Reklama

Logo AMC AMC program TV na 2018-09-07 - ramówka, emisje

2018-09-07 Pokaż dziś

06:10

Pocalunek przed smiercia

Czas: 105min.

Thriller. Robert Wagner gra Budda Corlissa, ambitnego chłopaka z ubogiej rodziny, który morduje swoją ciężarną dziewczynę, Dorothy (Joanne Woodward) i próbuje upozorować jej samobójstwo.

  Godziny emisji Pocalunek przed smiercia

07:55

W samo południe II. Powrót Willa Kane'a

Czas: 110min.

Były szeryf Will Kane (w tej roli Lee Majors) wraca do Hadleyville w rok po tym, jak zrezygnował z urzędu. Okazuje się, że nowy szeryf jest tyranem, który nadużywa władzy.

  Godziny emisji W samo południe II. Powrót Willa Kane'a

09:45

Wyścig po złoto

Czas: 125min.

"Dobrzy goście" Wahl i Pleasance, oraz ich arcywróg, Peppard, próbują wydobyć złoto warte 50 milionów dolarów z wraku okrętu, zatopionego w czasie II wojny światowej.

  Godziny emisji Wyścig po złoto

11:50

Kolty siedmiu wspaniałych

Czas: 125min.

Klasyka westernu: słynny rewolwerowiec (George Kennedy) zbiera grupę najbardziej niebezpiecznych ludzi na Dzikim Zachodzie, aby uwolnić z ciężkiego meksykańskiego więzienia chłopskiego przywódcę.

  Godziny emisji Kolty siedmiu wspaniałych

13:55

Łowcy skalpów

Czas: 120min.

Komediowy western Sydneya Pollacka z udziałem Burta Lancastera, Shelley Winters i Telly'ego Savalasa. Traper traci ładunek skór, w zamian dostając niewolnika, którego nie chce.

  Godziny emisji Łowcy skalpów

Reklama
15:55

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 6

Czas: 10min.

William James (Bill) Murray zaczynał karierę w programie „Saturday Night Live", za co dostał nagrodę Emmy. Jego swobodny, oparty na improwizacji styl szybko zapewnił mu sławę także na wielkim ekranie.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

16:05

Kosmiczny Terror

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

  Godziny emisji Kosmiczny Terror

18:00

Łowcy czasu

Czas: 110min.

Przygodowy film o wyprawach w czasie. Profesor ulega czarowi pewnej zdeterminowanej kobiety z XXVI wieku. We dwójkę tropić będą niegodziwego wspólnika jej ojca-naukowca. Złoczyńca uciekł do wieku XVIII, sprawa nie będzie więc łatwa.

  Godziny emisji Łowcy czasu

19:50

Swiat przyszlosci

Czas: 130min.

Park rozrywki, w którym każdy może zrealizować swe najskrytsze fantazje. Łudząco podobne do ludzi androidy gotowe są wykonać każde polecenie odwiedzających. Pewien reporter i jego asystentka przybywają na otwarcie parku, i orientują się, że nie zawsze jest w nim rozrywkowo...

  Godziny emisji Swiat przyszlosci

22:00

Gatunek

Czas: 130min.

Jest piękna, uwodzicielska, inteligentna... a jej czar może oznaczać zgubę dla całego rodzaju ludzkiego! W pełnej adrenaliny opowieści science fiction grają Ben Kingsley, Forest Whitaker oraz Natasha Henstridge.

  Godziny emisji Gatunek

00:10

Gatunek II

Czas: 110min.

Astronauta zostaje zakażony obcym DNA w czasie pierwszej wyprawy na Marsa. Po powrocie na Ziemię zaczyna siać zamęt...

  Godziny emisji Gatunek II

02:00

Mr. Jones

Czas: 95min.

Para młodych ludzi zaczyna nowe życie w domku w lesie. Okazuje się, że ich najbliższy sąsiad to dziwna postać, artysta, który nocami ustawia w lesie złowrogo wyglądające rzeźby.

  Godziny emisji Mr. Jones

03:35

Zaćmienie

Czas: 115min.

Thriller z Matthew Modinem w roli głównej. Zepsuty rozrywkami aktor próbuje odtworzyć wydarzenia pewnej nocy sprzed lat. Niestety, to, co wydarzyło się wtedy w Miami, pozostaje dla niego zagadką...

  Godziny emisji Zaćmienie

05:30

Garsoniera

Czas: 125min.

Jack Lemon, Shirley MacLaine i Fred MacMurray w znakomitej opowieści o miłości i ambicji w świecie biznesu. Film nagrodzony Oscarem.

  Godziny emisji Garsoniera

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-07. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-07 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info