Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-08-24 - ramówka, emisje

2018-08-24 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Znana piosenkarka jest przerażona, bowiem od dłuższego czasu dostaje SMS-y i maile od zakochanego fana. Gnębiona wokalistka obawia się o swoje życie. Zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze - jej zdaniem - nie podjęli żadnych działań. Alicja obiecuje jej pomóc. Do śledztwa wyznacza Baśkę i Dorę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Bałtycki trolling, odc. 45

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Odcinek poświęcony sztuce łowienia króla przybrzeżnych wód - łososia. Widzowie zobaczą, na czym polega amatorski trolling morski. Dowiedzą się również, dlaczego na łodzi niezbędny jest "pies" i do czego wędkarzowi służy winda.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sandacze na martwą rybkę, odc. 46

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Okazuje się, że wielu wędkarzy powraca do starych, sprawdzonych sposobów swoich dziadków. Jedną z nich jest metoda na martwą rybkę, którą stosuje się do łowienia mętnookich drapieżników. Widzowie dowiedzą się, jak dobrać sprzęt i prawidłowo zmontować zestaw. Trzech wędkarzy wybrało się aż do Hiszpanii nad rzekę Ebro, by zdradzić, jak można eksperymentować, stosując różne modyfikacje tej sprawdzonej metody.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:05

SuperWynalazki, sez. 2, odc. 20

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 24min.

W kolejnym odcinku programu widzowie przekonają się, co łączy napędzane elektrycznie wózki golfowe z bombowcami z czasów drugiej wojny światowej. Odkryją również, jaki procent ludzkiego DNA jest identyczny z genotypem ślimaków. Odpowiedź na to pytanie może okazać się nad wyraz zaskakująca. Na deser lody. O dziwo ten słodki przysmak ma coś wspólnego z Aleksandrem Wielkim i XIV-wiecznym podróżnikiem Marco Polo.

Godziny emisji SuperWynalazki

08:40

Sąsiedzi: Automat do napojów, odc. 51

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 6min.

Przyjaciele nie próżnują. Tym razem Pat i Mat podejmują się wykonania automatu do napojów. Mają przy tym głowę pełną pomysłów, niestety problemy z wcieleniem ich w życie bez uszczerbku na zdrowiu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:50

Sąsiedzi: Tor samochodowy, odc. 52

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się za budowę toru wyścigowego dla samochodzików. Jak zwykle, sąsiedzi mają spore problemy.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Akwarium, odc. 53

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 6min.

Kolejne spotkanie z pomysłowymi przyjaciółmi. Pat i Mat są przekonani o swoim wielkim talencie do prac remontowych. Niestety z każdym swoim projektem udowadniają, że jest inaczej. Mimo to nigdy się nie poddają. Tym razem budują akwarium.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Dynia, odc. 54

serial animowany ( Czechy 2003 ) Czas: 7min.

W tym odcinku Pat i Mat próbują sił w uprawianiu ogrodu. W tej dziedzinie także uważają się za znawców. Niestety rzeczywistość boleśnie to weryfikuje.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:15

Starożytni kosmici: Kierunek Orion, sez. 4, odc. 15

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Gwiazdozbiór Oriona to jedna z najłatwiejszych do odnalezienia i zidentyfikowania konstelacji nieba zimowego. Był otoczony kultem w starożytnych cywilizacjach na całym świecie. Do niego odnosił się układ wielu antycznych budowli, m.in. w Gizie i meksykańskim Teotihuacán. Twórcy programu zastanawiają się, czy to jedynie zbieg okoliczności, czy też świadczy to o jakimś związku ludzkości z odległym gwiazdozbiorem. Być może to właśnie stamtąd pochodzi rodzaj ludzki albo tam znajduje się...

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:10

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 9

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami jadą do Montclair. Darrell i Brandon są bardzo zadowoleni z tego, co odkrywają w swoim schowku. Obok nowego odkurzacza czy roweru natrafiają też na rampę do akrobacji motocyklowych, wartą ponad 2000 dolarów. Brandi martwi się, że kiepska forma Jarroda, który poprzedniego dnia wypił za dużo alkoholu, zaważy na ich interesach. Dave niewiele sobie robi z kłótni z Laurą. W swoim schowku znajduje stary komputer, który jest w idealnym stanie. Taki sprzęt...

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:45

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 10

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem handlarze starociami poszukują okazji na aukcji w Huntington Beach. Uczestnicy show są zszokowani na widok powracającego do programu Dave'a Hestera. On z kolei nie zamierza spuścić z tonu. Między nim a Laurą Dotson dochodzi do potężnej awantury. Jarrod i Brandi znajdują w swoim schowku niesamowity sprzęt - odrzutowy trycykl wodny. Postanawiają wypróbować go pod okiem profesjonalistów. Kontuzja zmusza Ivy'ego do zmiany strategii.

