Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-08-20 - ramówka, emisje

2018-08-20 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Przepustka do wielkiego świata, sez. 2, odc. 11

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Do redakcji zgłasza się dziewczyna z wyraźnymi śladami pobicia. Znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wyjawia, że przyjęła propozycję z agencji modelek, nie patrząc na zapisy w umowie. Wkrótce stała się całkowicie zależna. Jej szefowie twierdzą bowiem, że musi spłacić dług, jaki rzekomo zaciągnęła. Młoda kobieta odmawia pracy w agencji towarzyskiej.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mazurskie szczupaki, odc. 37

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Szczupaki nadal pozostają bardzo popularnymi drapieżnikami naszych wód. Wśród wędkarzy krążą legendy o potworach, które łamią wędki i zrywają najwytrzymalsze zestawy. W rzeczywistości jednak duże okazy szczupaków łowione są niezwykle rzadko. Widzowie poznają metody i odpowiedni sprzęt do łowienia tych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Morskie łowienie, odc. 38

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Największe i najbardziej zasobne łowisko w Polsce, Bałtyk, nadal pozostaje niedocenione. Tylko nieliczni wędkarze regularnie korzystają z jego walorów. Program przybliża zalety łowienia z plaży, a także zachęca wszystkich do wybrania się z wędką zwłaszcza w niezwykle malownicze okolice Półwyspu Helskiego. Widzowie przekonają się, że nie trzeba zabierać specjalistycznego sprzętu, a techniki łowienia wcale nie muszą być skomplikowane.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

SuperWynalazki, sez. 2, odc. 16

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 24min.

W kolejnym odcinku widzowie dowiedzą się wszystkiego na temat wózków jezdniowych nazywanych też widłowymi. Okazuje się, że dla funkcjonowania tego pojazdu kluczowa jest jego waga. Poznają także sekrety grawitacji i przekonają się, z jakiego powodu jej brak utrudnia astronautom korzystanie z toalety. Na sam koniec odkryją, w jaki sposób brak kieszeni w dawnych strojach dla kobiet zainspirował powstanie damskiej torebki.

Godziny emisji SuperWynalazki

08:40

Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35

serial animowany ( Czechosłowacja 1984 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:45

Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Usterka, odc. 37

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:15

Starożytni kosmici: Spisek Leonarda da Vinci, sez. 4, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Dzieła Leonarda da Vinci do dziś stanowią inspirację dla artystów i naukowców specjalizujących się w różnych dziedzinach. Twórcy dzisiejszego odcinka zastanawiają się, czy ten wybitny człowiek renesansu był po prostu osobą o ogromnych zdolnościach i wyobraźni, czy też za jego geniuszem kryje się jakaś tajemnica. Dokumentaliści zajmują się dwuletnim okresem z życia Leonarda, który do tej pory stanowi zagadkę dla historyków. Zniknięcie da Vinciego poprzedziło powstanie jego największych...

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:10

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 1

reality show ( USA 2014 ) Czas: 17min.

Odcinek specjalny poświęcony Brandi Passante i Jarrodowi Schulzowi, barwnej parze występującej w show od pierwszego sezonu. Brandi i Jarrod wspólnie prowadzą sklep z używanymi rzeczami w Orange w Kalifornii. Prywatnie również są parą i mają dwoje dzieci, Camerona i Payton. W programie zobaczymy ich najbardziej udane transakcje oraz najcenniejsze zdobycze. Nie zabraknie również momentów, które najmocniej zapadły w pamięć telewidzom i uczestnikom.

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:40

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 2

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Odcinek specjalny, stanowiący kompilację najbardziej emocjonujących materiałów z udziałem Darrella Sheetsa i jego syna Brandona. Sympatyczni handlarze starociami biorą udział w programie od pierwszego sezonu. Ten zespół ma na swoim koncie naprawdę duże zdobycze, m.in. cztery rysunki Pabla Picassa oraz list napisany przez Abrahama Lincolna. W dzisiejszym programie zobaczymy największe sukcesy Darrella i Brandona oraz momenty, których woleliby nie pamiętać.

Godziny emisji Wojny magazynowe

11:00

Na lodowym szlaku, sez. 3, odc. 8

reality show ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 43min.

