Reklama

Logo TVP1 HD TVP1 HD program TV na 20 października 2018 - ramówka, emisje

Program archiwalny

2018-10-20

06:25

Sprawa dla reportera

( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

  Godziny emisji Sprawa dla reportera

07:20

Rok w ogrodzie

( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

  Godziny emisji Rok w ogrodzie

07:45

Rok w ogrodzie Extra

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

  Godziny emisji Rok w ogrodzie Extra

08:00

Las bliżej nas s.II - odc. 2

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu.

  Godziny emisji Las bliżej nas

08:25

Pełnosprawni - odc. 272

magazyn dla niepełnosprawnych ( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie.

  Godziny emisji Pełnosprawni

Reklama
08:50

Studio Raban

( Polska 2018 ) Czas: 22min.

W Studio Raban przedstawimy postawy warte naśladowania: młodych, szukających codziennego kontaktu z Bogiem, ale także tych trochę starszych: księży i biskupów będących inspiracją dla młodzieży. Ważną rolą w programie odegra także Internet.

  Godziny emisji Studio Raban

09:20

Rodzinny ekspres

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Dziecko i depresja. Każdy może mieć w życiu tak zwany gorszy czas. Jednak u dzieci i młodzieży trzeba mocno zwracać uwagę na takie momenty i trzymać rękę na pulsie. Dlaczego? Bo dziecko czy nastolatek nie powie: Mamo! Jest mi smutno, cierpię, pomóż!.

  Godziny emisji Rodzinny ekspres

09:50

Fascynujący świat - Tajemnice ludzkiego ciała. Przetrwanie

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 51min.

Trzyczęściowy film dokumentalny BBC Worldwide o sekretach ludzkiego ciała. Za pomocą pionierskiej grafiki i nowych odkryć naukowych poznamy lepiej wewnętrzną mechanikę ludzkiego ciała. Organizm ludzki należy do najbardziej wyrafinowanych na ziemi.

Reżyseria: Martin Johnson

  Godziny emisji Secrets of the Human Body

14:40

Gen innowacyjności s.II - odc. 3

( Polska 2018 ) Czas: 11min.

magazyn ekonomiczny

  Godziny emisji Gen innowacyjności

14:55

Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /20/

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Andrzej Dobosz, krytyk literacki, publicysta i erudyta. Przyjaźnił się z ludźmi pióra i myślicielami XX wieku w Polsce, m.in. z Antonim Słonimskim. Bibliofil pozostaje na bieżąco z nowościami wydawniczymi. Ma wyjątkowe i osobiste podejście do literatury.

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

  Godziny emisji Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem

16:00

Ojcze Święty - dziękujemy!

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża 16.10.2018 r. odbył się koncert Ojcze Święty - dziękujemy, który upamiętnił ten pontyfikat. Koncert przypomni drogę Jana Pawła II na Stolicę Piotrową i cenny bagaż doświadczeń, jaki zabrał z Polski.

  Godziny emisji Ojcze Święty - dziękujemy!

18:25

Drogi wolności - odc. 7 - Niedziela palmowa

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 52min.

Marzec 1921 rok. W Niedzielę Wielkanocną ma się odbyć ślub Maryni z Szymonem Haseferem. W redakcji jej współpraca z wydawcą zacieśnia się. Doster wykorzystuje chwile, kiedy pracują razem, by prawić słodkie słówka. Daje znać Maryni, że darzy ją uczuciem.

Reżyseria: Maciej Migas

Obsada: Paulina Gałązka , Katarzyna Zawadzka , Julia Rosnowska , Adam Cywka , Izabela Kuna

  Godziny emisji Drogi wolności

20:30

Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 34 (seria III odc. 8) - "Rodzinne kłopoty"

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Olya ma koszmary senne z powodu biżuterii Hanki. Przygnębia ją też fakt, że nie ma żadnych wspomnień związanych z ojcem. Mecenas pomaga Swiecie wywieźć Oleha ze Lwowa, a jego działania idą dużo dalej, niż Swieta mogła sobie wyobrazić.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Adrian Zaremba , Stanisław Brejdygant , Sławomir Grzymkowski , Anna Maria Buczek , Anna Gorajska , Magda Wróbel , Katarzyna Ucherska , Marian Dziędziel , Marta Lipińska , Krzysztof Stelmaszyk

  Godziny emisji Dziewczyny ze Lwowa

21:30

Hit na sobotę - Prawdziwe męstwo

western ( USA 2010 ) Czas: 105min.

14 - letnia Mattie Ross zrobi wszystko, aby dopaść mordercę swojego ojca. Zatrudniony przez nią najtwardszy szeryf w USA, Reuben J. "Rooster" Cogburn ma jej w tym pomóc. Nie zważając na jego grzechy i pijaństwo, bezwzględnie wierzy w powodzenie misji.

Reżyseria: Ethan Coen , Joel Coen

Obsada: Hailee Steinfeld , Jeff Bridges , Matt Damon , Josh Brolin , Barry Pepper , Domhnall Gleeson , Bruce Green , Ed Lee Corbin , Roy Lee Jones , Paul Rae , Nicholas Sadler , Dakin Matthews , Elizabeth Marvel , Ruth Morris , Leon Russom , Jake Walker , Don Pirl , James Brolin , Jarlath Conroy , J.K. Simmons , Candyce Hinkle , Peter Leung , Joe Stevens , David Lipman , Orlando Smart , Ty Mitchell , Scott Sowers , Jonathan Joss , Maggie A. Goodman , Brandon Sanderson

  Godziny emisji Prawdziwe męstwo (film 2010)

23:30

Bestia

film akcji ( Kanada, Hongkong, Wielka Brytania 2003 ) Czas: 87min.

Kino akcji ze wszystkim atrybutami tego gatunku. Atrakcją filmu jest niewątpliwie znawca kendo i karate Steven Seagal. Jako Jake Hopper wypowiada członkom organizacji bezpardonową wojnę, kiedy porywają jego ukochaną jedynaczkę.

Reżyseria: Ching Siu Tung

Obsada: Steven Seagal , Sarah Malakul Lane , Tom Wu

  Godziny emisji Bestia

Reklama
01:55

Trishna. Pragnienie miłości

dramat ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 108min.

Adaptacja powieści Thomasa Hardy'ego "Tessa d'Urberville". Piękna Triszna z hinduskiej wsi podczas wieczoru tradycyjnych narodowych tańców poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza ostatni dzień wakacji.

Reżyseria: Michael Winterbottom

Obsada: Freida Pinto , Riz Ahmed , Roshan Seth , Kalki Koechlin , Mita Vasisht

  Godziny emisji Trishna. Pragnienie miłości

03:50
Na żywo

Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak

( Szwajcaria 2018 ) Czas: 62min.

  Godziny emisji World Boxing Super Series (boks)

05:00

Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /20/

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Andrzej Dobosz, krytyk literacki, publicysta i erudyta. Przyjaźnił się z ludźmi pióra i myślicielami XX wieku w Polsce, m.in. z Antonim Słonimskim. Bibliofil pozostaje na bieżąco z nowościami wydawniczymi. Ma wyjątkowe i osobiste podejście do literatury.

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

  Godziny emisji Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem

O programie TV stacji TVP1 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-20 dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP1 HD

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info