Godziny emisji Wojny magazynowe

11:05

Na lodowym szlaku, sez. 3, odc. 12

reality show ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 43min.

To już ostatnie zlecenia w tym sezonie. Lisa nie może ruszyć z Fairbanks, bo jej przyczepa ma ogromny wyciek. W desperacji zgadza się na niebezpieczny, wybuchowy ładunek. Jack wpada w pierwszy w tym roku poślizg na przełęczy Atigun. Podczas trudnej przeprawy George nabiera pewności, że Tim jest już gotowy do samotnej jazdy przez lodowe szlaki. Awaria ciężarówki sprawia, że Alex i Ron muszą przeczekać noc. Sami próbują naprawić pojazd. Hugh spotyka dawnych towarzyszy i rywali.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:05

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Syn Ricka, Tyler, natyka się na automat do kawy z lat 50. ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy pracownicy warsztatu zdołają odremontować to zabytkowe urządzenie. Gdy ekipa Dale'a upora się już z przyrządzaniem gorących napojów, czas na radykalną zmianę temperatury. Rick podejmuje się przerobienia lodówki marki Montgomery Ward z lat 30. na specjalny pojemnik do przechowywania wina. Zobaczymy, czy ten nietypowy pomysł uda się zrealizować.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:35

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W warsztacie Ricka zjawia się klient z gokartem z lat 60. ubiegłego wieku. Ekipa rozpoczyna prawdziwy wyścig z czasem, aby jak najszybciej przywrócić pojazdowi jego dawną świetność. Przekonamy się, czy pracownicy Dale'a odniosą sukces, czy też przedsięwzięcie okaże się katastrofą. Następny projekt to odrestaurowanie wentylatora z lat 50. XX wieku. Tyler stara się utrzymać całą sprawę w tajemnicy. Chce bowiem sprawić Rickowi niespodziankę na Dzień Ojca.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Łowcy skarbów, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

Duet "KG" i "Ringy" przeszukuje tereny obozowisk z wojny secesyjnej, licząc na znalezienie skarbów konfederatów i unionistów. Mężczyźni marzą o znalezieniu zakopanego sejfu z kosztownościami. Podczas wojny wiele rodzin właśnie w taki sposób próbowało ukryć swoje bogactwa przed wrogami.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

Reklama
13:35

Łowcy skarbów, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

George i Tim jadą na miejsce największego powstania w Stanach Zjednoczonych od czasów wojny secesyjnej, do Blair Mountain w zachodniej Wirginii. Na miejscu próbują pomóc archeologom i odnaleźć pamiątki po dramatycznych wydarzeniach z przełomu sierpnia i września 1921 roku.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

14:05

Drwale: Pieskie życie, sez. 7, odc. 16

reality show ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Ekipa Oakes zostaje oskarżona o kradzież drzew Rygaarda. Wybucha awantura. Na Alasce omal nie dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Na mokradłach Shelby z pomocą szczeniaka chce wykonać specjalne zadanie. Na Florydzie Jeter musi ratować Swilleya, który został uwięziony pod wodą. Z kolei w Luizjanie Ax Cut Lumber wykorzystuje własny wynalazek, by spławić olbrzymią kłodę.

Godziny emisji Drwale

15:00

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Pracownicy firmy Ritchie Bros. Auctioneers pomagają rodzinie farmerów ze Spruce View w Albercie. Wolfowie, którzy prowadzili swoje gospodarstwo od czterech pokoleń, zdecydowali się je sprzedać. Zarówno wysokiej jakości sprzęt rolniczy, jak i ziemia szybko osiągają wysokie ceny. Jednak ta licytacja jest wyjątkowa z innego powodu - pod młotek trafia kilkaset cieląt. Sprzedaż tak dużego stada to nie lada wyzwanie dla zespołu aukcyjnego.

Godziny emisji Aukcje XXL

15:30

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Pracownicy Ritchie Bros. Auctioneers jadą do Thunder Bay w Ontario, aby zorganizować tu pierwszą od siedmiu lat aukcję ciężkiego sprzętu. Licytacja zapowiada się na wyjątkowo udaną, ponieważ pod młotek trafiają imponujące maszyny górnicze oraz używane przy wyrębie lasu. Na sprzedaż są ostatnie modele wywrotek oraz niemal nowa ciężarówka. Zainteresowanie kupców jest duże i wygląda na to, że ta wyprzedaż może być największa w całym sezonie.