Pod wpływem rekordowych opadów śniegu i niskich temperatur przełęcz Atigun zamieniła się w diabelską ślizgawkę. Na dodatek w okolicy trwa stan podwyższonego zagrożenia lawinowego. Ta kombinacja złej pogody i trudności terenów może się okazać śmiertelna dla niektórych kierowców.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:05

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Bracia Dale'owie wybierają się na złomowisko na pustyni w nadziei, że uda im się tam znaleźć ciekawe przedmioty, które mogliby odremontować i sprzedać z zyskiem. Przekonamy się, czy piaszczyste pustkowia okażą się dla nich szczęśliwe. Wkrótce Rick decyduje się zaryzykować i odnowić zabytkowy dystrybutor paliwa, pochodzący z lat 20. ubiegłego wieku. Zobaczymy, czy przedsięwzięcie okaże się opłacalne, gdy Dale wystawi odrestaurowaną pompę na aukcję.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:30

Premiera Robota na weekend, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Program prezentujący niezwykłe, wnętrzarskie metamorfozy. Anna Drozd i Beata Łańcuchowska, projektantki wnętrz z zacięciem dekoratorskim, wykorzystają swoją pasję, wiedzę i zaangażowanie, by pomóc uczestnikom programu przerobić ich mieszkania. Prowadzące podpowiedzą widzom, jak optymalnie i pięknie przerobić własne wnętrza, jak łączyć kolory, dobierać meble i urządzać stylowe mieszkania. Ponadto udowodnią, że w każdym pomieszczeniu tkwi ogromny potencjał, który przy odrobinie kreatywności i...

Godziny emisji Robota na weekend

13:00

Łowcy tornad, odc. 11

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 22min.

Meteorolog Reed Timmer i jego ekipa starają się zebrać dane na temat trąb powietrznych pustoszących Stany Zjednoczone i Kanadę. Ścigają żywioły, rejestrując formowanie się tornad i ich przebieg oraz ostrzegając mieszkańców. Do środkowej Oklahomy zbliża się groźna trąba powietrzna. Na oczach łowców burz tworzy się El Reno - potężne tornado wielolejowe, które przejdzie do historii jako najszersze. Jego średnica ma aż cztery kilometry.

Godziny emisji Łowcy tornad

Reklama
13:30

Łowcy tornad, odc. 12

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 24min.

Zespół Reeda ściga El Reno, obserwując, jak staje się ono najszerszym tornadem w historii pomiarów. Okazuje się ono również śmiertelnie niebezpieczne. Żywioł niszczy pojazd zespołu Timmera i samochód ekipy Weather Channel. Wkrótce Reed dowiaduje się, że wśród ofiar są jego koledzy po fachu. 31 maja 2013 roku zginęli słynni łowcy burz - Tim Samaras, Paul Samaras i Carl Young z zespołu Twistex oraz amator Richard Henderson. Ostatni odcinek serii jest im dedykowany.

Godziny emisji Łowcy tornad

14:05

Drwale: Niewypał, sez. 7, odc. 12

reality show ( USA 2013 ) Czas: 42min.

W malowniczej krainie Bayou w delcie Missisipi Shelby Stanga wyrusza na polowanie na złodzieja, który ukradł jego łódź. Tymczasem w stanie Waszyngton między ostro rywalizującymi ekipami drwali dochodzi do prawdziwej wojny, kiedy Rygaard nie pozwala konkurencji na przejazd. Z kolei na Florydzie na łodzi Clinta Robertsa wybucha pożar. Patrick Swilley znajduje na dnie jeziora skarb, którego ekipa Chapman Logging nigdy nie zapomni.

Godziny emisji Drwale

15:00

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Drugiego dnia aukcji w Grand Prairie w Albercie presja ciążąca na pracownikach firmy Ritchie Bros. Auctioneers wciąż jest ogromna. Kupujący już się tłoczą, aby wziąć udział w licytacji potężnej koparki. Przygotowanie tej maszyny na sprzedaż zajęło wiele dni, jednak w ostatniej chwili pojawiają się problemy, które mogą odstręczyć potencjalnych kupców. Organizatorzy aukcji muszą opanować sytuację. Do samego końca aukcji nie wiadomo, czy uda się osiągnąć planowany wynik - 37 milionów dolarów.

Godziny emisji Aukcje XXL

15:30

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Społeczność wiejskich okolic miasta Westlock w Albercie mocno angażuje się w przygotowania do zbliżającej się aukcji. Tragiczne wydarzenia zmusiły rodzinę Adairów do sprzedaży farmy. Ekipa Ritchie Bros. przyjeżdża do miasta, aby przeprowadzić licytację wysokiej jakości sprzętu rolniczego. Pod młotek trafiają siewniki, żniwiarki pokosowe oraz przyczepy. Członkowie obsługi aukcji mają nadzieję, że wylicytowane zostaną wysokie kwoty, które zasilą konto potrzebującej rodziny.

Godziny emisji Aukcje XXL

16:00

Supersamoloty bojowe: A-10 Warthog, sez. 2, odc. 1

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 51min.

