć na bok spory i działać w ukryciu jako kochająca się rodzina, aby przejąć sześć głowic atomowych od nieprzyjaznego narodu. W międzyczasie, Sloane informuje podejrzliwy personel, że Pan Sark będzie pracował z SD-6. Vaughn może być zmuszony do zwolnienia Willa z jego projektu badawczego dla CIA, a ze Sloane’m kontaktuje się nieznana grupa, która twierdzi, że Emily nadal żyje. "Passage, Part I"

  Godziny emisji Agentka o stu twarzach

Reklama
02:55

Moc Magii, odc. 374

program ( Polska )

  Godziny emisji Moc Magii

O programie TV stacji TVN 7

Na stronie stacji telewizyjnej TVN 7 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVN 7. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TVN 7 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVN 7 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVN 7. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info