Godziny emisji Aukcje XXL

16:00

Supersamoloty bojowe: Chinook, sez. 3, odc. 2

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 51min.

Wielozadaniowy śmigłowiec o dużym udźwigu CH-47 Chinook należy do najdłużej wykorzystywanych przez amerykańską armię statków powietrznych. Jak żaden inny helikopter, może unieść ponad 9 ton na wysokość ok. 2,5 tysiąca metrów. Jego przydatność w warunkach bojowych była testowana we wszystkich ważniejszych konfliktach zbrojnych od czasów wojny koreańskiej. CH-47 Chinook przez dziesięciolecia służył w wielu armiach świata, a jednocześnie zmieniał się, aby dostosować się do nowych wyzwań. W...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

17:05

Starożytni kosmici, sez. 6, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Od niepamiętnych czasów żeglarze powtarzali legendy o zaginionych wyspach, na których ludzie żyli w harmonii, korzystając z dobrodziejstw zaawansowanej cywilizacji. Autorzy programu badają, czy te opowieści to wyłącznie wytwór bujnej wyobraźni, czy też kryje się w nich ziarno prawdy. Istnieją teorie, że odległe wyspy były w przeszłości zamieszkane przez obcych. Niektórzy podejrzewają nawet, że kosmici wciąż odwiedzają swoje dawne włości. Twórcy cyklu zastanawiają się także, czy to możliwe, że...

Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 11

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Jarrod i Brandi nie chcą pozwolić na to, żeby Dave zdekoncentrował ich i utrudnił im osiągnięcie dobrego wyniku. Tymczasem Darrell obiera inną strategię. Zamierza dowiedzieć się jak najwięcej o Hesterze, który tak wszystkich denerwuje. On z kolei pojawia się, robiąc nawet więcej szumu niż ostatnio. Darrell i Brandon odwiedzają nieco dziwaczne muzeum króliczków, aby dać do wyceny znalezione przez nich statuetki tych sympatycznych zwierząt. Ivy ma okazję poczuć się jak pirat, kiedy wśród...

Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 12

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Darrell i Brandon są podekscytowani faktem, że dzisiejsza aukcja odbywa się w miejscowości West Covina. To miejsce zawsze przynosiło im szczęście i liczą, że tak będzie tym razem. W licytowanym schowku Brandi i jej partner znajdują między innymi kije golfowe oraz kulę do kręgli. Jarrod postanawia natychmiast ją wypróbować. Niestety, rzuca tak niefortunnie, że Brandi zostaje poszkodowana. Dave natrafia na bardzo wartościowy przedmiot.

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 3, odc. 13

reality show ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 43min.

Nieuchronnie zbliża się finał sezonu przewozowego na Alasce. Kierowcom pozostało już tylko kilka dni pracy. To oznacza koniec rywalizacji między Alexem Debogorskim i Hugh Rowlandem. Lisa Kelly ma do przejechania trasę liczącą 500 kilometrów. Nadchodzi czas rozliczeń i zapłaty za wysiłki minionych tygodni.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Premiera Superciężka pomoc drogowa, sez. 1, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 45min.

Na autostradzie dochodzi do karambolu z udziałem czterdziestu pojazdów. Dla niezbyt doświadczonego pracownika pomocy drogowej Sonny'ego będzie to prawdziwy test jego umiejętności. Z kolei Bear - weteran w tym zawodzie - zostaje wezwany do wypadku ogromnej ciężarówki, spowodowanego przez potężną burzę. Złożona z ojca i syna załoga Preferred Towing spieszy się, by oczyścić drogę. Tymczasem John Allen zostaje wezwany do pilnej pracy.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

Reklama
21:00

Premiera Superciężka pomoc drogowa, sez. 1, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 45min.

Nawet doświadczeni kierowcy pomocy drogowej są zszokowani na widok miejsca tragicznego wypadku z udziałem ciężarówki. Muszą sprawnie usunąć jego skutki, aby można było przywrócić ruch na tej kluczowej trasie. Kevin pracuje pod dużą presją, aby jak najszybciej otworzyć autostradę. Sonny pomaga kierowcy ciężarówki, która utknęła na niebezpiecznym odcinku drogi. James i Bubba holują wrak, który wywołał komunikacyjny chaos w Toronto. Tymczasem Colin, syn szefa Preferred Towing, ćwiczy trudny manewr.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

22:00

Wielkie przeprowadzki: Ogromny statek parowy, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 44min.