Twórcy serii prezentują A-10 Thunderbolt II, nazywany Warthogiem samolot bliskiego wsparcia sił lądowych. Maszyna jest uzbrojona m.in. w siedmiolufowe działko systemu Gatlinga GAU-8/A Avenger kalibru 30 mm. Dzięki temu może precyzyjnie niszczyć pojazdy opancerzone, czołgi, a nawet budynki. Warthogi brały udział w niemal wszystkich większych kampaniach powietrznych w ostatnich dekadach. Paradoksalnie, najbardziej sceptyczni wobec tych samolotów szturmowych byli amerykańscy wojskowi. W...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

17:10

Starożytni kosmici: Podróżnicy w czasie, sez. 4, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

W dzisiejszym odcinku twórcy programu analizują teorię głoszącą, że istoty, których ludzie biorą za przybyszy z kosmosu, tak naprawdę są podróżnikami w czasie i pochodzą z naszej przyszłości. Niektórzy twierdzą, że Albert Einstein, tworząc swoją teorię względności, dał nazistom klucz do podróży w czasie. Dowodem na to może być tajemniczy incydent z udziałem UFO w Pensylwanii w 1965 roku. Wzmianki potwierdzające fakt, że ludzie podróżują w czasie, można znaleźć m.in. w legendach starożytnych...

Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 3

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Odcinek specjalny poświęcony najstarszemu bohaterowi programu - występującemu w pierwszych czterech sezonach Barry'emu Weissowi. Zanim przeszedł on na emeryturę, prowadził z bratem dobrze prosperujący zakład produkcyjny. Choć kolekcjonował antyki, nigdy nie licytował w aukcji magazynowej. Zmieniło się to za sprawą producenta i narratora programu, Thoma Beersa, który namówił Barry'ego na udział w show. Weiss traktował z przymrużeniem oka rywalizację z innymi kupującymi, starając się...

Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 4

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Odcinek specjalny poświęcony czynnikowi decydującemu o wygranej lub przegranej - wycenie. Bohaterowie show pokazują rzeczoznawcom i kolekcjonerom przedmioty, z którymi wiążą największe nadzieje. Czasem eksperci potwierdzają przypuszczenia uczestników programu. Bywa jednak, że intrygujące znaleziska okazują się niewiele warte. Rzeczoznawcy zawsze jednak chętnie dzielą się swoją wiedzą. Czasem wycena wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami. Takie właśnie chwile zobaczymy w dzisiejszym odcinku.

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 3, odc. 9

reality show ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 43min.

Do końca sezonu zostały tylko trzy tygodnie. Wszyscy spieszą się więc, by w tym czasie dostarczyć ładunek do Deadhorse. Tymczasem Hugh odkrywa, że on i Alex nie są jedynymi rywalami na lodowym szlaku.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Sezon wyprzedaży sprzętu rolniczego jest w pełni. Zespoły Ritchie Bros. przygotowują dwie aukcje w dwóch prowincjach. Rodzina Lavigne'ów z Beaumont w Albercie zdecydowała się po dziesięcioleciach pracy na farmie sprzedać swoje gospodarstwo i sprzęt. Z kolei Trevor Winney z Sovereign w Saskatchewan chce pozbyć się części wyposażenia. Pracownicy Ritchie Bros. są zdeterminowani, aby sprzęt, który trafi pod młotek, zlicytowano za jak najwyższe kwoty. Nie dopuszczą, żeby przeszkodziła im w...

Godziny emisji Aukcje XXL

Reklama
20:30

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Edmonton słynie z wielkich aukcji. Tegoroczna wiosenna impreza również nie będzie wyjątkiem. Rekord sprzedaży uzyskany podczas tutejszych licytacji, które odbywają się przez trzy dni, wynosi 109 milionów dolarów. Pracownicy Ritchie Bros. Auctioneers zamierzają przebić tę kwotę, przygotowując największą aukcję, jaka kiedykolwiek miała miejsce w Kanadzie. Sprzęt, który ma trafić pod młotek, jest ustawiony na placu. Dopisali też kupujący, więc zanosi się na świetny wynik.

Godziny emisji Aukcje XXL

21:00

Supersamoloty bojowe: Prowler-Growler, sez. 2, odc. 2

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 51min.

Twórcy serii prezentują historię i możliwości EA-6B Prowlera - pokładowego samolotu walki elektronicznej i przeciwdziałania radioelektronicznego. Był używany przez US Army od końca lat 60. XX wieku do 2015 roku. Prowlery brały udział m.in. w operacjach podczas interwencji w Serbii w 1999 roku, a także w Iraku. Maszyny te zaprojektowane są do walki w spektrum elektromagnetycznym, ale są również wyposażone w broń konwencjonalną. Następcą EA-6B Prowlera jest EA-18G Growler, czyli specjalna...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

22:05

Era czołgów: Symbol władzy, odc. 3

serial dokumentalny ( Francja, Niemcy 2017 ) Czas: 55min.