Jeremy Patterson, specjalizujący się w przewożeniu obiektów wielkogabarytowych, staje przed nie lada wyzwaniem. Ma przetransportować jeden z największych i najsłynniejszych parowców w Ameryce - SS President - z doków w Illinois do miasteczka St. Elmo. Tam statek zostanie przekształcony w wyjątkowy hotel. Trasa, jaką musi pokonać, liczy prawie 160 km, z czego ostatnia część to droga lądowa. Patterson zamierza przewieźć parowiec na specjalnej platformie. Okazuje się jednak, że nie da się...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

23:00

Edukacja seksualna, sez. 5, odc. 3

program edukacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 42min.

Uczniowie Angmering School w Sussex odkryją sekrety genetyki. Eksperyment z udziałem dwóch nagich rodzin pokaże, jak geny determinują nasze kształty i rozmiary. Dzieci odwiedzą też centrum, w którym prowadzi się badania dotyczące zdrowia piersi. Oprócz tego Nicole i David opowiedzą, jak mimo jej niepełnosprawności cieszą się udanym życiem seksualnym i zdołali spłodzić dziecko. Podczas intymnej rozmowy młodzież z Angmering będzie również miała okazję poznać miłosne wzloty i upadki swoich...

Godziny emisji Edukacja seksualna

00:00

Edukacja seksualna, sez. 5, odc. 4

program edukacyjny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 44min.

Uczniowie Elliot School w Putney odkryją, dlaczego ciążę dzieli się na trzy trymestry. Zobaczą też, jak wygląda płód na poszczególnych etapach rozwoju, a podczas rozmowy ze swoimi mamami dowiedzą się, jak przebiegały ich ciąże. Oprócz tego nastolatkowie poznają nieprzyjemną prawdę na temat porodu i oddziałów położniczych. Z kolei dziennikarz i rabin Lionel Blue oraz 21-letni Oli Kasin opowiedzą o trudnościach, na które napotykają homoseksualiści dorastający w społeczności żydowskiej. W...

Godziny emisji Edukacja seksualna

01:00

Pod lupą, sez. 4, odc. 6

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

01:40

Mini Pod lupą: Jak działa baza polskich F-16 w Łasku?, sez. 2, odc. 1

cykl felietonów ( Polska 2015 ) Czas: 5min.

W programie znalazły się felietony z drugiego sezonu "Pod lupą".

Godziny emisji Mini Pod lupą

01:45

Mini Pod lupą: Jak działa Afrykarium we Wrocławiu?, sez. 2, odc. 2

cykl felietonów ( Polska 2015 ) Czas: 5min.

W programie znalazły się felietony z drugiego sezonu "Pod lupą".

Godziny emisji Mini Pod lupą

01:50

Mini Pod lupą: Jak szkoli się policyjne psy?, sez. 2, odc. 3

cykl felietonów ( Polska 2015 ) Czas: 6min.

W programie znalazły się felietony z drugiego sezonu "Pod lupą".

Godziny emisji Mini Pod lupą

01:55

Lista Fokusa: Sztuka pakowania, odc. 5

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka to: Joanna Szyndler, Maria Brzezińska i Michał Naftyński.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:30

Lista Fokusa: Triki supermarketów, odc. 6

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 26min.

Goście odcinka to: Agnieszka Majchrzak, Marta Balko i Michał Naftyński.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

03:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Z wędką na Kanary, odc. 24

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Podczas wakacyjnej wyprawy na Wyspy Kanaryjskie można oddać się wędkarskiej pasji. W pobliżu znajdują się łowiska karpi, do których dostać się można jedynie śmigłowcem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wielka majówka, odc. 25

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Gdy zbliża się majowy weekend nad polskie rzeki przybywają tłumy wędkarzy. To jest doskonała okazja, by wybyć z kraju. W taki sposób zrodził się pomysł na wyprawę do Bośni...

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: Nasz syn się nie zabił, sez. 2, odc. 14

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Do Adama zgłasza się małżeństwo. Przed rokiem z Wisły wyłowiono zwłoki ich 17-letniego syna. Na ciało natrafił przypadkowy wędkarz. Śledztwo wykazało, że chłopak rzekomo popełnił samobójstwo. Jego bliscy nie wierzą jednak, że odebrał sobie życie. Uważają, że pominięto ważne fakty. Proszą dziennikarza, aby przyjrzał się sprawie.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Znana piosenkarka jest przerażona, bowiem od dłuższego czasu dostaje SMS-y i maile od zakochanego fana. Gnębiona wokalistka obawia się o swoje życie. Zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze - jej zdaniem - nie podjęli żadnych działań. Alicja obiecuje jej pomóc. Do śledztwa wyznacza Baśkę i Dorę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-24 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info