Sierpień 1945 roku. Stany Zjednoczone zrzucają bomby nuklearne na Hiroszimę i Nagasaki, chcąc w ten sposób zapewnić trwały pokój. Gdy jednak ZSRR konstruuje własną broń tego typu, rozpoczyna się zimna wojna, a świat opanowuje lęk przed atomową zagładą. Okoliczności te nie oznaczają jednak, że czołgi wychodzą z użycia. Wręcz przeciwnie, walczą na wszystkich kontynentach. W latach 50. XX wieku biorą udział m.in. w wojnie koreańskiej, w roku 1973 są na polach krwawych bitew wojny Jom Kippur....

Reżyseria: Barbara Necek , Florian Dedio , Anna Kwak-Sialelli

Godziny emisji Era czołgów

23:20

Pięć lat po upadku Hitlera, odc. 1

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 45min.

Powstały w oparciu o materiały archiwalne dokument ukazuje europejską rzeczywistość w okresie pomiędzy zakończeniem drugiej wojny światowej a początkiem zimnej wojny. Klęska III Rzeszy dla wielu ludzi nie była końcem koszmaru - wraz z nakreśleniem nowych granic na Starym Kontynencie rozpoczął się czas przymusowych przesiedleń, uwięzień i internowań. Zrujnowana Europa musiała wyleczyć rany i odbudować się. Pięć lat po wojnie obfitowało w doniosłe wydarzenia, takie jak: powstanie ONZ, plan...

Godziny emisji Pięć lat po upadku Hitlera

00:20

Ruch oporu - II wojna światowa: Zorganizowany opór (1941-1942), odc. 2

serial dokumentalny ( Francja 2011 ) Czas: 52min.

Atak hitlerowskich Niemiec na Związek Radziecki był jednym z kluczowych punktów drugiej wojny światowej. Jedną z konsekwencji napaści III Rzeszy na ZSRR było rozpoczęcie walki podziemnej przez europejskich komunistów. Utworzyli oni organizacje, których celem był zbrojny opór i skontaktowanie się z aliantami. Jednocześnie w okupowanej Europie trwały inne działania wymierzone przeciwko Niemcom. Nie wszystkie miały charakter zbrojny, polegały m.in. na drukowaniu podziemnej prasy.

Godziny emisji Ruch oporu - II wojna światowa

01:25

Pod lupą, sez. 4, odc. 2

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

02:05

Lista Fokusa: Największe cuda architektury, odc. 71

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście wydania: Hubert Biskupski, Mirosław Skowron, Jakub Marcinowicz, Marcin Bąk i Robert Kilen.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:40

Lista Fokusa: Największe mity o zdrowej żywności, odc. 72

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Zaproszeni do studia goście wypowiadają się na określone tematy, zapewniając rozrywkę oraz solidną porcję praktycznych porad. Jako komentatorzy występują eksperci, celebryci oraz telewidzowie.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

03:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Powrót sandacza, odc. 16

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Odcinek poświęcony jednemu gatunkowi ryb, ale zrealizowany w dwóch odmiennych miejscach. Dwaj wędkarze z Warszawy odkrywają nowe łowiska w Wiśle, bogate w sandacze. Film jest niezwykle ciekawą opowieścią o warszawskim odcinku rzeki, której koryto i dno ulegają ciągłym przeobrażeniom.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 17

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Widzowie zobaczą niezapomniane krajobrazy Kolumbii Brytyjskiej. Jesiotry to prawdziwe giganty słodkich wód. Waga i rozmiary wcale nie przeszkadzają im w wykonywaniu powietrznych akrobacji. Pasjonujący film przedstawia z bliska niezwykłe stworzenia morskie. Nie zabraknie wskazówek na temat tego, jak można skutecznie złowić tak duże ryby, a przy okazji przeżyć wyjątkową wędkarską przygodę.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: Fundacja, sez. 2, odc. 10

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek trafia na sprawę oszustwa jednej z fundacji. Z puszek zniknęły pieniądze przeznaczone na operację ciężko chorego chłopca. Dziennikarz, wraz z Adamem i Baśką, zamierza przeprowadzić prowokację. Liczy, że dzięki temu zdoła się przyjrzeć pracy wolontariuszy. Sytuacja się komplikuje, a finał tej sprawy okaże się dla wszystkich niezwykle zaskakujący.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Przepustka do wielkiego świata, sez. 2, odc. 11

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Do redakcji zgłasza się dziewczyna z wyraźnymi śladami pobicia. Znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wyjawia, że przyjęła propozycję z agencji modelek, nie patrząc na zapisy w umowie. Wkrótce stała się całkowicie zależna. Jej szefowie twierdzą bowiem, że musi spłacić dług, jaki rzekomo zaciągnęła. Młoda kobieta odmawia pracy w agencji towarzyskiej.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-20 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info